Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

О це був справжній екстрім!!!

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняExtreem © 12.02.09 13:22:46    О це був справжній екстрім!!!

З парашутом стрибнути хотіла я давно. І коли мені вже остаточно не хватало емоцій, я вирішила щось змінити. Надоїли постійні напряги і негатив, повсякденність робочих буднів, втома і небажання гуляти з друзями, набридло все. Депресивний настрій став для мене, наче рідний. спасали лише "колеса"... Легальні колеса, які можна дістати в будь-якій апетці, тіпа "Персен форте". От тоді мене погребло, ніколи б не подумала, що він реально може допомогти і розслабити. Енергії в мене стало, хоч відбавляй, аж забагато. Настрій суперовий, напряги пропали, депресія тим більше, моя душаааааа почала радіти життю. Моя "жена" тільки почала непокоїтись, говорити тіпа, - "невже це ти? Ось такий має бути справжній Екстрім?" вчерговий раз, коли я їй порозсчіпала всі замочки в курточці і попригала навкруги неї... А, коли я заявила, що ще збираюсь без підготовки стрибнути з парашутом. Все....Це називається - без коментарів! Хоча вони були, вона дійсно і не тільки вона хвилювалася за мене. Навіть на роботі були в шоці від мого вибрику, але всі знають, що я якщо щось задумаю, то мене не переконаєш!!! Мама навіть зранку сказала, краще б я тобі дозволила язик проколоти, може б ідея з парашутом відпала б. Кавоче встало я в суботу в 6.20 год. і почала в веселому дусі збиратись. В підтримку з собою взяла двох подруг і поїхали ми на аеродром. Він побаченого в мене захопило дух. Ціла купа літаків, оболдєть. Я аж пригала там від щастя. Пішла на треніровку. 2 години ми пригали з 1,5 м висоти на землю, з патичками між колінами і ступнями, вчились тримати ноги разом тісно. Також вчились правильно падати при приземленні. Прослухали інструктаж, що робити, якщо парашут не відрився і якщо приземлились ми на дерево... Потім був огляд лікаря, якому не сподобався мій пульс. Звісно після декількох курйозів на роботі і постійної напруженості, поганого настрою моє сереце почало щодня говорити мені привіт у вигляді болю в грудній клітці і віднімання лівої руки. Ясна річ , що лікарю я про ці "привіти з грудної клітки" не розказала, запевнила , що я з самого дитинства займаюсь спортом і нічого мене ніколи не турбувало. А серцебиття таке часте, бо кави випила і забігалась тут на треніровці. Він ще так підозріло на мене подивився вслід і я побігла одягати парашут. Коли глянула на чому ми летіти мали, почала радіти, що я з парашутом, оскільки тому літаку років десь 40, якщо не більше... рерітет кароче.
Я ніколи не літала літаками і звісно чуть було незвично. Коли взлетіли дивне відчуття було, невже я лечу??? Реакція в мене було надиво спокійна, я почала зі собі гнати і ржати... Чесно кажучи не страшно було. Може тому, що я вже хотіла чим швидше стрибнути, бо мене почало боліти моє серце, тошнити і голова крутитись... фіг його знає. Коли відкрився люк, я була тільки рада. Стрибнув першим хлопчик, я стала за ним. Голянула вниз, а там нічого, тільки вітер і навіть чомусь землі майже не було видно. Мене інструктор похлопав по плечу і стрибнула без вагань. Я не пам'ятаю, я була в шоці перші секунди. Нас вчили рахувати, коли стрибнеш з літака, ноги разом , голова вниз, руки на запасному парашуті збоку і рахуєш 321, 322, 323 - купол, голову вверх і маєш побачити парашут. А коли його нема, або щось незрозуміле балампається вверзу, треба дьоргати кільце запасного парашута. Так ось. Яке там б*ять 321, 322, я забула все на світі і взагалі мене від шоку відключило на пару секунд. Реакція в мене появилась тільки, коли я відчула, що мене щось дьорнуло і ноги в мене розїхались в різні боки, я почала з привички ними відчути землю, адже пригали ми на тренуванні на землі тіпа. Потім я підняла голову вверх і побачила купол. Заспокоїлась почала оглядати територію, ще навіть покрутила свій парашут, подивилась куди мені краще приземлитись. Призимлилась я м'ягенько, ножками докупки. Впала і почала лежати дивившись в небо, відчувати кайф і приходити до тями після посадки. Лежу собі спокійно, дивлюсь як інші на парашутах летять, неначе грибочки і тут бачу, що хтось летить на мене прямо. Вскочила , почала той парашут з себе відчипляти, коли цого не потрібно було робити, а треба було з ним вставати і збирати його. А я все відчепила і почала пригати від щастя , що все добре закінчилось. Хлопці підійшли, допомогли це все зібрати і я поїхала на базу. Там мене вже вітав з прижком мій тренер і розцілував в дві щоки. Я йому сказала, що ще вернусь, що тим все не закінчиться. Потім мої друзі ще домовились , щоб покататиьс на літаку. О це був кайф, я сиділа рядом з пілотом і шитурвалом. Це був кайф, коли ми піднялись в небо і ще почали тіпа турболентність тим літачком робити, от тоді мене стошнило. Слабенький в мене вестибулярний апарат одним словом. Весь суботній день я стрибала, падала, бігала, висіла на шнурках і літала в небі. Задоволення і вражень було море. Таке словами не передати, це потрібно самаому таке спробувати. Вернувшись до Львова, ми пішли на шаурму, а потім ще я пішла з подругою на торти. Цілий день не їла нічого, була сита лише одним екстрімом і адреналіном. Їхала в машині і цілу дорогу мовчала, відходила від літання і кайфувала. Тіло настільки було розслабене і плило, а не йшло по асфальті . Це те, це саме те, що було мені потрібне. Напруженість пропала її замінила 100% розслабленість і спокій. Хм. Я навіть сказала своїй подрузі, що наче після сексу йдеш і літаєш як на хмарах, але це крутіше сексу. Релакснула нарешті.

ПовідомленняNadezda_95 © 12.02.09 14:04:10    

Extreem написав(ла):
Моя "жена"
а кого це ти так ніжно називаєш? Surprised

Extreem написав(ла):
якщо щось задумаю, то мене не переконаєш!!!
бачу себе  Happy

Extreem написав(ла):
віднімання лівої руки.
добре, що кільце смикаєм правою Very Happy
МоЛоДчиНка! Good  Ти нам всім тут втерла носа! Твій екстрім направду справжній Firsttimer

ПовідомленняNadezda_95 © 12.02.09 14:09:32    

Extreem написав(ла):
як інші на парашутах летять

"Персен" - могутня сила Cool  Jokingly

ПовідомленняНаталі © 12.02.09 15:58:15    

Extreem написав(ла):
Коли глянула на чому ми летіти мали, почала радіти, що я з парашутом, оскільки тому літаку років десь 40, якщо не більше... рерітет кароче.

Very Happy якби знала скільки років парашуту, то певне так би не раділа LOL

Повідомленняnomeaning © 12.02.09 18:48:38    

Наталі написав(ла):
якби знала скільки років парашуту, то певне так би не раділа

Це напевно кожного року кажуть, що це вже останній їхній сезон  Very Happy
ПовідомленняZippo © 13.02.09 10:20:38    

nomeaning написав(ла):
Це напевно кожного року кажуть, що це вже останній їхній сезон
Інструктора говорили, що ресурс Цунівських парашутів виходить до середини літа і продовженню не підлягають... А чи так воно буде хз, Unknow судячи, що сезон не закривався і всюди крутиться реклама стрибків з парашутом, підозрюю що так воно і буде.

Наталі написав(ла):
якби знала скільки років парашуту, то певне так би не раділа
LOL  LOL  LOL
ПовідомленняNeftis © 13.02.09 13:31:19    

Extreem написав(ла):
І коли мені вже остаточно не хватало емоцій, я вирішила щось змінити. Надоїли постійні напряги і негатив, повсякденність робочих буднів, втома і небажання гуляти з друзями, набридло все. Депресивний настрій став для мене, наче рідний.

ага, а після стрибка на обличчі зявляються не характерні для нього ознаки: блиск в очах і ... щира посмішка)) повір, найкращий антидепресант)
Extreem написав(ла):
Звісно після декількох курйозів на роботі і постійної напруженості, поганого настрою моє сереце почало щодня говорити мені привіт у вигляді болю в грудній клітці і віднімання лівої руки

побережи себе, якщо хочеш стрибнути ще раз Wink  
Extreem написав(ла):
Там мене вже вітав з прижком мій тренер і розцілував в дві щоки.

інструктор Wink
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU