Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Камери ДАІ у Львові

1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Авто / Баггі / Картинг / Глайдинг / Квадроцикл Сторінка 1 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFistashka © 13.02.09 13:14:22    Камери ДАІ у Львові

Камери спостереження ДАІ на дорогах. Як не платити штрафів за перевищення?
Дороги України заповнюються цими хитромудрими пристроями "ВИЗИР", що вимірюють і фіксують швидкість руху автомобіля.
Думаю кожен  поготиться, що більшість знаків в нас стоять далеко не на своїх місцях.... Щодня їду по вул. Стрийській в напрямку автовокзалу і зворотньо. Знаю що вже більше місяця там є камера ДАІ, що фіксує правопорушення, оскільки на трисмуговій дорозі знак обмеження швидкості 40!!!! Спочатку "даївці" фотографували з авто таксі  Koo-koo , проїжджаючи бачила неодноразово, а тепер я так розумію вона встановлена стаціонарно. Правда поїжджаючи дивлюсь де б вона могла бути - наразі не бачу.

Вчора співробітнику коліжанки, який по роботі їздить по кілька раз на день в напрямку Миколаєва Львів. обл. і назад прийшов штраф за перевищення швидкості з купкою фото на заг. суму 15 000 грн. МОЖЕТЕ СОБІ УЯВИТИ????.... то ж скільки років працювати на громадських роботах?????

Кажуть що камеру ДАІ також встановлено на перехресті вул. Івана Франка та Князя Романа.
З таксі також фотографували на вул. Пасічній біля повороту на  вул. Китайську (там також знак 40, а згірки мимоволі їдеш не менше 60)

От цікаво чи допоммагають різні примочки типу "відблискуючі рамки для номерів" чи "спрей фотоблокер" антирадари і т.д.?
Може хтось таке вже має і користується?

Стараюсь не порушувати і знаю,  що це запорука свободи від штрафів. Та обставини бувають різні і інколи доводиться порушувати. Unknow

P.S.Сьогодні заплатила штраф ще по старим розцінкам, за порушення здійснене ще восени- 17 грн. Правда на який рахунок платити дізнавалась довго (в повідомленні нічого не написано) на УДК по місцю проживання чи по реєстрації авто.
Повідомленняtt © 13.02.09 16:32:26    Камери і радари ДАІ

Фістахо, як захиститись - то вже цілий бізнес. думаю, тобі буде цікаво.

Общий список стационарных камер и радаров ГАИ в Украине для программы Nav N Go iGO одним файлом по состоянию на 26.12.2008

Найлегше в Івано-Франківську - там інфу ДАІ викладає на сайт, хто знає місто - може вирахуватиSmile
ПовідомленняFistashka © 13.02.09 17:35:03    Франківськ ГАИ камери

tt написав(ла):
Найлегше в Івано-Франківську - там інфу ДАІ викладає на сайт, хто знає місто - може вирахуватиSmile

Час від часу переглядаю ці цікаві фото на сайті! Жаль що то тільки в Франику. Доречі там навіть рейтинг фотографій є. Голосувати можна  Very Happy  Very Happy

Пам’ятка по захисту при отриманні постанови про адміністративне правопорушення винесеного по результатам фотофіксації.
Повідомленняnomeaning © 13.02.09 17:54:08    

Fistashka написав(ла):
прийшов штраф за перевищення швидкості з купкою фото на заг. суму 15 000 грн. МОЖЕТЕ СОБІ УЯВИТИ????.... то ж скільки років працювати на громадських роботах?????

Я злився коли мене на 255 грн. штрафанули, а тут...
Правда на повороті зловили, а не на камеру.
А в чому полягають громадські роботи? І як це відбувається?
Прибирати вулиці, чи якщо ти є трошки прошарений в якісь галузі (наприклад програміст), то дописувати якусь софтю, чи попереставляти вінду в ДАІ  Very Happy ?

Біля монументу (парк культури) часом не стоїть камера? Чи мені так здалось?)
ПовідомленняGolem © 13.02.09 19:08:34    

Карта з УСІМА камерами ГАЇ тут Лінк в другому знизу пості від Miclem. Зроблено офігенно у вигляді карти України яку можна збільшувати і  рухати. У Львові та Києві всі точки позначені, плюс камери по трасах. Рекомендую всім.
ПовідомленняZippo © 13.02.09 19:23:23    пости і камери даї у львові

Прямий лінк на флеш карту з камерами ДАІ
Дійсно прикольно зроблено, Clapping саме те що ми шукали Happy

Змінено: Zippo (21.02.09 16:13:59)
ПовідомленняGolem © 13.02.09 19:27:52    

Тепер наступна фіча. Загнати то всьо в ЖПС і шоб він пищав при підїжджанні до точки з камероу  Very Happy Думаю можна непогано заробити, якшо продавати такі карти по 50 грн на автобазарі. Купить кожен, бо навіть штраф за пасок безпеки - більший Smile
ПовідомленняAlexGL © 14.02.09 0:02:46    

Цитата:
прийшов штраф за перевищення швидкості з купкою фото на заг. суму 15 000 грн. МОЖЕТЕ СОБІ УЯВИТИ????

який жах !  Shocked
хоча з іншої сторони, вона може собою пишатися, адже фотосесія з її участю коштує недешево   Happy

ПовідомленняGolem © 14.02.09 10:25:00    

Мене штрафувалиі  не раз. Деколи обходився взятками, деколи платив. Всі рахи штрафували чесно - я дійсно порушив правила. Деколи давав взятки - тільки тому, шо платити чеснео удже довго і часу займає навіть більше ніж грошей. В цьому мінус штрафів, шо не можна платиит просто. А загалом я за - порядок воно наводить конкретно.
ПовідомленняZippo © 14.02.09 14:32:25    

Golem написав(ла):
Тепер наступна фіча. Загнати то всьо в ЖПС і шоб він пищав при підїжджанні до точки з камероу

То вже давно роблять і помірі можливості закидують у різні GPS програми. Наприклад в програмі Garmin Mobile XT є так завані POI -(координати радарів та камер). Посидівши троха за компом состряпав невеличку статтю про розблокування смартфона з подальшим встановленням GPS навігації з картою України.
P.S. Ми з Анжело успішно користуємся нею на своїх телефонах Happy

Повідомленняbotsman © 15.02.09 12:08:42    

я от сцк тільки недавно побачив той знак 40 на Стрйській - от з жахом думаю на скільки я накатав до Карпат Sad
ПовідомленняRoDGeR © 16.02.09 16:50:28    захист від даі

на номера наносити не рекомендую вся спреї і тд тп, бо як даішник зловить і як побачить, то точно не поздоровиться п. 30.2, номерни знак заберуть, оскільки він не відповідає стандарту, і вернути його в попердній стан не можна, а тому штраф можуть влупить ст 121 (170-255грн, повторне штраф від 255 до 510 грн. або громадські роботи на строк від 30 до 40 годин, з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого), + тра нові ном. знаки робити, теж в гроші влетить. Воно то на перший погляд не замітно, но даішники теж не дурні люди і деякі з них нетом користуються Smile Краще вже ставити інфачервоні засліплювачі, і то ніхто не застрахований, краще просто не порушувати, до речі швидкість можна перевищувати на 20 км но не більше, тому там де 60 їхати 75, штраф не випишуть, правда зупинити можуть і попередити, щоб не зупиняли, похибка вимірювання радару +- 10 км. За кордоном перевищувати можна лише на 10 км, а у нас до 20, так що вчимось поглядувати на спідометр.
P. S. За що і в скільки грошей влетить можна глянути тут

ПовідомленняFistashka © 16.02.09 16:59:26    

RoDGeR написав(ла):
на номера наносити не рекомендую вся спреї і тд тп, бо як даішник зловить і аке побачить, то точно не поздоровиться п. 30.2, номерни знак заберуть, оскільки він ен відповідає стандарту,
- Щодо рамки- то її легко помітити. До того ж багато автівок вже з такими їздить, а спрей є непомітний на номерах, принаймні так інформують виробники, та от про його дієвість відгуків ще мало.
ПовідомленняRoDGeR © 16.02.09 17:08:43    

В спрею, там як у косметиції бльоскі маленькі, якщо приглянутись, то видно, або вигляд номерних знаків міняється, як їх перламутровим лаком покрили, тобто при певних углах видно, що знак не той, фіолетово-синій.. відтінок грає
Повідомленняnomeaning © 16.02.09 18:44:33    

RoDGeR написав(ла):
швидкість можна перевищувати на 20 км но не більше, тому там де 60 їхати 75, штраф не випишуть, правда зупинити можуть і попередити, щоб не зупиняли, похибка вимірювання радару +- 10 км

Якщо подумати, то оці 20 км даються на похибку радару.
І похибка не вимірюється в кілометрах, а в відсотках (приблизно 10-20%). Тобто якщо ти будеш їхати 75 де дозволено 60, а пристрій тобі ще додасть 10 то будеш мати 85 і це вже як мінімум 260 грн. штрафу. І чим більша швидкість тим більшим може вийти приріст перевищення швидкості.
А що ви думаєте на рахунок того, що ДАІшник зафіксує перевищення швидкості в однієї машини і буде це ж саме число показувати всім наступним, яких зупинить??? На табло часом не написана дата і година? Ніхто не звертав уваги?
Доречі пристрій має проходити періодично перевірку і можна в них просити папір який затверджує, що пристрій справний, а інколи з метою перевірки провіряють один пристрій, а на решту роблять ксерокс першого...
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Авто / Баггі / Картинг / Глайдинг / Квадроцикл Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 3
1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU