Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

GPS для NOKIA + GPS карта України

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняmexedov © 27.08.09 6:19:58    

samcam написав(ла):
В мене не запускається GARMIN. Іде заставка і все зникає, програма не запускається, в чому може бути проблема?

Перегрузи смарт.
ПовідомленняVikol © 27.08.09 11:03:11    

lilka написав(ла):
вперше чую про цей сервіс, дай якусь ссилку на нього.

maps.ovi.com- користуйся.
ПовідомленняJurij © 28.08.09 22:05:01    

Дякую за цікаву тему!
А скільки Гармін, карти та його бази потребують вільного місця на картці? - рідної карточки 1мб з комплекту буде явно замало? (встановити попередньо 8гб?)

І ще, (вибачте за смартфон-безгамотність) - для смартфонів існують якісь проги повного бекапу? (типу акроніса для компів), яким би можна було записати образи як карти (частина прог же є там, так внутрішньої памяті) ?
Повідомленняsamcam © 31.08.09 0:23:52    

дякую за підсказки, я папку не в корінь залив, тому і не запускалось
Повідомленняsamcam © 31.08.09 22:19:08    

на maps.ovi.com нема Українських дорріг
ПовідомленняVikol © 01.09.09 12:18:18    

samcam написав(ла):
на maps.ovi.com нема Українських дорріг

Ага, поки що до нас не дойшли, Європа майже вся накрита дуже класно.
Повідомленняlilka © 01.09.09 13:23:39    

так добре що хоть Європа є , а то у нас ще якось розберемся, не заблудимось)) а то в Європі дійсно проблема, якщо не має надійного GPS
Повідомленняvanec © 04.10.09 14:12:52    

в мене н73 і не запускається нажимаю на ярлик програми і нічо не запускається тільки робочий стіл блимне    а що з цим робити   Качаєм карту Аэроскан v. 4.11???
  поможіть буду дуже вдячний!
Повідомленняevil1207 © 05.10.09 12:14:17    

Раніше запускалось, чи вперше ставив? Якщо в перше уважно чтай інструкцію (мабуть залив папку Garmin не в корінь карти пам'яті). GPS приймач який?
Повідомленняevil1207 © 05.10.09 14:50:00    

І ще ось ссилка, в якій докладно описано про GаrminMoboleXT
І до чого тут карта Аероскан?
Повідомленняvanec © 05.10.09 19:43:07    

в корінь це як??? GPS  приймач де взяти??  я шось туплю зовсім  Shocked  Sad
Повідомленняevil1207 © 05.10.09 22:12:06    

По перше: в N73 немає вбудованого GPS приймача, тому потрібен зовнішній який прачює через Bluetooth.
По друге: є установочний архів, який містить папку Garmin і сам устанвочний файл з розширенням *.sis, це потрібно скопіювати на карту пам'яті тобто Е:\
і тоді на карті пам'яті запустити файл з розширенням *.sis.
Усі ці дії виконувати в режимі(підключення до ПК) накопичувача, ні в якому разі не PC Suite.
Повідомленняvanec © 06.10.09 16:42:18    

добре спробою! Bluetooth прийач який потрібно і яка приблизно ціна??????    Evil1207 дякую що відгукнувся  Good
Повідомленняevil1207 © 06.10.09 21:29:48    

Для нокії я брав би її ж виробництва приймачі: LD-3W, LD-4W (60-100$).
Але ще раз подумай чи це тобі потрібно:
1. якщо для авто, то є сенс, адля орієнтування на місцевості (Карпати), не підхолить, через відсутність відповідних карт. (вони є але не детальні).

Ще раз повторюсь:
В мене N78 з вбулованим GPS- приймачем. Купляв телефон лише за ради приймача. І тепер думаю що помилився. Для авто підходить, от тільки пошук не завжди спрацьовує.
Стоїть зараз:
1. GarmіnMobileXT 5.00.60 (карта доріг України V4.2 від Аероскан, + топографічна карта Карпат) На карті Карпат проставлені лише висоти хребтів, і це не дуже зручно. Треки які є в неті не зміг залити в телефон. (
2. Google Maps 3.2.0 яка синхронізуюється з внутрішнім GPS (тобто накладає на зображення зі супутника на моє місцезнаходження). Але відсутні функції прокладання маршуту. Зате назви вулиць накладаються на знімок супутника.
3. Nokia Maps 2.0 яка має карту на всю Європу, але лише Україна там не має ніяких доріг (крім основних магістралей).  Також відсутня прокладка маршуту.
На сайті http://navigation.com.ua/ є описи як працювати з картами, і детальні мапи усіх карпат (500м), вплоть до старих австрійських Smile
Особисто я б зараз для Карпат придбав би Garmin GPSMAP 60Cx
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU