Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Парашутний сезон 2009 в Рівеньському АСК

1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 1 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAlexGL © 19.01.09 1:54:20    

Агов львівяни ! Якщо ви старше 15 років, захоплюєтеся екстрімом і все життя мріяли побачити справжнісіньких  рівненських парашутистів, тоді вам дуже пощастило, ваша заповітна мрія майже здійснилася !
Тому-що тільки 1-го лютого 2009 року о 12.00 у приміщені Мототреку, 4-поверх (м. Рівне, вул. Курчатова 3) відбудуться загальні збори РАСК. Після зборів культурна програма у найближчих забігайлівках.

Приходьте, і не спізнюйтеся.

Телефон для довідок 8 (0362) 23-51-14
ПовідомленняAngel © 19.01.09 12:41:01    

Може ви ше автографи роздавати будете LOL
ПовідомленняРейдер © 19.01.09 19:29:14    

Завжди мріяв побачити справжнього рівненського парвшутиста Very Happy  Very Happy
ПовідомленняNeftis © 03.02.09 21:39:23    

Були ми на зборах в Рівному, побачили справжнісіньких рівненських парашутистів Very Happy  
Ну що ж, за результатами зборів для початку потрібно привітати всіх тих, хто отримав свої сертифікати категорії А і В категорії, зокрема наших львівян VictorT, Alexxx Clapping а також сертифікати категорії А - IgorK, Vova Yahoo  Clapping  Clapping  Clapping  Ну що ж, розкажем по порядку про всі новини зі зборів:
1.Парашутний сезон 2009 зустріне нас приємними минулорічними цінами для спортсменіів, які не дивлячись на кризу не змінились!
2.Спортсмени, які бажають, стрибати в наступному сезоні в Рівному повинні внести обов'язковий загальний членський внесок в розмірі 170грн до 15 лютого 2009р особисто або по перерахунку. Реквізити РАСК: Укрсоцбанк, МФО 333012,Ін.код 02722306,рахунок 26001300111014 РАСК ТСОУ. Вид допомоги: благодійна допомога на розвиток авіаційного спорту.
3.Також спортсмени, які мають менше 200 стрибків проходитимуть обов'язковий залік весною, для тих хто має можливість відвідують заняття по вівторкам в Рівному, хто з інших міст - готуються заочно 60% самопідготовки.

Ну от мабуть і все, якщо про щось забула звиняйте, доповніть ті хто були Embarassed
ПовідомленняVictorT © 03.02.09 23:55:23    

Свои сертификаты А и Б я получил ещё весной на открытии сезона 2008 Razz Так-же из львовских А и Б получили Рубли (запоздало, нормативы были сданы ещё раньше, чем у меня). Из не львовских (что запомнил) А и Б получили Миша Шабатура, Ваня Дутчак. С чем всех и поздравляю (в том числе и тех, кого не запомнил).
Как уже сказано, цены остаются прошлогодними, т.е. 65 грн до 1100 м, 90 грн до 2200 м, плюс непрошлогодняя высота 2500 м - 100 грн. Те, кто не получает сертификат, соотвествующий своему кол-ву прыжков переплачивает на 15 грн за прыжок.
Neftis написав(ла):
якщо про щось забула звиняйте, доповніть ті хто були

Забыла посетить одно заведение после клуба Razz , приходится дополнять тем, кто был Very Happy
Персонал заведения был в шоке Shocked Embarassed  Ведь "мы без комплексов, мы парашютисты" (с) Twisted Evil Very Happy

Повідомленняc13nemo © 15.02.09 17:29:03    

Добрий день, я би хотів стрибнути з парашутом в Рівному (я наважився-це буде мій перший стрибок)
Коли буде відкиритий сезон-2009, та ціни?
ПовідомленняVictorT © 15.02.09 17:38:38    

c13nemo, открытие созона по погоде, предположительно апрель. Про цены попробуй прочитать выше (170 грн. членский взнос + 65 грн. прыг + пару гривен (не помню точно) инструктаж и страховка).
Повідомленняc13nemo © 15.02.09 20:31:06    

Благодарю за информацию)
ПовідомленняRom © 07.03.09 5:38:48    

Розкажіть будь ласка приблизні витрати на перший стрибок в сезоні 2009. Що потрібно для стрибка? Мається на увазі куди телефонувати і з ким контактувати.
Також цікавить повна вартість (включно з стрибками і всіма нюансами) проходження навчаня по "класиці". (Чи може дівчинка вагою 50 кг займатися парашютним спортом?)
Чи може дівчина з пониженим тиском стрибати?
Дякую!
ПовідомленняVictorT © 07.03.09 23:19:40    

Rom написав(ла):
Розкажіть будь ласка приблизні витрати на перший стрибок в сезоні 2009.
И ты тоже попробуй читать выше (170 грн. членский взнос + 65 грн. прыг + пару гривен (не помню точно) инструктаж и страховка).

Rom написав(ла):
Що потрібно для стрибка? Мається на увазі куди телефонувати і з ким контактувати.
А для этого пробуешь сделать с любой страницы сайта два клика:
СТАНЬ ОДНИМ З НАС -> Як стрибнути з парашутом у Рівно.

Rom написав(ла):
Також цікавить повна вартість (включно з стрибками і всіма нюансами) проходження навчаня по "класиці".
Точную цену сказать нельзя, поскольку средства, затраченные на обучение по "классике", зависят от способностей обучаемого. Ну а нюансы (пожрать, попить, мажорно доехать) - от "прожорливости" Very Happy Ну и напоследок, попробуй почитать ещё и тут, какое-то представление получишь: http://extreme.lviv.ua/forum/viewtopic.php?t=431

Rom написав(ла):
Чи може дівчинка вагою 50 кг займатися парашютним спортом?
Может.

Rom написав(ла):
Чи може дівчина з пониженим тиском стрибати?
Это будет лучше выяснить с клубным врачём. Если что, пиши в личку.
З.Ы. А я вначале подумал, что ты парень Very Happy Razz

ПовідомленняRom © 08.03.09 22:21:28    

Smile Дякую (ото вже я не уважний)
Я хлопець, але маю файного друга - дівчину у якої занижений тиск.
На рахунок вічнозелених, то, наскільки я розумію після вступу в РАСК 1 стрибок коштуватиме 65 грн. Якщо в середньому для сертифікату В потрібно 50 стрибків, то й грошей потрібно 3500 грн?
Тоді питання - яка вартість навчання? Сорі за дотошність, але в нас час гроші з неба не падають)) Почув про суму навчання за програмою АФФ-2000 євро (а класика сильно по грошам, із слів форумчан, не відрізняється) і хз звідки ця сума взялася...
ПовідомленняVictorT © 09.03.09 12:41:19    

Rom написав(ла):
Я хлопець, але маю файного друга - дівчину у якої занижений тиск.
В принципе я догадался сразу, просто решил под@$#нуть. По моему мнению, не лучшая идея, решать за кого-то, чем ему заниматься (может я и неправильно понял).

Rom написав(ла):
наскільки я розумію після вступу в РАСК 1 стрибок коштуватиме 65 грн.
Да, именно столько будут тебе стоить прыжки поначалу, пока ты будешь прыгать не выше высоты 1100 метров (т.е росчековка, ручное раскрытие с задержкой 3 и 5 секунд). Прыжки с большей высоты, 1200-2200 м. обойдутся по 90 грн (10-30 сек свободного падения).

Rom написав(ла):
Якщо в середньому для сертифікату В потрібно 50 стрибків,
Для сертификата B нужно не "в середньому" 50 прыжков Very Happy, а именно 50 прыжков плюс сдачу соотвествующих нормативов.

Rom написав(ла):
то й грошей потрібно 3500 грн?
В этой сумме не учтено, что не все (далеко не все) твои прыжки будут стоить 65 грн, а так-же не учтены другие расходы, помимо платы непосредственно за прыжки, таких, как дорога, питание, какие-то расходы на минимальную снарягу и т.п. Не каждые выходные удастся продуктивно попрыгать, а в какие-то и вообще не удастся, т.к. есть ещё такой фактор как погода, а добираться и питаться всё равно придётся.

Rom написав(ла):
Тоді питання - яка вартість навчання?
Как я уже писал выше, точную сумму, которую ты потратишь, угадать непросто. Факторы, из которых она складывается, я в общих чертах описал.

Rom написав(ла):
Почув про суму навчання за програмою АФФ-2000євро
Эта цена так-же не является точной фиксированной суммой и зависит от индивидуальных особенностей обучаемого, и может менятся в довольно широких пределах как в большую, так и в меньшую сторону.

Rom написав(ла):
і хз звідки ця сума взялася
Как я уже написал выше, сумма не является фиксированной, прыжки по программе АФФ сейчас на Бородянке стоят по 130 и по 110 евро (на разных уровнях), за сколько прыжков ты пройдёшь программу, зависит от способностей.

З.Ы. Надо будет потом перенести посты в соответствующую тему.

Змінено: VictorT (09.03.09 14:16:36)
ПовідомленняRom © 09.03.09 14:08:22    

Тепер все чітко зрозуміло. Дякую.
Інформація потрібна лише мені, бо є запал почати займатися. Для дівчинки потрібна була лише інфа щодо тиску (щоб вона даремно не їхала на аеродром).
ПовідомленняVazon © 26.03.09 13:40:42    

Тільки згадав. Усі хто проходили сертифікацію в РАСК, але до цього часу не здали відповіді на питання! Сертифікат  не дійний у Воронові, поки не здасте відповіді. А одже стрибки на 15 гривень дорожчі.
Повідомленняc13nemo © 03.04.09 14:02:26    

А о открытии сезона будет где будет объявлено?
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 4
1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU