Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Діггерство — афішувати, чи не афішувати (інстали і т. п.)?

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFalcon © 11.02.09 9:44:26    

Цитата:
Тільки от попросив би навести хоча б один приклад стосовно саме Львова. Шо можна засрати в ямі з гамном, чи як можна насмітити в Лощині, чи як можна перекрити вхід до ракетних шахт, звідки вкрали навіть паркан, яким вони були обгороджені?

Карту, до речі, досить вже давно готують зовсім інші люди, з якими я познайомився буквально недавно завдяки експлореру.

Не знаю - к счастью или к сожалению - но я нерасполагаю пока конкретыми примерами по вашему красивейшему городу, который планирую посетить в течении этого года. Примеры может дать известный украинский диггер Дьябласс. Он родом из Львова и достаточно часто бывает на родине. Так что конкретику я думаю он сможет привести в пример. Со своей стороны - я очень благодарен за взаимопонимание. И если буду обладать конкретной информацией по Львовским подземельям - то обязательно поделюсь с вами. Ваши контакты у меня есть.

По поводу карты и ее подготовки - попробуйте все-таки взять процесс под свой контроль и не допустить передачи такого документа в безконтрольный доступ. Попробуйте делиться этим документам только с теми, кому доверяете. Это будет очень нелишним.

Еще раз благодарю вас за понимание.
До связи.

ПовідомленняNeochka © 12.02.09 2:23:39    

skyv написав(ла):
на рахунок відкритості - звісно розвивати і витягувати людей від телевізорів - це дуже добре.
і фотки, описи - це теж добре.
але щоб витягнути людину - не обовязково скрізь і всюди вказувати конкретне місце, через яке можна спуститися в ту ж Полтву.
напросто якщо хто попало почне лазити , комунальні і т.п. служби просто прикриють ці можливості.
або хтось недосвідчений начитається, полізе і втопиться.

Повністю погоджуюся.
ПовідомленняGolem © 30.08.09 10:15:38    

Хто б шо не говорив і не доводив, але істина завжди перемагає. Велике зацікавлення громадськості в індастріалі, підземеллях та невідомій історії Львова вилилось в досить серйозний проект Нетуристичний Львів Вже відбувся перший етап. Фото просто бомбові! Реально, у Львові на такому високому якісному рівні ніхто подібного ше не робив. Коли проект закінчиться - це буде просто бомба, що порве Львівський мистецький світ на шматки! Так шо чекаємо, слідкуємо за анонсами Smile
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU