Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Парашутний сезон 2008 в Рівеньському АСК

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 4 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняНаталі © 04.08.08 8:18:02    

Very Happy  Very Happy  LOL lucky, АтжоГГ
lucky написав(ла):
З нею ми побудували одні планий-урагани, потім ще якісь, а в аканцоввці все пере*блось так шо вже в 12 ночі в пятницю Мну, Вова, Коля і camomile були в РАСКу.

Surprised І що ж ви там робили у такий час???
lucky написав(ла):
я навіть встиг укласти 3 д1-5у один з яких віддав знакомому пригати - і нічо, відкрився

Я плакаль Very Happy  Very Happy

ПовідомленняNadezda_95 © 04.08.08 8:34:19    

lucky написав(ла):
а чи не поганятись би тобі з парашутом за воронами, а?

lucky написав(ла):
Я вже 3 рази укладував і патєрпєвших ще немає!

lucky написав(ла):
camomile почала мене підй*бувати тіпа їй страшно, але я не вірив

LOL

ПовідомленняCamomile © 04.08.08 8:50:27    

lucky написав(ла):
camomile почала мене підй*бувати тіпа їй страшно

мені правда страшно... кожен раз страшно Sad але велика любов до мурашників змушує мене вистрибувати з літака Very Happy

lucky написав(ла):
бо якийсь грозний торнадо-ураган насовується на наші голови

цей ураганчик ще звечора почав бушувати Drink  Very Happy
ПовідомленняAndrey © 04.08.08 8:57:39    

camomile написав(ла):
мені правда страшно...  Sad кожен раз страшно  але велика любов до мурашників змушує мене вистрибувати з літака Very Happy

ой нємагуууу LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL

Повідомленняira © 04.08.08 11:01:56    

народ!!! маленька групка відважних львівських парашутистів і планеристів в пятницю після роботи збираеться на машині в Рівне! є 2 вільних місця  Smile  кого цікавить то пишіть тут на форумі, або в асю 417706370 Smile
ПовідомленняNewcomer777 © 04.08.08 11:45:09    

Зачётненько попрыгали в субботу в РАСК! Ровенчане - молодцы! Как все-таки у них здорово организовано, а главное - у руля стоят люди, переживающие за свое дело! В отличии от наших рагулей  Secret

Из достижений: с 2500 собрали ( аж!!!  Very Happy ) шестерку, это при условии, что тройка отделялась в базе  Crazy  Crazy
И Воробьев прыгает зачетную групповую: красивая стабильная двойка, улеглась , три раза распустилась, три раза собралась  Good  Прогресс на лицо!

Кастор тоже молодец: прыгать не прыгал, но побухать успел!  Very Happy  Very Happy  Very Happy

Какие у нас красивые девченки, оказывается, с Д-5 прыгают Secret  

Ну а в воскресенье, хорошенько отметив день ВДВ, прыжки были успешно отбиты. Жаль, но позитивного впечатления это не испортило.

Блу скайз, пиплы!

ПовідомленняVictorT © 04.08.08 12:17:48    

С 15.08.2008 по 17.08.2008 планируются сборы, а с 22.08.2008 по 24.08.2008 планируются соревнования по классике. Я лично железно хочу попасть на соревнования.
Кстати, на прошлогодних соревнованиях, в которых я учавствовал, действовали скидки, думаю, и в этом году будет так же. Насчет сборов не знаю.

newcomer777 написав(ла):
Кастор тоже молодец: прыгать не прыгал, но побухать успел!  Very Happy  Very Happy  Very Happy

Еще меня успела задавить жаба, пока топал от Малиновки, наблюдая за двумя предкрайними подъемами, и когда уложился, узнав при этом, что ушедшй в небо подъем - крайний.

Змінено: VictorT (13.08.08 23:10:24)
ПовідомленняLucky © 11.08.08 13:56:15    

і знову відважні львівські парашутисти їздили на крайніх вихах в Рівне.

В суботу зранку кожен собі поукладував по 2 дуба, а я ще д-5 на 5 сек, але вже до 12 години погода стала кончена чим і наламала нам всі прижки. Прийшлось робити прижки з мостика в ставок, щоб хоч якось задовольнити парашутну ломку.

Вечерком, почався анікдотний срач. З 7 до 11 вечора анекдотів було стіки росказано, шо інтернет нервоно курить в сторонціSmile

В неділю зранку погода і дальше була кончена, і дурка парашутні ряди косила як комбайн солому. А вже під обід в неділю насше терпіння було винагороджено - приги назаначили на 4. Реально вони ипочались в 6 вечора. Зробили 2 взльота, переуклали дуби і на 3 взльот.

Нажаль не зможу приїхати на збори шо почнуться в середу, всім хто буде пригати бажаю синього неба і мягких посадокWink

ПовідомленняCamomile © 11.08.08 14:19:01    

lucky написав(ла):
Нажаль не зможу приїхати на збори шо почнуться в середу

не переживай, я пострибаю за тебе Very Happy
до речі, вони почнуться в четвер, а в середу буде велика пянка, в честь закінчення змагань планеристів Drink
ПовідомленняAlexxx © 13.08.08 11:39:58    

Ахтунг, ахтунг.
С 15.08 по 17.08 на ДЗ Воронов (Ровно) начинаются сборы парашутистов. Работают в две смены. Начало первой смены - 07.00
Всем желающим попрыгать -готовность №1  Yahoo

Попробуй... шепнула Мечта.
«Мы пьем за яростных, за непокорных, за презревших грошевой уют».
ПовідомленняVictorT © 13.08.08 23:05:05    

Дополню. С 22.08 по 24.08 планируются соревнования по классике. Возможны скидки на прыги (на прошлогодних соревнованиях мы прыгали на 15 грн. дешевле). Круглая техника тоже прыгает. Я лично железно планирую ехать.
UPD: склероз, оказывается, я уже об этом писал.
ПовідомленняVictorT © 15.08.08 18:17:07    

Новость просто бомба!!! На соревнованиях прыги для сертифицированных парашютистов БЕСПЛАТНЫ! На радостях мимо моего внимания прошла скидка для несертифицированных.
З.Ы. И наф вам те Карпаты?
З.З.Ы. Кто со мной на мою сотню?
ПовідомленняZippo © 15.08.08 20:40:23    

VictorT написав(ла):
З.Ы. И наф вам те Карпаты?
Вітя ти мене знаєш. Ми назад не відступаєм і народ на призволяще не кидаєм. Хто поморозиться в карпати їхати, а поїде на стрибки , то я пойму но не прощу Very Happy Вім гарно і халявно попригати  Wink
ПовідомленняVazon © 17.08.08 11:18:45    

ВААЙЙЙ!!!  Crying or Very sad  ну чому я раніше не написав сертифікацію Crying or Very sad  Буде мені наука...
ПовідомленняVictorT © 17.08.08 23:39:16    

А ведь не зря командир неоднократно говорил - сертифицируйтесь.
Для несертифицированных - скидка 50%.
А "избранным" (Surprised  Embarassed ) - за прыги будут платить. Дожились.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 4 з 6
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU