Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сауни Львова

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 3 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 23.03.09 19:46:53    Сауна у Львові по вул. Зелена, 109 (маленька)

Цитата:
сауна у Львові по вул. Зелена, 109 тел.: 80673746446 (фінська суха, малюсінький басейн/"колодязь")

Romko написав(ла):
Е ні, басей там не макленький едесь 3 на 5 і глибина десь 1,5 викладений маленькою мозаїкою....
Romko, я поняв в чому казус, просто там є "велика" і "маленька" сауна. Я був в малій а ти був в великій Very Happy
Що до умов. Як видно на фото все чисто, охайно, температура в сауні хороша, вода в "колодці" нормальна (не крижана).
― Фото "малої" сауни по вул. Зелена, 109

ПовідомленняZippo © 25.03.09 13:05:24    Сауна у Львові по вул. Пушкіна спорткомплекс Спартак

Був вчора у своїй улюбленій мокрій сауні аля "римска парна" та, що в спорткомплкексі "Спартак" Все як завди на вищому рівні (наявність гідромасажера завжди радує, вода прозора, всюди чисто та прибрано).
Тільки є один НЮАНС. Коли я розраховувався на рецепції за сауну, краєм ока на секунду глянув у їхній монітор і побачине м'яко кажучи мну шокувало, нехочу тут робити паніку, або псувати репутацію моєї улюбленої сауни, але там було видно  басейн який дуже нагадував той що в сауні... (то вам піщя для роздумів...)
Як завжди фото сауни прилагається.

ПовідомленняAndrey © 25.03.09 14:07:08    

ZIPPO написав(ла):
глянув у їхній монітор і побачине м'яко кажучи мну шокувало....
.....там було видно  басейн який дуже нагадував той що в сауні...
Валєра, не переживай.....   парашутисти ж без комплексів!!! Very Happy
В крайньому випадку міг запитати одразу нагло - "А що це у вас за картинкО на моніторі???" Mad

ПовідомленняVictorT © 18.04.09 13:48:19    

Вчера был в сауне готеля Нтон, что на Шевченко 154. Чисто, просторно, есть финская сауна, инфракрасная сауна (правда она не работала), бассейн, джакуззи, современные душевые кабинки, фены. Носят пиво из ресторана ~8 грн. За два часа заплатили 120 грн (но вроде бы реально цена больше, просто за нас так договорились).
ПовідомленняAlexxx © 11.01.10 15:57:55    

"Хоршу звичку" підтримую двома руками. Пропоную забронювати день і години на тижні в які було би всім більш-меньш зручно регулярно відвідувати сауну. Можно поцікавитись, чи будуть знижки при оплаті, наприклад, чотирьох відвідувань. Тобто раз в тиждень на протязі місяця (такий собі груповий абонемент Smile )
  Буде добра традиція для підтримки здорового образу життя і здорового спілкування Drink  Very Happy
  Рахуйте, що два чоловіка вже є
ПовідомленняLucky © 11.01.10 16:11:20    

Для початку було б кльово
ZIPPO написав(ла):
раз в два тижні
а далі по потребі.

В Аква-Салютіс знижок наразі немає, думаю що ми спочатку познайомомось з ними поближче, так щоб не доводилось завдаток возити, а потім і про знижки перетрем.
Ну і крім того весь час в одному місці може приїстись, тому варіант про "турне саунами Львова" тош канає Good Мну, тільки "за"

ПовідомленняLeona © 11.01.10 20:03:51    

ZIPPO написав(ла):
можна було пограти у волейбол. Я вам скажу водний волейбол то тема...
100%, мабуть з вище перерахованого найбільше сподобалось грати волейбол  Yahoo  ще й екстремально грати ню  Embarassed  ГЛП рулеzzz  Cool Razz
ПовідомленняANGELo © 12.01.10 11:13:43    

lucky написав(ла):
Ну і крім того весь час в одному місці може приїстись, тому варіант про "турне саунами Львова" тош канає
цілком згідний. Зациклюватися на одній то трохи нудно. Тут головне хоча би добитися постійності "ходіння"  в сауну як таку. Smile А куди то вже не є велика проблема.
Повідомленняtaraska © 09.02.10 15:57:25    

вже не перший раз заходжу і прочитую ваш форум, щоб і собі сходити в хорошу сауну....
і мене заінтригував ваш культ похід великою компанією!!!
залюбки приєднаюсь!!!
ПовідомленняBlumchen © 21.02.10 12:27:12    

хм.., хтось мені туди радив заглянути, тепер точно не підуSmile
ПовідомленняZippo © 21.02.10 15:03:09    

Blumchen написав(ла):
хм.., хтось мені туди радив заглянути, тепер точно не піду
Stop Янесказав шо вона погана... Просто якось назбиралось отих "дрібничок" які в купі складають загальну картину. В житті всяке буває... Думаю згодом і лямпочку поставлять і сауну прогріють і все буде чудово Smile
ПовідомленняLucky © 21.02.10 15:44:44    

як на мене то ця сауна впринципі не є поганою як сауна, але є суттєві зауваження.
Якщо дивитись по співвідношенню ціна/якість, то вона явно не вигрібає! Unknow  За ті гроші можна піти в одну з найкращих, а може і найкращу сауну Львова "Ріо", до якої "Моїй Планеті" як на небо рачки. Кароче, в таку сауну мона йти якшо ціна була б 140 грн/год максимум, при тому шо я назву інші не гірші і в дечому кращі сауни за ті ж гроші.
Інтер'єр там на тверду 4-ку. Думаю кльово було б там святкувати днюшник.
В парилці є дуже суттєвий недолік. Вона меаленька, а нагрівник ніяк не відгороджений і я випадково доторнувся ліктем коли проходив - аканцовка опік.

Моя оцінка цій сауні 3+ - їм ще багато треба попрацювати перед тим як такі ціни заламувати. Більше туда не піду.

ПовідомленняTarantul911 © 27.09.10 12:55:54    Сауна на дровах вул. П. Мирного, 24

Сауна на дровах, знаходиться вона на вул. П. Мирного, 24 (Новий Львів). Є басейн 3.5 х 3.5 душові кабінки, є кімната з великим кидком, телевізор, стерео ситема, туалет, коротше кажучи є все для чудового відпочинку. Ціна до 6-ти чоловік 110 грн/год за кожного наступного + 20грн/год мінімум 2 год, але дві години це замало Smile тел. 0973816217
ПовідомленняTerry © 27.09.10 14:16:56    

Tarantul911 написав(ла):
є кімната з великим кидком

просвітіть, що це?

ПовідомленняTarantul911 © 28.09.10 14:56:40    

Я вибачаюсь, там мало бути велике ліжко Smile
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU