Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сауни Львова

назад  1, 2, 3, 4
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 4 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняXandros © 26.10.11 11:55:04    

є тут любителі сауни, лазні? кудись ходите?
ПовідомленняLeona © 26.10.11 12:46:22    

Xandros написав(ла):
є тут любителі сауни, лазні? кудись ходите?
єєєє, чо нема  Wink  Оздоровляємось або на Кульпарківській, 172 "Лотос", або в оздоровчому центрі "Александрія" вул. Зелена, 109  Dance2
ПовідомленняXandros © 26.10.11 14:46:53    

в лотосі? як часто туди ходити? які там умови, ціни?
ПовідомленняANGELo © 26.10.11 20:14:16    

Ох ці сауни...  Very Happy Ох ці дівчата...  Very Happy Кахи, кахи...
Xandros написав(ла):
в лотосі? як часто туди ходити? які там умови, ціни?

не частіше ніж відбувається парад планет сонячної системи.  LOL Це жарт. Якщо чесно, то щоб зібрати хоча б 3-ох людей (3-вй обов'язково в якості свідка), то легше революцію організувати. Тільки не питай причини "Чому?"...  LOL
"Лотос". 120 грн/год до 4 людей. Кожна наступна людина +10грн. Умови нормальні.  Цілком нормальні. Кращі, ніж в багатьох "понтових" саунах. Хоча є і кращі (але вища ціна. "Александрія" - не входить у список кращих, хоча дорожча).
Leona написав(ла):
оздоровчому центрі "Александрія" вул. Зелена, 109

Bo

ПовідомленняXandros © 26.10.11 22:26:09    

ого.. недумав шо так може бути туго з народом((((  " Якщо чесно, то щоб зібрати хоча б 3-ох людей (3-вй обов'язково в якості свідка), то легше революцію організувати. Тільки не питай причини "Чому?"...  "---- ЧОМУ?Smile
ПовідомленняANGELo © 26.10.11 22:37:23    

Xandros написав(ла):
ЧОМУ?

Не знаю!!!  Very Happy Чесне слово не знаю.
Хіба може ті, кому купу разів пропонувалалося самі дадуть відповідь. LOL

ПовідомленняStellz888 © 02.02.12 17:39:57    

Zippo написав(ла):
Був вчора у своїй улюбленій мокрій сауні аля "римска парна" та, що в спорткомплексі "Спартак" Все як завжди на вищому рівні (наявність гідромасажера завжди радує, вода прозора, всюди чисто та прибрано).
Тільки є один НЮАНС. Коли я розраховувався на рецепції за сауну, краєм ока на секунду глянув у їхній монітор і побачене м'яко кажучи мну шокувало, не хочу тут робити паніку, або псувати репутацію моєї улюбленої сауни, але там було видно  басейн який дуже нагадував той що в сауні... (то вам піщя для роздумів...)
Нещодавно була у цій сауні перший раз, хоча чула про неї ще з часів свого буття студенткою, коли попасти туди не було змоги із-за браку грошей Very Happy

Все гарно, мила обслуга, гарний інтер’єр, все працює, але чомусь не дуже сподобалось. Не можу пояснити, що саме, можливо зажерлася — бачила і кращі...

ПовідомленняKaruso © 23.10.13 11:06:21    

Всім привіт, все ще ходити кістки парити чи вже ні? Surprised
Сторінка 4 з 4
назад  1, 2, 3, 4

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU