Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Парашутний сезон 2009 в Львівському АСК

назад  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 27 з 28
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняХанас © 28.09.09 22:31:36    

Я був там в неділю. Cool Нажаль VictorT там нічого такого в цей день не відбувалось.
Бажаючі Firsttimer які здійснили хто перший, хто як і я свій наступний прижок в цей прекрасний день було 21, 2 підйома.
В першому підйомі було 10 бажаючих із них 3 профтиканих запаски... Very Happy
В другому підйомі було 11 чол. де також і я там був...
Якщо не враховуючи персонал і Костюка, в цей прекрасний день Good спортсменів я там не бачив... Koo-koo
Про суботу я нічого не можу сказати, бо ніякої інформації не маю. Unknow Unknow Unknow

ПовідомленняHellraiser © 02.10.09 9:48:33    

Привіт усім адреналіновим станціям! Здійснивши свій перший приг, вирішив про нього написати. Кому цікаво сюди
ПовідомленняHellraiser © 03.10.09 12:20:12    

Відео для першоразників. Shocked Як це страшно для одних та весео для інших  LOL
ПовідомленняХанас © 03.10.09 16:06:22    

Дааааааа це оператор ЖоТТ  LOL  LOL  LOL .
Суперове відео у вас вийшло Clapping .Отримав я  Cool задоволення від перегляду Good .

ПовідомленняPartyZAN © 06.10.09 15:47:52    

Хочю пригнути 17-18 жовтня будуть виліти ??
ПовідомленняVitalik-ataman © 13.10.09 19:07:17    

які приги Shocked ..,ДОЩ на дворі,льє як із відра...і по прогнозам до суботи не перестане,а може й сніг буде Sad
ПовідомленняVictorT © 07.11.09 17:41:07    

Сегодня разок проветрились с 1200, на борту было 6 крыльев и два дуба.
ПовідомленняVictorT © 14.11.09 22:51:13    

Сегодня Клим, Наталевич, два Рубля и Двгоброд собрали пятёрочку с 1900. А я не успел буквально на 40 минут, т.к. забирал свою запаску с автолюкса. Надеемся ещё завтра попрыгать.
ПовідомленняDaishi © 15.11.09 0:40:17    

Ух ти...
Оказується сезон ще не закритий о_О
Дик да це зовсім супер  Goof
PS. Саме хренове що на завтра таки не получається...  Sad
Повідомленняpavlik_fly © 18.11.09 19:03:17    

Привіт всім! Є велике бажання стрибнути з парашутом! Питання: скільки коштує стрибок, чи можна стрибнути зараз в Тернополі або у Львові, який парашут і висота? По можливості дзвоніть 80989317651, на перед ДЯКУЮ!!!
ПовідомленняBOXER © 18.11.09 21:29:38    

В нас шось планується на ці вихі???
ПовідомленняVictorT © 18.11.09 22:51:10    

pavlik_fly написав(ла):
по можливості дзвоніть 80989317651
И все бросились звонить.
А что ещё делать, надо спасать чувака, не умеющего читать.

BOXER, сезон не закрыт. За уточнениями - к Омельянычу. Лично я буду в суботу, если не уеду на Бородянку. В воскресенье - по обстоятельствам.

ПовідомленняBOXER © 19.11.09 23:28:23    

Я в суботу на свадьбе, а вот в воскресенье, очень даже за любой екстрим и похмелку конешно Drink
ПовідомленняNeftis © 19.11.09 23:42:45    

Не знаю на счет выходных, но вот по последним даным  планируются прыги в будние дни в Цуневе со вторника по пятницу. Зависит конечно от погоды и количества желающих прыгнуть.
ПовідомленняVictorT © 20.11.09 13:51:25    

Звонил Омелянычу, прыги на завтра планируются. Мы едем.
Сторінка 27 з 28
назад  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU