Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роуп на каналі ICTV в програмі "Про Zікаве.UA"

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про нас пишуть, нас показують (ЗМІ) Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 12.02.09 10:50:50    Роуп на каналі ICTV в програмі "Про Zікаве.UA"

Отож, дійшли до мене вчора чутки, що учасників Lviv eXtreme club показували по ICTV в програмі "Про Zікаве.UA" яка транслювалася 11.02.08 о 16:05 Знаєм ми про це мало. Кажуть, що показувалося відео наших стрибків та вирізки з наших кліпів. Хто володіє хоч якоюсь інформацією, діліться. Думаю згодом ми зможем зв'язатися з ведучим програми Олександром Печериця і якимось чином дістати це відео програми, але до цього часу хотілось би володіти хоч якоюсь конкретною інфою, вдруг там були порушені авторські права як колись з програмою "Спорт-інсайд"
ПовідомленняAndrey © 12.02.09 13:16:15    

У мене було все так:
Пише мені Anke - "Привіт! бачив себе по ТВ?
Я отакі Shocked очі, кажу нє, розказуй...   Вона - та от показували як ви РОУП стрибаєте...   Ти, Надєжда, Зіппо. І скидає менні ссилки на кліпи в контакті - "Open your eyes" і "учимся летать"  
- Я ніколи з Зіппо не стрибав! - кажу їй  - І Надєжда також. І на цих кліпах нас нема.
Вона - ну може я вас з кимось спутала...
Ну думаю - буває....   Прихожу дододму і тут мої мені кажуть - "ти в чому на РОУП їздив?" Я відкриваю шкаф і показую - ось в цьому і в цьому.  -Так тебе по телевізору показували!!!!
Ну думаю двоє людей уже не можуть помилятись в одному твердженні.....

Найдивніше те, що відео з мого першого РОУПу (саме з нього фрагмент показували, судячи з одягу) є тільки в учасників тої поїздки, в сирому вигляді і недоступне ніде в інтернеті (як два попередні кліпи)

ПовідомленняNadezda_95 © 12.02.09 14:16:38    

Andrey написав(ла):
"ти в чому на РОУП їздив?" Я відкриваю шкаф і показую - ось в цьому і в цьому

Very Happy Тебе родина по одягу впізнає? Crazy
(Ну я розумію, зі спини рідну кровинку впізнати важко...)

ПовідомленняFistashka © 12.02.09 16:21:08    

Andrey написав(ла):
Найдивніше те, що відео з мого першого РОУПу (саме з нього фрагмент показували, судячи з одягу) є тільки в учасників тої поїздки, в сирому вигляді і недоступне ніде в інтернеті (як два попередні кліпи)

Ого , ну і історія! Невже там хтось вас з кущів знімав? Якісь підпільні оператори Smile
Koo-koo
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про нас пишуть, нас показують (ЗМІ) Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU