Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Парашутний сезон 2009 в Львівському АСК

назад  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 3 з 28
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняCheBoyara © 31.03.09 18:03:59    

Я буду с тобой прыгать! Договорились. Это для меня тоже будет дебют!
Повідомленняtaras32 © 31.03.09 20:48:46    

OOO-сонце пригріло нас стає все більше і більше,ще до біди парашутів невистарчить Very Happy ,коли ж Цунів буде готовий приймати гостей?????
Повідомленняsansei © 31.03.09 21:08:50    

Я і ще один чувак хочемо наступних вихідних пригнути Smile шанс є ?
ПовідомленняVictorT © 31.03.09 22:30:49    

Будем пытаться прыгать на этих выхах (04.05.09-05.05.09). Информация от Рубля, разговаривавшего с Омельяновичем.
Инструктаж для разников непосредственно на аэродроме, нужно быть к 10-ти часам.
З.Ы. Неужели я уже опрыгаю свой парашютик? Shocked Yahoo

ПовідомленняCamomile © 31.03.09 22:32:31    

Народ, за цим тел. 8 (0322) 75-05-91 час від часу дають відповіді на питання про шанси і прийоми... Тому краще подзвонити туди і все вияснити, ніж питати один одного на форумі що, де і коли Smile
Все залежить від погоди...
Повідомленняbljadun © 01.04.09 11:16:14    

Я і кореш теж дуже хочемо стрибнути, в мене навіть є власний парашут. Мені його хресний подарував, ще радянський, прихопив коли дембельнувся. Здається  Д7 чи шось подібне  з дірками такий.
Ми ще з  корешом пробували з ним в карьер стрибати, було кльово але зовсім низько і мало летіти.

Повідомленняtt © 01.04.09 13:08:37    

bljadun написав(ла):
мене навіть є власний парашут.

bljadun написав(ла):
в карьер стрибати, було кльово але зовсім низько і мало летіти.
я тільки уявляю реакцію інструкторів на це, то не то шо "пуш мі" буде а й весь "фак ю"... Very Happy  Very Happy  Very Happy

убили наповал  LOL  LOL  LOL
Повідомленняtaras32 © 01.04.09 21:57:29    

а на прийомии потрібно завчасно записуватися? чи можна зразу на 10 на литовищі????
ПовідомленняCamomile © 01.04.09 22:29:31    

залежно на прийом до кого йдеш: якщо на прийом до психіатра, то бажано завчасно Crazy  а якщо на прийом до Омельяновича, то можна зразу в 10, а можна і в 9Goof
одним словом про реєстр першоразників в статуті ЛАСКу нічого не сказано, так що береш у.о. і вперед Smile
ПовідомленняПавло_Т © 03.04.09 8:23:03    

так конкретно що чути на звтра? 5.04.09 ?
ПовідомленняAndrey © 03.04.09 12:58:38    

Павло_Т написав(ла):
так конкретно що чути на звтра?

По останніх даних (з дзвінка до Омеляновича) відомо, що завтра не пізніше 10ї ранку потрібно бути на аеродромі. А там - як позволить погода.....  
Так що всі бажаючі - вел кам!!!! Preved
П.С. Бажано щоб трохи "бажаючих" залишилось на неділю, так як в суботу мені не виходить і я їхатиму в неділю....

ПовідомленняGenyk © 03.04.09 17:40:49    

taras32 написав(ла):
З ПОНЕДІЛКА обіцяють погоду - я і ще один боягуз вже впринципі готовий, так шо нас вже двоє, зі Львова до Цуніва і назад у авто доставлю, ДОРОГУ Я НЕЗНАЮ. ZIPPO - ти тут третій як скажеш то ми зразу... Very Happy бо ти дорогу знаєш, хто ще хоче відчути як душа у пятки втікає ???? Yahoo

я б теж стрибнув, а мене підкинете у Цунів???

ПовідомленняGenyk © 03.04.09 17:45:48    

а давайте, хто їде електричкою, завтра зустрічаємося на приміському вокзалі на 8:15
з приміського до Цунева (Затока) їде електричка 6109      Львів-Мостиська-2      08-47!?

ПовідомленняBogdan © 03.04.09 20:08:50    

давайте, тільки 8:15 то якось ранувато... 8:30 думаю цілком достатньо)
в неділю тож можна стрибати?

Змінено: Bogdan (03.04.09 20:16:08)
ПовідомленняGenyk © 03.04.09 20:09:51    

Bogdan написав(ла):
давайте, тільки 8:15 то якось ранувато... 8:30 думаю цілком достатньо)

ок, а ти дорогу знаєш?

Сторінка 3 з 28
назад  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  далі

Перейти до:  

© 2001-2019, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU