Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Камери ДАІ у Львові

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Авто / Баггі / Картинг / Глайдинг / Квадроцикл Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 16.02.09 19:38:28    

Fistashka
та інші.
Я тут щойно цілу лекцію набрав стосовно цього всього, але, паскуда, Опера зависла і все пропало. Тому напишу коротко, бо нерви не витримають заново то все набирати.
Звичайно, я можу помилятися і щось не доганяю в цих "новітніх космічних технологіях" які використовуються при виготовленні даних пристроїв типу чудо-лаки, чудо-спреї, чудо-лямпочьки, а також чудо-поясів "Космо Диск", "Ретона" і т.п. барахла.
Але давайте подумаємо логічно. На чому базується дія цих всіх прибамбасів? ...правильно! На тому, щоб камера отримала більше світла від об'єкту, ніж потрібно, і щоб замість об'єкту (тобто номерних знаків) була б біла пляма! Іншими словами "засвічене" зображення, як при перевитримці. Лак орієнтований на те, щоб відбити більше світла, що викличе "засвітку". Де візьметься це зайве світло?! Fool ...правильно. Не візьметься! Ну хіба буде фотоспалах, але спалахи НЕ застосовуються. І якщо теоретично допустити, що буде ЯКИЙСЬ спалах, то камера і номерний знак з цим лаком має бути під ПЕВНИМ кутом як по вертикалі, так і по горизонталі. Це можете перевірити фотографуючи номерні знаки авто з різних кутів та ракурсів. Короче, може один на мільйон так і буде. Але якщо ви подивитеся на фото авто-штрафників, то побачите, що фото зроблені не з 5, і навіть не з 10 метрів (більшість, і то я думаю що ті фото, що зблизька просто збільшені), і під кутом ближче до перпендикуляра. Відповідно навіть якщо буде спалах, то це має бути прожектор, і у вас були б такі очі Shocked . Confused  Зрозуміло, що такі спалахи не будуть застосовуватися, бо аварій було б більше, ніж було до введення штрафів нових.
Стосовно планок під номери з інфрачервоними пісяльками. Зрозуміло, що в день толку з них 0 (нуль), бо звичайна камера цей спектр не сприймає. Є теоретична можливість, що вночі спрацює. Але ЗНОВУ ж таки  лише при ПЕВНИХ (!) умовах-кут зору та відстань. Ви знаєте, що інфрачервоні лямпочьки мають вузький кут розсіювання (це можете побачити дивлячись в відеокамеру в "Нічному" режимі). Тобто камера має бути майже перпендикулярно до авто. Підтвердження цього навіть є на відео! Laughing Ось тут  Ясно видно, що намагалися знімати прямо і перепендикулярно до номера. ДАІ не стоїть посередині дороги. А на узбіччі.  Висновок?... Fool Теоретично може допомогти проти стаціонарних камер і тільки вночі. Плюс іх постійно треба тримати увімкненими. А якщо нічний пост на свій візир побачить таку "картину" - по голівці не погладить. Vava
Тепер щодо поляризаційної накладки на номер (подібно як старі моделі РК моніторів). Аналогічно з пісяльками "лише при ПЕВНИХ (!) умовах-кут зору та відстань". Про що, до речі, пише і сам продавець. При гострих кутах звичайно він подіє, але дальність Візира сягає 400м., і ясно що інспектор ДАІ не буде чекати, коли ви під'їдете ближче, щоб вас зазнімкувати з гострого кута. Yahoo
Отже.
Умови дії даних прибамбасів - певний кут по вертикалі та горизонталі (точніше гострий кут), певна відстань, спалах.
Умови фотофіксації порушень - будь-який кут, відстань будь-яка, відсутність спалаха як такого. Логічно що кут випливає з відстані до авто. Видно і логічно, що фотографують орієнтовно від 20м до порушника.
Виходячи з цього - які шанси, що прибамбаси спрацюють? Very Happy  Я думаю, що 1 з 1 000 000, це в кращому випадку.
Я розумію, що написано каламбурно, але згадайте хоча б курс оптики у школі в 8-9класі з фізики. Тут пишуть що застосовують потужний інфрачервоний спалах, і той лак допоможе. Не знаю достеменно стосовно того спалаху, але знову ж таки малоймовірно, що спрацює.
Хочу зазначити ще одне. ТЕОРЕТИЧНО - все вірно, але за певних умов. ПРАКТИЧНО - це мають бути ідеальні умови, щоб спрацювало на дорозі.
Який НАЙнадійніший спосіб контрацепції? ...правильно, шановні коЛЛеги - утримання!  Embarassed Так само й тут. Надійний спосіб не отримати штраф - не перевищувати швидкість. Хоча сам люблю поганяти, інколи. Crazy  Тим паче, що є соціальні відеоролики на нашому форумі, де показано, що навіть перевищення швидкості на 5км/год може стати фатальним. А у всіх нас є близькі та рідні люди, які щодня переходять десятки разів дорогу.
ЗІ: може щось Боцман детальніше напише про оптику, або пояснить і виправить, він же трохи напевно знає по своїй професії про це.
ПовідомленняRoDGeR © 16.02.09 22:08:40    

А не 20 км на похибку радару, а +-10, штрафить починають за перевищення від 20 і вище. Я ж не дарма надав ссилку на нові штрафи, найди там пункт, де штраф виписують просто за перевищення швидкості, там є пункт за перевиення швидкості на 20 і на 50км. У Німеччині, Польші... штрафують за перевищення на 10 км, тобто там де дозволено 50, можна їхати 59, за таку швидкість можуть лише спинити і сказати, що пан зашвидко їде, і попросять їхати трохі повільніше, але ніякого штрафу, у нас ця грань піднята до 20км, тобто там де 60 можна їхати 79, но краще менше, трохи, погрішність спідометра, то за таку швидкість теж можуть лише спинити і сказати швидко їдеш, їдь повільніше, но ніякого штрафу, а щоб не спиняли лишній раз їдеш 65 там де 60 дозволено і все. От що я мав на увазі.
Повідомленняnomeaning © 16.02.09 22:17:30    

RoDGeR написав(ла):
штрафують за перевищення на 10 км, тобто там де дозволено 50, можна їхати 59

Я розумію це, просто хочу сказати що прилад може дати похибку і якщо ви навіть будете їхати 59 то не факт що він не покаже 62, а тоді вже ніхто з вами так розмовляти не буде. Все залежить від приладу.
Оцей запас дають на похибку приладів, а як вам вже повезе це ваша справа, хочете добавляєте, хочете ні.
Оскільки за кордоном прилади кращі то і похибка менша тому зменшили це припущення до 10, а в нас прилади древні тому 20.
Це моя така думка.
А це що в нас штрафи починаються від перевищення на 21 км на год я вже знаю) Вже разок заплатив Crying or Very sad

Я стараюсь на більше ніж на 10 в населених пунктах не перевищувати, а за містом можна дозволити і більше там і ДАІшники рідше водяться.
ПовідомленняRoDGeR © 16.02.09 23:38:25    

Логічно продумано.,може воно і так, тепер бужу їздити 70 на всяк випадок, дорого есперементувати
П. С. те що похибка у відсотка то ясне діло, я тут просто для прикладу сказав +-10 км, не будеш ж вираховувати відсотки в дорозі. Щодо візира в характеристиках пишуть, що там +-2 км.

ПовідомленняANGELo © 17.02.09 10:10:12    

АТЕНСЬЙОН! Виявляється не я один такий розумний! Very Happy
Вийшов у світ 7 номер журналу "АВТОЦЕНТР", в якому проводився тест вищезазначених прибамбасів. Тест показав, що то всьо до дупи. LOL Так що ось так, шановні коЛЛеги.
ЗІ: якщо вдасться відсканувати дану саттю, викладемо.

ПовідомленняFistashka © 17.02.09 10:21:51    

ANGELo написав(ла):
Але якщо ви подивитеся на фото авто-штрафників, то побачите, що фото зроблені не з 5, і навіть не з 10 метрів (більшість, і то я думаю що ті фото, що зблизька просто збільшені), і під кутом ближче до перпендикуляра. Відповідно навіть якщо буде спалах, то це має бути прожектор, і у вас були б такі очі  .

Впринципі згідна з тим, що всі ці примочки розраховані на ідеальні умови, яких на дорозі не буває.

ANGELo написав(ла):
які шанси, що прибамбаси спрацюють?   Я думаю, що 1 з 1 000 000, це в кращому випадку.
дійсно  розраховувати на те, що вони врятують від штраву у нас не можна Sad

Просто виникає запитання - пристрої вимірювання і фіксування швидкості придумувало обмежене коло винахідників, а над тим, як їх обійти, мудрують міліони людей у цілому цивілізованому світі....от навіть ми тут всі радимось Wink   Тому надія не зникає....чекаємо нових надходжень і ідей для обговорення.

Та попри все я за їзду за правилами!
От тільки мрію, щоб  зробили нові транспортні роз'язки, щоб  пішоходи переходили дороги по переходах (бажано підземних) і не лізли під колеса та не порушували правил, як це зазвичай буває.
Щоб маршрутки не були такі шалені зі своїми миттєвими гальмуваннями та рушаннями... і т.д.
І щоб знак "40" на Стрийській забрали! Smile  Гммм....Мріяти ж можна...  Very Happy

А взагалі раджу час від часу перечитувати правила дорожнього руху (всі тонкощі забуваються), а то як можна відстоювати свої права незнаючи правил.
ПовідомленняANGELo © 17.02.09 10:51:29    

Fistashka написав(ла):
І щоб знак "40" на Стрийській забрали!

на жаль, як кажуть і кажуть вірно, "Правила написані кров'ю". ТОму якщо стоїть там знак - значить в принципі не дарма стоїть. І впевнений, що він врятував не одне життя пішохода. Такі знаки ставлять орієнтуючись на психологію людини. Водій знає, що можна їхати більше на 20км/год від дозволеного. Якби там НЕ було обмеження 40, то їхали б всі 80. А пішоходи там люблять бігати ні з того ні з сього, і водії їдучи по трьохполосці хочуть дати газу після наших вузьких вулиць. Тому ставлячи цей знак "40" основною метою було зниження швидкості авто до 60км/год.

ПовідомленняFistashka © 17.02.09 11:21:25    

ANGELo
та слушно все це... Просто є ряд проблем, які ходять по колу... На одному прикладі, можна побачити всі наші дороги і дорожні знаки. Проблеми не розв'язуються, а ускладнюються і накладаються.

На зупинці "вул. Максимовича"  є підземний перехід, яким переходили дорогу люди. З  якого згодом зробили базар, який у вечері  почали закривати, тим самим і відівчили людей ходити через цей перехід, люди почали лазити через паркани, що розділяли дорогу ..і т.д.  Сталась аварія. Загинула дівчина, тому там встановили ще один світлофор і зробили наземний  перехід...не дивлячись на це  там всеодно були аварії з пішоходами, що переходили не "червоне" світло....
Були й такі що переходили на  "зелене", та це не врятувало - загинув маленький другокласник, наш сусід, що повертався зі школи до дому і за свідченнями очевидців переходив дорогу на зелене світло.

Тому щоб розкрутити то коло і  забрати знак "40" треба щоб була нова розв'язка, проект якої розроблений вже кілька років тому і має впровадитись до "Євро 2012" , а людей знову вчитимуть ходити через переходи.
ПовідомленняRoDGeR © 17.02.09 12:15:04    

Щодо спалахів при фотозйомці це вже старий варіант, зараз почали використовувати інфрачервоні промені (як у відеокамер ніч. режим) вроді як і Візир даною технікою теж оснащений.
А щодо безпеки, то в нас основна проблема це відсутність взаємоповаги як між водіями, так і між водіями і пішоходами, а також як раніше було сказано, проблема у дураках, які думають що я крутий перець на дорозі і зі мною нічого не станеться.
П.С. 1. перевірити знання ПДР
Я особисто зробив 1 помилку,і то на білеті про адмін стягнення Embarassed Правда мпитання з медицини не було, на ньом я б теж міг провалитись, бо вже толком не пам"ятаю, потрібно буде пригадати
П.С. 2. Знання Вами ПДР не дозволить інспектору ДПС навішати вам макоронних виробів на вуха.

ПовідомленняFistashka © 02.03.09 12:45:24    

Цікава стаття про те, що штрафи розміром в 14 000 грн. за одну поїздку по трасі стають дедалі реальнішими... Confused
ПовідомленняGolem © 02.03.09 18:26:55    «Визир» следует запретить

Дуже цікава стаття про вимірювання швидкості на дорозі.
ПовідомленняANGELo © 09.03.09 19:34:54    

До речі шановні коЛЛеги! В процесі прийняття законопроекту про зміни швидкісного обмеження по місту та поза містом. Ліміт збільшується на 10-20км/год.  Cool  А знаки обмеження 40км/год мають зникнути, лише будуть стояти там, де будуть проводитися ремонтні роботи.
Ось інформація про нього. Законопроект в процесі. Його має прийняти Верховна Рада, і після опублікування в "Урядовому Кур'єрі" він набуде чинності. Smile
ЗІ: До речі, тимчасового реєстраційного посвідчення тепер необхідно. Smile  Тепер можна сміливо їздити по нотаріально завірених довіренностях. Вступила в дію з 5 березня ця редакція правил.

крайній раз внесено зміни: ANGELo (09.03.09 20:20:33), редаговано 2 раз
ПовідомленняFistashka © 09.03.09 20:04:48    

це на грані фантастики!! Невже у нас таке можливо? Я нічого наразі не чула про цей законопроект
Повідомленняnomeaning © 10.03.09 10:18:20    

ANGELo написав(ла):
Ліміт збільшується на 10-20км/год

Супер!!! А то постійно перевищу то на 25 то на 28, а так буду чемним учасником дорожнього руху))

Доречі, тепер в усіх даішників документ, що засвідчує роботоздатність приладу є справжнім, а не ксереним, як це могло попадатись колись, такщо на цьому підловити вже нікого не вдасться. Краще заплатити за перевірку приладу а потім ним уже здирати за перевищення. В четвер сам в цьому переконався.
28км - 100 грн знак 60 км траса Київ - Чоп.
ПовідомленняFistashka © 19.03.09 14:24:26    

Як вам те, що відтепер допустима у населених пунктах швидкість – 70 – 90 км/год, за їх межами – 110-130?

Змінами до Правил дорожнього руху передбачено, що в населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється зі швидкістю 70 кілометрів на годину, у населених пунктах на дорогах, що мають шість і більше смуг в обох напрямках, - 80 кілометрів на годину. У населених пунктах на дорогах, що мають шість і більше смуг в обох напрямках руху та встановлений бетонний або інший відбійник - 90 кілометрів на годину.

Транспортним засобам (крім автобусів, мікроавтобусів, вантажних автомобілів та авто, яким керують водії зі стажем до 2 років) на автомагістралях дозволяється рух зі швидкістю 130 кілометрів на годину, на інших дорогах поза межами населених пунктів - 110 км/год, на дорогах, що проходять через населені пункти, позначені знаком 5.47 - 90 км/год.

За словами Тимошенко, додаткові обмеження швидкості руху можуть бути встановлені виключно при проведенні дорожніх робіт. "Якщо на дорозі немає ремонтних робіт - прописати пряму заборону встановлювати знак "40", - наголосила прем'єр та додала: якщо ремонтні роботи проводяться, то запроваджувати обмеження лише на певній ділянці цієї дороги.

Експрес
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Авто / Баггі / Картинг / Глайдинг / Квадроцикл Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU