Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

GPS для NOKIA + GPS карта України

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 14.02.09 14:26:10    GPS для NOKIA + GPS карта України

Lviv eXtreme club часто їздить в інші міста, та й по самому Львову гасаєм що день, тому я думаю ця тема стане у нагоді тим хто  має смартфон з встроєним GPS або просто смартфон.
В цій темі я постараюсь допомогти в питанні розблоковування смартфона з подальшим встановленням програми для GPS навігації з картою України. Весь прроцес поділим на три стадії: 1. розблокування смартфона. 2. Встановлення GPS програми. 3. Встановлення GPS карти України. Отож, погнали Smile

1. Для того щоб розблокувати ваш смартфон (у мене наприклад NOKIA N95) робим слідуюче:

1. В вас повинна стояти програма X-plore. Це не що інакше, як файловий менеджер.
2. Далі ми качаєм програмку під назвою HelloCarbide.
3. Потім качаєм сертифікат Installserver. Для різних сматфонів він буде різним, дивимся нижче.

- Якщо у вас телефон NOKIA E60, E61i, E62, E65, E70, N71, N73, N75, N77, N80, N91, N91, N92 (Symbian 9.1) то качаєм цей файл
- Якщо у вас телефон NOKIA E51, E90, N76, N81, N81, 8GB, N82, N93,N93i, N95, N95-2, 6290, 5700, 6120, 6110, i520, i550, i400, i450, i560, G810, N78, N96, 6220 (Symbian 9.2,9.3) то качаєм цей файл
- Якщо у вас телефон NOKIA 3250 то качаем цей файл
- Якщо у вас телефон NOKIA 5500 то качаем цей файл
- Якщо у вас телефон NOKIA E50 то качаем цей файл
- Якщо у вас телефон NOKIA Е61 або 3250 але файл що вище не підійшов то качаєм цей файл.

4. Запускаємо X-plore, згортаємо його, не плутати закриттям! Далі запускаєм HelloCarbide і жмем Options-Menu1. Відповідаєм на всі запитання. Потім переходимо в наш файловий менеджер X-plore, копіюєм наш зазделегідь закинутий на карту пам'яті для своєї моделі сертифікат - InstallServer.exe в память телефона на диск c:/sys/bin
Все! телефон розблокований!

2. Тепер займемося самою програмо Garmin Mobile XT для GPS навігації на смартфонах.

1. Качаєм GPS програму Garmin Mobile XT версії 5.00.20 (програма вже русифікована, з російськими голосовим супроводом та з точками POI - це найновіша база радарів і камер. (По Україні 950 радарів і камер в тому числі по Києву - 90))
2. Качаєм карту Аэроскан v. 4.11
3. Копіюєм все в корінь карти пам'яті. Інстелюєм sis файл (GarminMobileXT.sis) який ми копіювали в корінь карти пам'яті.
4. Розблоковуєм програму та карту кряком. Ось цей пункт ми розглянем детальніше.

Розблоковуєм GPS програму.
Після того як ми все закинули на карту пам'яті і заінстелювали sis файл, програму потрібно розблокувати, це робиться для того щоб програма працювала з сторонніми (не виробництва Garmin) GPS модулями, тобто встроєними чи зовнішніми GPS.
Отож, заходимо в програму на смартфоні, в пункт «Настройки»-->«О системе». Там шукаєм фразу Card id: ************* , запамятовуємо номер, він нам знадобиться згодом.
Запускаєм кайген, і вводим туди свій Card id:*********. Згенеровуєм код (верхня частина кайгена).
Якщо телефон не видає  Card ID , або видає неправельний, то Card ID можна взнати по IMEI телефона (*#06#) за допомогою конвертора.
Потім на компі відкриваєм звичайний блокнот, вписуєм туди згенерований кайгеном код. Зберігаєм файл з назвою sw.unl (але не забуваєм змінити розширення файла з .txt на .unl)
Файл sw.unl копіюєм на карту пам'яті в директорію Garmin. Це розблокує програму і дасть нам можливість користуватися не тільки Гарміновськими приймачами.

3. Розблоковуєм GPS карту України.
Відкриваєм наш кайген, в нижній частині там де Select Map Produst вибираєм custom mapset і внас вискочить віконце Map ID code: в нашому випадку для GPS карти України воно буде 933 (для різних карт і країн вони будуть інші), в водимо його і отримуєм код. Далі знову відкриваємо блокнот і вписуєм туди цей код. Зберігаємо файл під назвою gmapsupp.unl (але не забуваєм змінити розширення файла з .txt на .unl). Файл gmapsupp.unl копіюєм на карту пам'яті в директорію Garmin. Це розблокує нам карту.

Карта дозволяє робити адресний пошук в наступних населиних пунктах (міста з контурами будинків виділені жирним шрифтом):
  • Черкаська обл.: Смила, Умань, Черкассы
  • Чернигівська обл.: Чернигов
  • Чернівецька обл.: Черновцы
  • Днепропетровська обл.: Днепропетровск, Днепродзержинск, Кривой Рог
  • Донецька обл.: Белосарайская Коса, Горловка, Донецк, Макеевка, Мариуполь, Святогорск
  • Івано-Франківська обл.: Ивано-Франковск
  • Харківська обл.: Харьков
  • Херсонскька обл.: Херсон
  • Хмельницька обл.: Каменец-Подольский, Хмельницкий
  • Кримська АР: Алупка, Алушта, Гаспра, Гурзуф, Даниловка, Евпатория, Новый Свет, Коктебель, Керч, Феодосия, Краснокаменка, Кацивели, Кореиз, Ливадия, Массандра, Никита, Оползневое, Севастополь, Судак, Симферополь, Симеиз, Форос, Ялта
  • Київскька обл.: Киев, Белая Церковь, Борисполь, Боярка, Бровары, Вишневое, Вышгород, Ирпень (контура частично), Фастов
    Кіровоградська обл.: Александрия, Кировоград
  • Луганська обл.: Луганск
  • Львівська обл.: Львов, Брюховичи, Винники, Дрогобыч, Трускавец, Золочев, Моршин, Рудно, Стрый, Сходница
  • Миколаївська обл.: Вознесенск, Николаев
  • Одеська обл.: Одесса, Ильичевск
  • Полтавська обл.: Полтава, Кременчуг
  • Рівенськаобл.: Ровно, Костополь
  • Сумська обл.: Сумы
  • Тернопільска обл.: Тернополь
  • Вінницька обл.: Винница
  • Волинська обл.: Луцк, Ковель
    Закарпатська обл.: Ужгород, Мукачево, Чоп, Хуст, Бараницы, Минай, Берегово, Роговка, Свалява, Сторожниця, Холмок
  • Запоріжська обл.: Запорожье
  • Житомирська обл.: Житомир

Якщо хтось недогнав, Very Happy  звертайтесь.

ПовідомленняANGELo © 17.02.09 10:37:23    програмка QuickHackKit

Додам до лекції шановного Батька, що розблокувати телефон можна і простішим способом, і з меншими напруженнями власного розуму. Для цього нам потрібна ЛИШЕ одна програмка QuickHackKit.
Відповідно наступні дії Ваші такі.
Запускаєте її. На ваш вибір будуть наступні дії.
1. SecMan BiNPDA. Встановлення кореневого сертифіката Leftup та BiNPDA для N-Gage ІІ, програм та вимкнути перевірку capability.
2. InstallServer-для встановлення будь-яких програм (протермінованих і не підписаних)
3. Ldd драйвер для CapsOff и CapsOn

Можна вибирати те, що вам саме необхідно встановити, дані елементи є незалежними один від одного.

InstallServer - вибираємо лише(!) той, що підходить для вашої версії Симбіана. Детальніше про це у попередньому повідомленні.

Остаточно має бути вибрані три компонента для встановлення. Хоча нагадую,що компоненти незалежні.

Після перезавантаження телефону можете зайти у SecMan і в його меню вибрати встановлення кореневого сертифікату. Тут же можете відновити заводські налаштування телефону, тобто ЗАблокувати його назад. І знову ж таки тут же, вмикається та вимикається Сapability.
Тепер ваш телефон є розблокований, і є доступ до всієї файлової системи телефона.

Маленька ремарка до встановлення GarminXT. Дану програму можна встановити і на НЕ розблокований телефон. Якщо ви просто хочете встановити навігацію, то пункт про розблокування телефона можете сміло пропустити.
Розблокування телефона корисне для тих людей, хто хоче робити зі смартом все, що йому хочеться, і встановлювати будь-які компоненти, або тим кому немає що робити Very Happy
Повідомленняmexedov © 08.03.09 23:27:56    

Спасибо огромное! Всё стало с пол пинка без взломов на Н6220с с прошивкой 03.23! Только вот вопрос, нет ли файлика с наименованиями улиц на русском? К сожалению, не совсем понял, как набрать наши і,ї,є при поиске...
ПовідомленняANGELo © 09.03.09 14:16:33    

mexedov
Немає за що. Smile Стосовно російської мови карти, то наскільки мені відомо, то карта видається на укр мові та в транслітерації. Спробуємо підшукати на російській мові. Smile Про результати обов'язково напишемо. Стосовно і,ї,є то це залежить від того яка мова вибрана в самому телефоні, по аналогії як набирати звичайне повідомлення. Іншими словами,якщо необхідні укр букви, то вибирай мову вводу укр, та й все. Успіху!

Повідомленняmexedov © 10.03.09 13:50:01    

О!!! Теперь всё наладилось. Значит, переходим на рідну мову! Спасибо огромное. Кстати, насчет русских карт, их у Аэроскана, действительно для Украины нет, зато есть некислая топографическая карта карта под 200Мб. Ставится Вашим способом. Если по весям за грибами шататься, то почти самое то, если по городам, то Ваша вне конкуренции! Ещё раз спасибо! Вобщем, это именно то, из-за чего покупал N6220.
ПовідомленняANGELo © 10.03.09 15:01:24    

mexedov
Так. АероСкан випукає лише на укр та транслітерації. Але є умільці яким вдається перекласти на російську. Я знайшов старіші версії карт з російською мовою, але там, відповідно, присутні недоліки,які усунуті в цій версії 4.11. Стосовно Топокарти україни 3.03 то я знайомий з нею. Шкода, що невідображається ефект тіні, про що інформують розробники, для більш наглядного рельєфу. В крайньому випадку не чув, щоб в когось був все ж таки той ефект. В цій карті сподобалося, що показується тип лісів, і всяке тому подібне. Smile  Якщо є необхідність, то є в наявності повна карта Європи 2009року зразка, і карта Криму. Досить класна карта Криму. Вона мене провела до необхідної адреси в Севастополі під самий будинок, а то б без неї я б довго там їздив. Wasko Є також інші виробники карт для Гармина, але по деталізації АероСкан поки що кермує. Хоча для Києва досить хвалили Люксену. Так що будуть питання - звертайся, чим зможемо допоможемо. Smile

Повідомленняmexedov © 11.03.09 16:07:11    

ANGELo написав(ла):
показується тип лісів, і всяке тому подібне. Smile  Якщо є необхідність, то є в наявності повна карта Європи 2009року зразка, і карта Криму.

Да, было бы интересно! Карта Европы особенно!
ПовідомленняZippo © 13.03.09 15:57:37    Garmin City Navigator Europe v2009 NT + Карта Крыма

mexedov написав(ла):
Да, было бы интересно! Карта Европы особенно!
Garmin City Navigator Europe v2009 NT  Wink FID 378 ; Важить - 1.6 гб (до речі файл буде видалено 23.03.2009)

Карта Крыма версия 1.61 від 08.02.2009 ; FID 5312 ; Важить - 7 мб

До речі, вийшла нова версія GarminMobileXT5.00.30 Важить 8.7 мб

Изменения в новой версии:
1. Улучшен адресный поиск
2. Поддержка сенсорных экранов(5800)
3. Дополнительные возможности сенсоров - дополнительные кнопки на обзоре карт, возможность возврата к текущему положению, увеличение масштаба по выделению стилусом
4. Измеритель расстояния от точки до точки
5. Появился новый пункт в настройках карты - launch background service (сканирование входящих sms от абонентов, имеющих гармин, на предмет отсылаемых ими своих координат и показ их на карте)
6. Расширен локальный поиск Google
7. Изменен интерфейс некоторых иконок в пункте *куда*
8. Добавлен фильтр на контакты и мои места
9. Стабилизирована работа при входящем звонке и смс
10. Изменения порядка записи треков
11. Улучшена скорость отображения карт в обзоре

Повідомленняmexedov © 14.03.09 10:47:14    

Всё вкачал, попробовал. Не зря пару дней назад карточку на 4Гб поставил. Smile ГарМобХР 5.0.3 поставил, сейчас пуду курить изменения. Спасибо огромное!
Повідомленняsamcam © 25.08.09 13:34:16    HELP

Привіт! Допоможіть. В мене не запускається GARMIN. Іде заставка і все зникає, програма не запускається, в чому може бути проблема? Телефон Nokia N82
Повідомленняevil1207 © 25.08.09 17:11:10    

samcam написав(ла):
Привіт! Допоможіть. В мене не запускається GARMIN. Іде заставка і все зникає, програма не запускається, в чому може бути проблема? Телефон Nokia N82

Правильно скопіював папку Garmin в корінь карти пам'яті, а то я також разів п'ять переставляв)
ПовідомленняVikol © 26.08.09 13:59:57    

Ну до цього часу я використовував сервіс від самої нокіа Ovi service. Чому тут не гвориться про такий сервіс?

"Випуск нової версії такоє означає перехід від універсальних, статично растрових мап, що є широко розповсюдженими в Інтернеті, до використання динамічних векторних мап у якості засобу перегляду та персональної роботи з мапами – як через Інтернет, так і за допомогою сумісного мобільного пристрою."-цитата з офф сервісу.
Повідомленняevil1207 © 26.08.09 14:59:53    

Vikol написав(ла):
Ну до цього часу я використовував сервіс від самої нокіа Ovi service. Чому тут не гвориться про такий сервіс?

вперше чую про цей сервіс, дай якусь ссилку на нього.

В мене стоїть на N78:
1.GarmіnMobileXT 5.00.50 (карта доріг України V4.2(щось не пам'ятаю Аероскан чи Картбланш),
2.Google Maps 3.2.0 яка синхронізуюється з внутрішнім GPS(тобто накладає на зображення зі супутника має місцезнаходження); в попередніх версіях такого не було ,
3.Nokia Maps 2.0 яка має карту на всю Європу, але лише Україна там не має ніяких доріг (крім основних магістралей).
Ще питання: на сайті http://www.navigation.com.ua/ є карти Карпат, чи можна їх залити в телефон, все що ніби потрібно це знати їх FID, хтось пробував?
Повідомленняlilka © 26.08.09 15:22:56    

Ось тут щось э трошки.
Я картою тільки з Ovi користуюсь, нещодавно з Європи приїхала, знаєте допомогла карта.
ПовідомленняANGELo © 26.08.09 20:44:35    

samcam написав(ла):

я так зрозумів, що це ти до мене в аську стукав. Вийшов з аськи і номер не зберігся. Для початку пробуй заново виконати всі вказівки дотошно встановивши "на чисту". Якщо не помиляюся, то ГПС приймач є в 82. Відразу попереджаю, що карту він (Гармін) почне відображати, відповідно як і ваше місцеположення, ЛИШЕ після того як знайде супутники і визначить положення в координатах. До того моменту карта відображатися НЕ БУДЕ. Коли знайде тоді покаже і будинки, вулицю і все решта. ПОпереджаю відразу про зе одн маленьку неприємність - пошук по адресі інколи тупить. Sad

Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU