Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Парашутний сезон 2009 в Львівському АСК

1, 2, 3 ... 26, 27, 28  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 1 з 28
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняHapuga © 12.01.09 11:38:58    Парашутний сезон 2009 в Львівському АСК

Ну то що тама на рахунок сезону 2009 а точніш 23го? Crazy
ПовідомленняVictorT © 12.01.09 21:09:22    

Дополнительной информации, кроме той, что была озвучена раньше я лично не владею (и пока и не интересовался, дожить ещё надо до более короткого срока). Правда проскочила информация, что во львовских маршрутках замечены обьявления про зимние прыжки, так что похоже, что шансы повышаются. Следите за форумом.

Змінено: VictorT (08.03.09 14:47:50)
ПовідомленняVictorT © 24.01.09 23:46:48    

Итак, завтра попытка открытия сезона в Цуниве номер раз. Планируются прыги, если позволит погода.
ПовідомленняBOXER © 25.01.09 20:56:03    

Вітя ну шо там, як попитка???
ПовідомленняVictorT © 25.01.09 23:33:30    

BOXER, погода не позволила.
Повідомленняtaras32 © 03.03.09 17:22:33    

Того року коли відкривається сезон?
ПовідомленняLucky © 05.03.09 14:08:24    

Дзвонив сьогодні Омеляновичу. Він сказав, що ще нічого не відомо бо на аеродромі болото, кароче треба передзвонити через тиждень. З цінами також нічого конкретного немає, скоріше всього будуть такі самі як минулого року.
Повідомленняtaras32 © 08.03.09 23:50:42    

А де можна попробувати на пароплані - правда я і на парашуті ще непробував..., но дуже хочу.
ПовідомленняZippo © 09.03.09 9:42:07    

taras32 написав(ла):
А де можна попробувати на пароплані
Можна навчитися в Криму на Клементьевій Горі, а якщо ближче то на дельтадромі Шопки (30 км від Львова), там літають дельтапланеристи і парапланеристи.
ПовідомленняOGMan © 12.03.09 1:10:49    

Як тільки можна буде пригати дайте пліз знати. І якщо можна дайте зразок добра  на прижок кому 16 і треба дозвіл від Мами в нотаріусаSmile
Повідомленняnightrave © 14.03.09 22:23:11    

А у вас там можно с инструктором в тандеме прыгать? А то ужасно хочется, но за спиной 0 прыжков.
ПовідомленняZippo © 15.03.09 10:29:08    

nightrave написав(ла):
А у вас там можно с инструктором в тандеме прыгать? А то ужасно хочется, но за спиной 0 прыжков.
Инструктора то у нас есть, но нет ни тандем систем, ни высот для етих прыгов... Pardon
Так что, если хотите прыгать в Цуневе то только самостоятельный прыжок. Smile

Змінено: Zippo (15.03.09 15:15:01)
Повідомленняnightrave © 15.03.09 13:25:51    

Цитата:
Так что, если хотите прыгать в Цуневе то только самостоятельний прыжок.

Спасибо за ответ! А как долго происходит инструктаж? То есть, сколько времени мне нужно запланировать, ибо приеду (или прилечу) я к вам ооочень издалека. Хотелось бы распланировать всё. Я на сайте смотрел расценки, но не совсем понял, включена ли там стоимость инструктажа. Ну и может глупый вопрос - парашюты свои иметь надо, или можно напрокат брать?  Pardon
ПовідомленняZippo © 15.03.09 13:35:52    

nightrave написав(ла):
А как долго происходит инструктаж
~ 3 часа.

nightrave написав(ла):
То есть, сколько времени мне нужно запланировать
Расчитывать надо на целый день. Ибо могут быть всякие форс мажорные обстоятельства, вплоть до того, что в этот день прыгнуть не удастся. Pardon

nightrave написав(ла):
Я на сайте смотрел расценки, но не совсем понял, включена ли там стоимость инструктажа
~ 270 грн. и вас больше ниче не должно беспокоить.

nightrave написав(ла):
парашюты свои иметь надо, или можно напрокат брать?
Дадут на прокат.
ПовідомленняSt_Лuсuця © 20.03.09 15:33:55    9 травня

9 травня. Хто стрибатиме в цей день?
Знаю, ще далеко, думати про завтра мало хто хоче (сесія наближається всі діла Crying or Very sad ).
Та я пропоную після стрибка зібратись, Drink пом'янути старічків і побажати мені молодій щастя, Crazy бо я вступатиму у світ Повнолітніх (а ще це буде мій дебют Goof у парашутному спорті).

Побачимось!

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 28
1, 2, 3 ... 26, 27, 28  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU