Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Парашутний сезон 2008 в Рівеньському АСК

1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 1 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняHapuga © 21.04.08 22:28:26    

З 29.04 по 4.05 в РАСК плануються проводити стрибки.Так що спішіть забивати місця в підйомах,перед тим звісно зідзвонившись з кимось з інструкторів.
ПовідомленняVictorT © 22.04.08 8:31:31    

Hapuga написав(ла):
Так що спішіть забивати місця в підйомах,перед тим звісно зідзвонившись з кимось з інструкторів.

Very Happy Ага, а так-же очередность выброски в подъёме Very Happy
Мы (львовяне) планируемся в первых числах.

ПовідомленняСпайдер © 22.04.08 14:46:41    

забиваю місце - другий підйом, (якшо там спортсменів не сильно багато буде - то перший) на 1 травня на АН-2 (якийсь там бортовий номер - не пам`ятаю, кароч, єдиний літаючий з усіх, що там є)
Very Happy
ПовідомленняVictorT © 29.04.08 11:54:28    

01.05.08 трое львовян выезжают на на прыги в РАСК поездом 172 Львов-Ровно (скоростной), который отправляется со Львова в 09:19 и прибывает в Ровно в 11:50. Если кто желает присоеденится, покупаем билеты, и присоеденяемся.
Кроме того, машиной едет lucky и компания, в их машине есть два свободных места (мы их не занимаем, поскольку не хотим разбивать свою троицу).
З.Ы. Разведка должила, что таки сегодня пытаются открыть сезон, пока мешает погода.

Змінено: VictorT (30.04.08 12:08:45)
ПовідомленняLucky © 29.04.08 13:09:04    

VictorT написав(ла):
Кроме того, машиной едет lucky и компания, в их машине есть два свободных места (мы их не занимаем, поскольку не хотим разбивать свою троицу).

ага, хто хоче з нами - маячте, разом веселіше буде  Cool

ПовідомленняLucky © 29.04.08 15:27:36    

lucky написав(ла):
ага, хто хоче з нами - маячте, разом веселіше буде  

святе місце пустим не буваєSmile
наш тазік вже запакований, тому до наступних поїздок!

ПовідомленняСпайдер © 30.04.08 10:21:54    

я також планую. + ще 2 першоразника зі мною.
щойно питав, в РАСК ще взагалі ніхто не стрибав
Unknow
ПовідомленняСпайдер © 30.04.08 10:52:53    

VictorT написав(ла):
01.04.08 трое львовян выезжают на прыги в РАСК

Smile
ну 01/04/08 вони вже не виїдуть...
львів`янам привіт від лучан. до зустрічі у Воронові
P.S. стрибали колись разом...
ПовідомленняVictorT © 30.04.08 11:47:20    

Спайдер написав(ла):
ну 01/04/08 вони вже не виїдуть...

Не понял, о чём ты. У львовян всё по плану, изменения только в количестве (в большую сторону).

Спайдер написав(ла):
P.S. стрибали колись разом...

Было дело, помню.

ПовідомленняСпайдер © 30.04.08 12:01:10    

про факт поїздки немає заперечень.
там помилка в даті - повідомлення написане 29 квітня, виїзд - 01 квітня (того ж таки року). при всьому бажанні - ну ніяк не встигнете...
Smile ну звісно шо травень
ПовідомленняVictorT © 01.05.08 22:59:13    

Ну чтож, хоть погода и была неважнецкая, сезон открыт, сделано 4 подъема, все львовяне прыгнули, кое-кто 2 раза.
ПовідомленняANGELo © 02.05.08 0:20:58    

VictorT
Наскільки лаконічно та вичерпно викладено інформацію Cool

ПовідомленняLucky © 02.05.08 20:30:48    

Ну вот я і вернувся з РАСК.

Нажаль, сьогодні пригати мені і ще 5 львівянам які були з нами не вдалось, бо в нас не було ВЛК і нас не допустили до прижків без неї. Обовязково врахуйте це ті хто ще планує їхати в Рівне на прижки. Без ВЛК вам дозволять зробити тільки 1 ознаймоливий прижок.

Ми свій прижок зробили вчора. Мені довелось пригати з д1-5у, який я потім ще й з допомогою Касторсокго уклав. Дуже надіявся з власноручно укладеним парашутом сьогодні пригнути, але забанили мля... На всякій пажарний попреджаю - 12  д1-5у укладав я  Crazy

А взагалі враження від РАСК хороші. Якось там все так по домашньому, дружно, і навіть підйом в 5 ранку був легкий  Smile. Природа там аіфгєнна, свіже повітря - кароче то шо треба. Та і повчитись там легко - тільки б бажання, чого не скажеш про наш Цунів. Хрен би мені там хтось дозволив на свій 4 прижок укладати самому парашут.

Доречі ті хто буде їхати туда машинами вперше, не питайте прохожих як доїхати на аеродром. Я запитав одної бабки-шипаклячки де поворот на аеродром Воронів, так вона мені сцуко вказала якийсь такий поворот шо ми заїхали на грунтову дорогу в якесь болото, прийшлось навіть виталкувати машину, такий вот екстрім стався з нами ще в дорозі  Smile

ПовідомленняZippo © 03.05.08 11:55:59    

lucky написав(ла):
в нас не було ВЛК і нас не допустили
Добро пожаловать в реальний мир. Crazy  Хочите стрибати спортивні стрибки, доведеться робити ВЛК. Pardon

lucky написав(ла):
який я потім ще й з допомогою Касторсокго уклав. На всякій пажарний попреджаю - 12  д1-5у укладав я
А стропи тобі Вітя перевіряв? LOL

lucky написав(ла):
А взагалі враження від РАСК хороші. Якось там все так по домашньому, дружно
Ровенчанам респект Drink
ПовідомленняLucky © 04.05.08 14:16:36    

ZIPPO написав(ла):
А стропи тобі Вітя перевіряв?

ну і він тожеSmile

Сторінка 1 з 6
1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU