Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Хто не проти побігати в Counter-Strike? :D

1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLeona © 09.02.09 20:07:58    Хто не проти побігати в Counter-Strike? :D

От після перегляду Рембо 4, моїй тендітній жіночій психіці захотілось м’яса Crazy Тут згадалось дитинство, коли я днями пропадала в комп’ютерних клубах та й подумала, а чому б нам не зібратись і не пострілятись віртуально? Отже, хто не проти пограти Counter-Strike? Smile

з.і. хто знає якісь все ще працюючі комп’ютерні клуби, де нормальні мишки і клавіатури?
ПовідомленняZippo © 09.02.09 21:57:44    

+ 1

Пропоную клюб на на вул. Князя Романа (біля макдональдса) Я думаю в центрі буде всім зручніше.

ПовідомленняExtremal © 09.02.09 22:09:57    

ZIPPO написав(ла):
+ 1
Пропоную клюб на на вул. Князя Романа (біля макдональдса) Я думаю в центрі буде всім зручніше.

підтримую

Untitled-1.jpg
 Опис:
їх візитка
 Розмір файлу:  58.43 KB
 Переглянуто:  4533 раз(ів)

Untitled-1.jpg

ПовідомленняРейдер © 10.02.09 23:48:25    

+1 Smile
ПовідомленняVictorT © 11.02.09 1:33:23    

Присоеденюсь, если будет время.

ZIPPO написав(ла):
Пропоную клюб на на вул. Князя Романа (біля макдональдса)

Эх, были времена...

ПовідомленняANGELo © 11.02.09 20:43:06    

Embarassed А товариства по захопленню в'язанням гачечком немає? Embarassed ...я б спробував. По темі-сьогодні на жаль я не з вами, але в подумках разом з вами. Ідея,до речі, класна. Треба буде може організувати сервер в когось вдома,і не виходячи з хати будемо рубатись. Cool а поки що тренуйтесь,поки мене немає.
ПовідомленняLeona © 11.02.09 22:57:36    

Ідемо завтра, а? Wink Давайте на 8 год. біля пам"ятника Д. Галицькому.

ANGELo написав(ла):
А товариства по захопленню в'язанням гачечком немає?
Disobedient бе бе бе Very Happy нічо нічо, ми ще подивимось хто що може - будемо грати в різних командах Cool

ANGELo написав(ла):
Треба буде може організувати сервер в когось вдома,і не виходячи з хати будемо рубатись.
так так, я про це також думала  Embarassed ще обговоримо  Crazy
ПовідомленняZippo © 12.02.09 12:44:14    

ANGELo написав(ла):
Треба буде може організувати сервер в когось вдома,і не виходячи з хати будемо рубатись
Народ, суть не в тому щоб пограти тільки в контру, суть вибратися з хати, побачитись із друзями, випити пивко, емоційно покричати в клубі підчас гри...
P.S. Дома грати то не то... Confused

Зустрічаємось согодні о 19:00 під входом в клуб Максимум

ПовідомленняANGELo © 12.02.09 22:31:27    

Непогано так побігали. Smile хто за те.щоб повторити?  Я за.  Як говориться ВІЙНА покаже 'хто є хто', і вона показала. Very Happy Я зрозумів,що я ще не повний ламер, трошки шкурок поздирав з вас.  ...тут в мене виникли деякі думки. Пропоную Андрію взяти нік в контрі 'М'ясник', Леоні буде підходити ''Гоголь-МогольМайстер'', бо непогано так ножиком 'чік-чік' %), Кастор-без коментарів, ну а я на наступний раз буду зі своїм ніком, під яким я граю в контру. всім дякую. Тренуйтесь,кабани! Very Happy
ПовідомленняExtremal © 12.02.09 22:36:56    

ANGELo написав(ла):
Непогано так побігали.  хто за те.щоб повторити?

Я за !!!

да, побігали класно Goof
ПовідомленняAndrey © 13.02.09 0:13:27    

Ну, якшо чесно - не думав що так "со старту" вїду в гру Very Happy
Все сподобалось, особливий кайф після 3ї бутилки пива Drink   Але тільки розбігався, а тут час закінчується...

но все таки на мою думку краще реальну контру - страйкбольну зброю в руки і вперед на месіво!!!!  
Lviv eXtreme club жаждит мясса!!!!!!!!!!!! Crazy

ПовідомленняJekill © 13.02.09 3:59:48    

І я б попробував.
ПовідомленняРейдер © 13.02.09 13:20:33    

ANGELo написав(ла):
Леоні буде підходити ''Гоголь-МогольМайстер'', бо непогано так ножиком 'чік-чік' %)
Very Happy  Very Happy

ANGELo написав(ла):
Кастор-без коментарів
Кастор з обрізом - ужс Very Happy

ANGELo написав(ла):
ну а я на наступний раз буду зі своїм ніком, під яким я граю в контру.
Вже страшноSmile

Всім дякую, класно побігали під пивко))
я за повторення))
ПовідомленняLeona © 17.02.09 15:05:46    

Шановні геймери! Є пропозиція піти завтра знову побігати по ландшафтах рідного азтеку чи де_дасту  Crazy  Що скажете?  Wink
ПовідомленняANGELo © 17.02.09 15:22:29    

Ото диффчата пішли. Very Happy Ні, щоб на курси макіяжу і аеробіку ходити, а вони на контру тягнуться. Але я підтримую. Cool Думаю з вас тижня вистачило, щоб потренуватись. А завтра подивимося в кого сталеві яйця.  Рейдер! Пропоную відразу здатися, якщо вже страшно. Smile
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 6
1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU