Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сніг на гірськолижних курортах. Сезон 2008/2009

1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Цю тему закрито    Форум Lviv eXtreme club -> Ковзани / Санки / Бобслей / Сноутюб / Натурбан / Керлінг Сторінка 1 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняbotsman © 22.01.09 15:03:37    Сніг на гірськолижних курортах. Сезон 2008/2009

Крайньої поїздки вгадав 100-відсоткову КУПУ снігу, яка дозволяє отримати  максимальне задоволення навіть у совковому Славському. Звертаю увагу, що після дощів, за версією цього ж ресурсу, гряде МЕГАКУПА снігу!!! Хоча, температура не дуже низька і треба обережно спостерігати щоб та мегакупа не виявилася проливним дощем Smile Народ, кращого за ПРИРОДНІЙ сніг - нема нічого)) і не буде Smile
Повідомленняnomeaning © 22.01.09 22:11:10    

Ото він написав про таке біле чудо природи по якому дуже файно їзде дошка під назвою борд і 2 дошки які лижами звуть...
Їзде вона вниз, в гору не дуже їзде, але того вистачєє...
я тим усім хотів сказати, що я також за ПРИРОДНІЙ сніг  Surprised

Якщо зараз підтопився сніжок то на Говерлі мала утворитись льодяна шкірка... Якщо так, то коли випаде 15 -30 см снігу на ній може бути комфортний спуск... Чи я знову помиляюсь?? Confused
ПовідомленняFistashka © 22.01.09 23:26:19    

минулої неділі на Тростяні купу снігу треба було лише шукати....
а так лише лід та лід перемішаний з камінням, яке вивернув ретрак, що втрамбовував лід...траса була казковою!
Коли ж би  та "МЕГАКУПА" звалилась???
Повідомленняbotsman © 22.01.09 23:45:31    

Fistashka
купу тре було юзати в минулу пятницюSmile, бо КУПА людей дуже швидко той сніг зноситьSmile. Наступну купу чи мегакупу, виходячи з теперішнього прогнозу треба чекати у понеділок/вівторок. У якийсь з цих днів і поїду, якщо прогноз не зміниться. Наприклад, минулого четверга лив дощ, а за ніч впав сніг - треба уважно стежити за прогнозами і бути першими))
з.і. про минулу купу я попереджав у сусідньому топіку Smile
nomeaning
хз, то тре конкретно за висотою, вітром і опадами дивитися - конкретної точки, шо собі сушити голову , коли то не актуально. Про Говерлу в на споруч)), давай тут бум намагатися тримати на мушці сніжок і схили, бо у злих собак, до ечі,  в тому ж Славському, завжди вирубуються вебьки, коли погана погодаSmile
ПовідомленняFistashka © 23.01.09 0:09:16    

ах...як класно тим, хто може ловити ті купи серед тижня...а що робити тим у кого лише вихідні? або навіть один вихідний день?
Як то кажуть "чим хата багата" так і про гори зі снігом
Повідомленняbotsman © 23.01.09 1:41:02    

Fistashka
Fistashka написав(ла):
а що робити тим у кого лише вихідні? або навіть один вихідний день?

змінити роботу Very Happy
Повідомленняbotsman © 25.01.09 16:45:24    

на жаль, мегакупа спочатку розсмокталася на купки, а тепер і ті купки щезають, на сьогодні, виглядає що можна буде в четвер із задоволенням покататися + тішить пониженн ятемператури бо зараз по висотах як у Славському весна і шкода навть прокатного спорядження та свого здоровя.  З пушок у плюс толку не багато. Оскільки всі лякають темплим місяцем "лютий" то особисто спробую ще ці купки поюзати - чого і вам раджу.
ПовідомленняAngel © 25.01.09 21:34:06    

Будем надіятись, що лютий підкине снігу. В середу був на Тростяні (перепробував всі траси, які там є, навіть під бугельними опорами шукав ті заповітні "купки"Smile  - але майже всюди було дуже багато льоду, а місцями траси взагалі не було, був момент коли метрів 15 довелось по болоті проїхатись...(зато відчув що таке send board)Smile
Повідомленняbotsman © 26.01.09 0:19:14    

Angel
Я вже от заглядаюся в сторону Буковелю, тиждень дощів "львівські Карпати" затопив по вінця, send борд то ше не найгірший варіант, а от коли дуб-борд чи сосна-борд через чорніку то вже гірше Very Happy  Бум стежити за погодою, на разі снігу не так багато іде, щоб наповнити комфортом всі траси цього тижня, але ще є час.
ПовідомленняFistashka © 26.01.09 0:26:58    

Мої друзі кажуть, ще у суботу на Буковелі ще був сніг, по якому можна було кататись.Вдарив би мороз завтра і трохи б снігу...
Повідомленняbotsman © 26.01.09 0:56:50    

Fistashka
та хошся не просто кататися, а з задоволенням і особливо зважаючи на січень місяць - якщо б то квітень був, то я сам би поїхав по болоті ганяти. А так - при плюсовій температурі в принципі не мож бути приємного для катаня снігу. Температури понизиться до кінця тижня + сніжок, то Буковель якраз і оживе. Зважаючи на ранкові знижки - четвер-пятниця найкраще.
Повідомленняnomeaning © 26.01.09 1:24:42    

В мене така чуйка, що снігу нема лише тому, щоб в мене було трохи часу поздавати сесію Very Happy
От здам і випаде велика купа снігу, і тоді  Crazy
Повідомленняbotsman © 28.01.09 17:15:18    

Дзвонив у Славське - почав падати сніг Yahoo , але, тільки годину-дві тому - всі крайні львівські снігопади там не падали. Прогнози постійно змінюються, але виходить на те, шо пятниця день бордерів + до понеділка можна буде покататися, принаймі краще ніж за останній тиждень дощів. Ми їдемо в пятницю Smile по приїзді "сообщу"
ПовідомленняVasOK © 30.01.09 15:44:11    

Сьогодні мав їхати на Захар Беркут, але як то кажуть - так сі стало, а 16-го я таки попав на ту купу снігу, то були мої перші спроби катання, до того взагалі ніколи не катався, але під керівництвом botsmanа всьо вдалося на 100% правда трохи собі пошкодив ногу.
Короше хочу кататись ще, головне шоб погода не підкачала.

Повідомленняbotsman © 30.01.09 20:49:05    

VasOK
Ги)) - сьогодні ти б мене обіклав всім чим мона (якшо б не поламався до кінця дня))  Славське ,дивним чином, обходять снігопади - просто в ах. У Львові на дорозі більше снігу (!) Шо там на вихідні підсипе = хз, меседж не змінився - хочете задоволення на ці вихідні - БУКОВЕЛЬ! А Славське)) - ТРостян в льоді, ЗБ теж, в мене після дня катання на кантах таке враження шо ратрак через мене проїхав - шия болить вже сьогодні Very Happy ОДним словом -  туди рипатися мона тільки після сильного снігопаду - а так, ногі моєй там нєбудєтSmile
з.і. я олень - шо коштувало спитатися у знайомих, які від вчора ше каталися про сніг? Very Happy
з.з.і. ееее, забув сказати - тим не менше, ми каталися поки бугель працював, а пом ше уболтали бугельщиків на бонус Very Happy
Показувати:   
Нова тема   Цю тему закрито    Форум Lviv eXtreme club -> Ковзани / Санки / Бобслей / Сноутюб / Натурбан / Керлінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 6
1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU