Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Камери ДАІ у Львові

назад  1, 2, 3
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Авто / Баггі / Картинг / Глайдинг / Квадроцикл Сторінка 3 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFistashka © 19.03.09 14:38:00    

З нашими дорогами всеодно не поганяєш Confused Можна без коліс залишитись.... Традиційно у нас сходять сніги разом з дорогами.....
До того ж правил  ніхто не відміняв і ця постанова не означає, що всі мають їздити з максимально дозволеню швидкістю.
Позитив бачу лише у тому, що можливо перестануть штрафувати там де штрафувати не повинні.
Повідомленняnomeaning © 19.03.09 14:38:21    

Fistashka написав(ла):
Як вам те, що відтепер допустима у населених пунктах швидкість – 70 – 90 км/год, за їх межами – 110-130?

Думаю Yahoo  Нарешті Crazy
ПовідомленняANGELo © 20.03.09 16:58:47    

Fistashka,nomeaning
Шановні коЛЛеги, ви здається занадто рано радієте.
Фісташка почитай уважно моє повідомлення від 9 березня і перейди по посиланнях, які там вказані. По першому посиланню той самий текст заяви про пропозицію внесення змін в ПДР (стосовно обмеження швидкості) на сайті Уряду України, а по другому САМЕ ГОЛОВНЕ, діюча редакція ПДР на сьогоднішній день (!). Як видно, на сьогоднішній день, остання редакція від 5 березня (про що я писав вже). І по останнім даним достовірним, зміни про підвищення обмеження щвидкості не проходять, через категоричну негативну реакцію ДАІ на це. Власне ДАІ і не пропускає ці зміни далі,  і відповідно завершення процесу законотворення.
ЗІ: нагадаю, що закон вступає в дію в день його надрукування в урядовій газеті "Голос України", або іншим чином передбаченим законом. (наскільки я пам'ятаю Angel ) Переважно це опублікування в вищеназваній газеті.  Тому будьте уважні. Коли ці зміни введуть, то про це будуть говорити всі. Cool І таку новину ви точно не пропустити.

ПовідомленняANGELo © 20.03.09 17:04:28    

Fistashka
А стосовно доріг... То тут немає, що говорити. Там не тільки колеса можна залишити... Особливо це я нагадав собі, коли ми їздили в Кам'янець в суботу. Найгірші дороги не у Львові, а в самому Тернополі на кільцевій та в Хмельницькій області. У нас хоча би немає великих ям, тобто більше ніж хоча би 0.5м. А та-а-а-аммм!!!! Shocked То ПІ..ЄЦ! А позавчора в мене була істерія стосовно наших доріг, коли не міг спокійно проїхати. Crazy  Wall

ПовідомленняНаталі © 20.03.09 17:18:53    

ANGELo написав(ла):
а в самому Тернополі
, а Тернопіль, таварісчі, треба не по кільцевій, а через центр проїжджатиSmile дороги там рівнесенькі, пробок і місті немаєSmile А кільцеву залиште великогабаритним автомобілям Smile
ПовідомленняANGELo © 20.03.09 17:29:50    

Наталі
центр на вихідні закритий. І дорога там до речі теж не дуже, така як в нас на деяких вулицях. Особливо після переїзду через міст, як їхати на Хмельницький. Забув як називається та вулиця. А кільцева проходить через самий Тернопіль в деяких місцях. Тому там більше легкових, ніж вантажних.

ПовідомленняFistashka © 20.03.09 17:50:20    

ANGELo написав(ла):
день його надрукування в урядовій газеті "Голос України", або іншим чином передбаченим законом. (наскільки я пам'ятаю  )

По національному радіо почула що це надрукували в газеті "Урядовий Кур'єр".
Подумала, раз надрукували- значить прийняли

Доречі стосовно якості доріг. Минулих вихідних робили експеримент з друзями.
З Буковелю ми їхали через Стрий - а це на 50 км довший шлях ніж через Бібрку.
А дргуа машина поїхала власне цією стандартною дорогою, яка за цю зиму перетворилась в "ЯМОдром".
В нас дорога була хоч і довша та доїхали ми навіть трошки швидше, за рахунок кращої дороги.
ПовідомленняANGELo © 20.03.09 18:33:26    

Fistashka
Короче флудити ми тут не будемо. Спираючись на те, що нової редакції ще не було, то відповідно ці зміни ще точно не були внесені. А стосовно набрання чиності, то знайшов тут одну корисну табличку. Там чітко і зрозуміло написано. Тому і я вірно написав, і ти. Можливо просто в "Урядовому Кур'єрі" написали, що внесено на розгляд такі зміни про швидкість. Бо, впевнений, що якщо б прийняли, то це були б всі на вухах. Плюс ні на жодному сайті ДАІ нічого не подано. То точно, що ще нічого не прийняли. І, чесно кажучи, сумніваюся, що приймуть. Sad Або якщо приймуть, то можуть відмінити "межу" вступання в дію штрафу за перевищення. Тобто, якщо 80км/год - значить 80км/год, а не +20. І за 81км/год - буде штраф.

ПовідомленняFistashka © 25.03.09 12:34:33    Боротьба з системами відеофіксації порушень в інших країнах

Дуже цікава стаття про те, як борються з системами відеофіксації порушень в інших країнах. Особливо хочу відзначити, як в Англії ще у 2001 році добилися того, щоб всі радари придбали яскраво-жовте забарвлення і перед ними були встановлені застережливі знаки.

Автовласники перш за все оперували тим фактом, що несанкціонована відеозйомка порушує права людини. Тепер про камери і радари, розташованим на дорогах з обмеженням швидкості 64 км/ч, необхідно попереджати не менше, ніж за 60 метрів. Якщо ділянка дороги дозволяє їхати швидше, то водій повинен дізнатися про фотокамеру за 100 метрів!!!
Повідомленняnomeaning © 25.03.09 14:54:08    

А хтось з вас пробував прикидатись дурачком і казати, що це не вашу швидкість зафіксували на радарі (якщо відсутні всякі відео і фото)? І що з цього вийшло, якщо пробували?
ПовідомленняLucky © 25.03.09 15:38:37    

nomeaning написав(ла):
А хтось з вас пробував прикидатись дурачком і казати, що це не вашу швидкість зафіксували на радарі (якщо відсутні всякі відео і фото)? І що з цього вийшло, якщо пробували?

Пробували. Минуле літо, траса Тернопіль-Хмельницький, село Ангелівка. Верхнє обмеження швидкості 60. Ми рвали когтями 120  Embarassed
Хапнули нас мусара, почали зразу протокол складати. Як тільки я запитав, де видно на їхньому радарі, що це саме наша машина, а не та, що їхала попереду, в мусарів перегоріли всі мікросхеми в мозгах (їхня апаратура на логічне мислення і взагалі на мислення не розрахована) і вони почали бикувати Unknow . кінець-кінцем, вклєпали в талон попереджень свій гнилий розпис і відпустили.

Тому з мусарами раджу не заїдатись, бо то хороший мусар - мертвий мусар, хто його знає на шо його клємане наступного разу.
А ще не возіть з собою пяних пасажирів  Drink а як возите то не пускайте до мусарів))

ПовідомленняFistashka © 31.03.09 15:20:47    

Fistashka написав(ла):
щоб знак "40" на Стрийській забрали!   Гммм....Мріяти ж можна...  

мрійте і мрії збуваються  LOL  Вже другий тиждень на перехресті Стрийська-Наукова по напрямку до автовокзалу як знято знак "40"! Razz
І взагалі помітила що ще у кількох місцях знак "40" також познімали
Повідомленняlegenda666 © 28.06.09 12:23:37    Флеш карта камер ДАІ

Вирішив також попробувати з флешкартою... по Івано-Франківську усе достовірно 100%
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Авто / Баггі / Картинг / Глайдинг / Квадроцикл Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 3
назад  1, 2, 3

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU