Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Парашутний сезон 2009 в Рівеньському АСК

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 3 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVazon © 19.05.09 15:23:53    

Це попередні дані, так як я сьогодні чув від Буліса, що можливо пілоти нікуди не поїдуть через недостатнє фінансування.
вопщем того року такий перерив був. Цого року поживем побачим.

Повідомленняc13nemo © 02.06.09 9:52:06    

Выходит, прыжки будут где-то в середине июня...
Повідомленняsnofry © 05.06.09 12:25:31    

на день конституції прижки будуть ?  хто знає поділіться інформіцією
ПовідомленняVazon © 17.06.09 9:43:11    

Шановне панство! В найближчі вихідні, а точніше 20-21 червня, відновлює свою роботу парашутна ланка Рівненського АСК!  Yahoo
Відбудуться парашутні стрибки як для спортсменів, так і для починаючих парашутистів, та першоразників!
Нагадую ціну для першоразників - 275 гривень !

ПовідомленняVictorT © 09.07.09 10:32:27    

C 21-го по 26-е этого месяца в Воронове планируются сборы, из них три дня (24-26-е) отведены под соревнования по классическому парашютизму, учавствуют как крылья, так и круглая техника.
Я лично планирую в соревнованиях учaвствовать и быть там с четверга, т.е. с 23-го.

Повідомленняpeople-06 © 16.07.09 22:43:14    

Всім здоровки!!! В нас з чоловіком от-от буде річниця весілля, думаю подарувати йому стрибок (він в мене "помешаний" на небіSmile, як там в вас зі стрибками на ціх і слідуючих вихідних? І ще, може хтось знає скіки кілометрів від кременця до литовища? Чи їде електричка з тернополля мімо вас? Дякую за відповіді.
ПовідомленняLucky © 27.07.09 10:14:00    

Гальо-гальо! в ефірі пушлєдніє іжвєстія з Рівнеського фронту парашутних дєйствій! Crazy

В чевтер моє незамінимоє тєло поїхало в развєдку у Воронів і обнаружило там ще 8 таких самих развєдчіків з Рівного. В бой нас відправили тіки ввечері, зробили 1 підйом над вражескою тєріторією і на тому нам сказали шо 9 тулубів кидати нерентабельно і на тому вайна сі скінчила. Goof

В пятницю кальоса в повітрі були вже в 7 ранку, зробили 2 взльоти, а ввечері офіційно відкрились змагання.
І тут начали підтягуватись лінію огня основні ударні сили в виді Віктора ібн Касторского, Рейдера, Віки ну і ше кучі народу. В суботу парашутная трєвога почалась в 6 ранку і всі літающі псіхі в кількості приблизно 25-30 чєл, були вже на сарті і до 11 години зробили 9 взльотів. Під кінець всі вже були настільки зайобан* жарою і пригами  Buck , що в крайній взльот пригребли тіки я з Кастором Drink  і все. Ну панятно шо 2 в полі не солдати, тому був даний отбой (доречі це перший раз я побачив картину коли всіх кликали пригати і ніхто не йшов і перший раз мене вигнали зі старту не за бачіни на парашуті а із-за відсутності паддєлніків  Pardon )
В неділю змагання мали продовжитись, але погода не проживе як не обісре, тому обмежились куканням і (історія замовчує  Cool )

ЗИ Вітаємо Камрада Саню Воробйова з першою сотньою! Чистого неба, мягких посадок і удачі! Drink  Drink

ПовідомленняVictorT © 27.07.09 22:46:18    

Да, оторввались нормально, жаль мало попрыгали. Поскольку программу соревнований мы полностью не отпрыгали, на ближайших выходных будет продолжение.
ПовідомленняLucky © 03.08.09 8:27:58    

в суботу у Вороніві ввечері зробили 4 взльоти. 2 взльота скинули першоразників, 2 багаторазників Smile
в неділю зранку думали встати в 4, так щоб кальоса в повітрі були в 6, але по секретній причині  Goof встали пів 6, ну і перший взльот був десь в пів 8. Зробили 5 взльотів, все спІртсмени  Smile

Крім того проводились змагання по планеризму, за офіційними даними, планерсити не постраждали під час стрибків парашутистів в честь дня ВДВ  Very Happy

ПовідомленняРейдер © 10.08.09 15:30:39    

В цю суботу у Воронові був вітер 5-8 м/c, так шо вечором встигли зробити 3 підйоми. В неділю було теж 3 підйоми. Планеристи і далі продовжували свої змагання, і не дали нормально попригати Sad
Приїжджали поляки, хотіли за день стрибнути 10 разів, наївні Very Happy , натомість напилися в зюзю, і з 4 поляків на старт в неділю прийшли тіки двоєSmile
ПовідомленняVazon © 14.08.09 16:38:31    

15-16 серпня стрибків НЕ БУДЕ.
ПовідомленняРейдер © 15.08.09 8:21:35    

Vazon написав(ла):
стрибків НЕ БУДЕ
Мені так і сказали вчора на аеродромі, коли я туди приїхав Surprised
Very Happy
ПовідомленняРейдер © 20.08.09 18:22:12    

Хто знає, чи будуть на цих вихідних стрибки в Рівному?
якшо можна, хотів би знати вже сьогодні, так як завтра вже хочу виїжджати...
ПовідомленняTorry © 20.08.09 20:50:41    

Стрибки мають бути. Командир поїхав в Вінницю, але інструктора лишились. Та халепа, стрибки подорожчали! Точність 70 грн., висота 100 грн.
ПовідомленняРейдер © 20.08.09 21:18:52    

То всьо через відміну дотацій...
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU