Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Хто не проти побігати в Counter-Strike? :D

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 4 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLucky © 05.02.10 10:16:42    

ANGELo написав(ла):
І наскільки я бачу по тому, що в асьці ще нікого немає, то досить 'цікаво' посиділи після гри

ти ше просто не знаєш яку ми диверсію запланували проти твоїх деяких "потуг", так сказати Very Happy  Very Happy  Very Happy  Goof

ПовідомленняANGELo © 05.02.10 10:31:50    

lucky, о! Це вже цікаво! Very Happy Тільки от боюся, що швидше не в мене 'потуги', бо я не напрягаюсь, щоб щось добитися. Я лише надав/надаю інформацію для роздумів. Про що я вже говорив. Тому 'потуги', напевно, все ж таки не в мене.
...А! Може ти маєш на увазі мої потуги в контрі? Wink Ну краще тоді 'потуги', наприклад, проти кемпера 3іппо об'єднати, а то засяде як на унітазі і не рипається. Бо я в контрі ламер. Pardon Хоча я вам ще гайки ваші позакручую.

Змінено: ANGELo (06.02.10 13:01:33)
ПовідомленняZippo © 05.02.10 11:09:50    

ANGELo написав(ла):
проти кемпера 3іппо об'єднати, а то засяде як на унітазі і не рипається
Ти мабуть говориш про то, коли я на респі 6-ть чи 7-м раундів стояв/зливав бавившись з настройками клавіатури (Leona свідетєль), а ви найшовши "злісного кемпера" безсовісно стріляли бідолазі в спину Very Happy О да... я страшний кемпер Jokingly
ПовідомленняLeona © 05.02.10 11:48:45    

Огого!  Very Happy Нічого собі враження після гри! Ви краще в Надії Анатоліївни спитайте як їй на каблуках з сумочкою бігалось, а в руках кількакілограмова М-ка, ні тобі губки підмалювати, ні волосся розчесати LOL
ZIPPO написав(ла):
Ти мабуть говориш про то, коли я на респі 6-ть чи 7-м раундів стояв/зливав бавившись з настройками клавіатури (Leona свідетєль)
о так, я пам"ятаю Evil or Very Mad Але все ж ми з ZIPPO потужна команда Cool Мені тільки АКМ в руки... Crazy Може тому Andrey і забоявся прийти на гру, а? Acute
ПовідомленняAndrey © 05.02.10 12:31:25    

Leona написав(ла):
Може тому Andrey і забоявся прийти на гру, а?
Всі ми знаєм, шо є в нас круті геймери але то не значить що хтось боявся померти від ваших рук в віртуальному світі...  Тож не треба підйо..  не знаючи причин моєї відсутності Razz
ПовідомленняVitalik-ataman © 05.02.10 13:01:27    

Leona мене взагалі вразила,перший раз бачу щоб дівчина отак в CS рубалась Smile
ПовідомленняANGELo © 05.02.10 16:16:26    

ZIPPO, не треба вже тут налаштуваннями прикриватися. Ще гризун там не такий класний, і стіл теж такий самий. Ніхто не ставить під сумнів, що ти Бест. Very Happy Можна я на наступний раз буду в твоїй команді? Cool Де Батько - там Перемога. Батько-це перемога. Перемога- це Батько. Батько - це Вікторія! Very Happy ...навчіть мене, о, Батьку! Назвемо нашу команду 'Вікторія+'! Ну типу команда 'Батько-перемога і плюс різні додатки-гравці'. Very Happy
Говориться про те, що в тебе стиль засісти десь і чекати. Десь в останніх раундах було раз добре видно то. Що ми залишилося двоє, і я зрозумів, що ти засів. Тому і теж сів. Smile А то якимось ребітом для відстрілу себе відчув.
Давайте швидше ще організуємось.

Змінено: ANGELo (05.02.10 22:18:36)
ПовідомленняNadezda_95 © 05.02.10 20:34:16    

Leona написав(ла):
Ви краще в Надії Анатоліївни спитайте як їй на каблуках з сумочкою бігалось

А в сумочці цеглинка - треба ж якось від хуліганів відбиватись, коли патрони закінчуюються Razz
...бо я, так сказать, без попередження була приведена та ту кроваву бойню, і майже як Вітя "не переодягнена відповідно" Very Happy  відчула себе наче мавпочка з гранатою, стріляла в горобців (с)Lucky, і чомусь мені здавалось, що мій персонаж має чудовластивість ходити напролом крізь стіни LOL
А ще я після контри простудилась, бо мені ніхто не підказав, що по річці лабати зовсім не обов"язково Evil or Very Mad  Very Happy  
Прошу вибаченння  у своїх співвітчизників, які були випадково підстрелені неграмотною мною Kilroy
Хочу ще!!! Clapping

ПовідомленняLeona © 05.02.10 22:47:59    

Andrey написав(ла):
Тож не треба підйо..  не знаючи причин моєї відсутності
Андрію, отямся!!! Які можуть бути причини якщо друзі в бою гинули, а ти... а ти не поміг...!!! Crying or Very sad
ANGELo написав(ла):
Можна я на наступний раз буду в твоїй команді?
не можна  Cool ZIPPO vs. Leona + 95!!! і нікого нам не треба в нашій шведській сім"ї  Very Happy
ANGELo написав(ла):
Говориться про те, що в тебе стиль засісти десь і чекати.
трохи десь проявлялось  Acute  але то в декількох іграх, прастітєльно Very Happy
Nadezda_95 написав(ла):
чомусь мені здавалось, що мій персонаж має чудовластивість ходити напролом крізь стіни
а я думала, що це звичайна жіноча цікавість LOL Nadezda_95, ти бест  Very Happy
vitalik-ataman написав(ла):
Leona мене взагалі вразила,перший раз бачу щоб дівчина отак в CS рубалась
о так, я ще багато чого вмію  Angel Незабаром наступна гра. Тренуйтесь, дітлахи  Cool А я пішла борщ варити Crazy
ПовідомленняANGELo © 06.02.10 0:31:22    

Кашмар! Страшно приходити на гру. %) Ще з таким підходом до пейнтболу підходити - то не здивуюся, що видадуть справжні АКС-74 зі справжніми набоями. Very Happy Андрій, може добре, що не прийшов. А то бачити, як помирають твої коЛЛеги від інфаркту з тої причини, що  зненацька з'явилася зі стіни вистрибнувша 95-а з цеглиною в руках і з намистом з вбитих горобців на шиї і дамською сумочкою наперевіс через плече - страшне видовище. Мене тепер жахи будуть мучити.
ЗІ: Треба буде пошукати інформацію про залежність від КС і негативний вплив. Very Happy Треба боротися, бо страшно буде приходити на зібрання клубу. Позабивають цеглами, сумочками, горобцями нагодують. А ще, не дай Бог, "Вікторія" прийде... Та ще й зі всім 'так як треба' налаштованим... Торба, патсани, торба! Smile

ПовідомленняANGELo © 06.02.10 13:03:01    

ANGELo написав(ла):
Кастор-без коментарів

Рейдер написав(ла):
ANGELo написав(ла):
Кастор-без коментарів
Кастор з обрізом - ужс Very Happy

ANGELo написав(ла):
Кастор з дробовиком- це точно ужс нах.

Цитати з минулого року. Како било - так і асталась!  Very Happy Ти прямо Кастор гроза всіх і вся!

ПовідомленняLeona © 12.02.10 14:05:37    

Катіґарічєскі прівєтствую всіх геймерів!  Very Happy
Хто сьогодні зможе вділити 2 год. для CS? Все розумію, тяпниця  Drink  може хто і цікавіші плани має, тому бажано відписатись хто буде, щоб зорієнтуватись по чисельності  Cool
Плануєм на 19:00, там де завжди - клуб Максимум, вул. Князя Романа, 26  Smile

крайній раз внесено зміни: Leona (12.02.10 14:18:13), редаговано 2 раз
ПовідомленняZippo © 12.02.10 14:15:11    

Дело было вечером, делать было нечего. Буду!
ПовідомленняANGELo © 12.02.10 15:16:45    

Готовий до поразки. Smile
Повідомлення~ReVolt~ © 12.02.10 23:16:18    

Ухх... сьогодні перший раз на зборах СS був.. кароч весь трусюся, червоний, пальці по столі клацають як по мишці в ритм стрільби з калашика... ідучи по вулиці йшов і обертався чи терористи не переслідують..Smile класно зіграли, розрядочка від сірих буднів, кароч одни словом супер... на наступний раз якщо ще пифком прикрасити)
Сторінка 4 з 6
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU