Lviv eXtreme club

 ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сауни Львова

1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 1 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняtt © 17.01.09 14:13:05    Сауни Львова

На численні побажання трудящихся і всієї нашої братії ввіреною мені місією --- оголошується безпрецедентна акція - похід у сауну!
Зважаючи на холодну зимну пору, будем відігівати наші м'які місця.
Дрескод - його повна відсутність!!! При собі мати - ясні голови аби не паморочились в жарі; пусті пуза - аби туда влазило багато пива; і гарний настрій - аби не харити інших!!!

Отож хто знає якісь хороші сауни у Львові? Розглянем усі пропозиції і вирішим куди краще піти.

П. С.: Величезне прохання зголоситися усіх до середи, аби можна було розрахувати витрати і вибрати місце дислокації залежно від розмірів нашої банди. Похід заплановано на п'ятницю, 23 січня.
ПовідомленняZippo © 17.01.09 18:01:44    сауни у львові

 • Сауна у Львові по вул. Вигоди, 64 тел.: 80322441488 (фінська суха, басейн - 3х5 м., глибина - 1.7 м якщо більше 6 чол. потрібно доплачувати, мін. - 2 год.) ~ 80 грн/год

 • сауна у Львові по вул. Зелена, 109 тел.: 80673746446 (фінська суха, малюсінький басейн/"колодязь")

 • сауна у Львові по вул. Морозна, 31а Тел.:  (032) 2405959, (032) 2446645 (фінська суха, римська мокра, інфрачервона, мін. - 1.5 год.) ~ від 110-240 грн/год

 • сауна у Львові по вул. Пушкіна спорткомплекс "Спартак" тел. 80322377322 (фінська суха (більша), римська мокра (меньша)) ~ 120 грн/год

 • сауна у Львові по вул. Навроцького Тел.: 80322983357 , 80322702610 (біля 8-мої лікарні (фінська суха, є велика ~ 10 чоловік і маленька, два поверхи, кімната з більярдом, кімната з настільним тенісом, один мінус хіба в тому що все зроблено ще за царя гороха і в сауні трошка чути горілим деревом)) ~ 80 грн/год

 • сауна у Львові по вул. Володимира Великого, 16 "Атлантік" Тел.: (032) 2417096, (067) 9236100

 • сауна у Львові по вул. Сахарова тел. 80322992293

 • сауна у Львові вул. Стуса, 4 спорткомплекс Динамо  Тел.:  (032) 2760606, (032) 2767604, (032) 2760604

 • також є ще: Бухта вікінгів, Євроспорт, та на іподромі "Жокей"
все що знаю... Pardon

_________________
«Покращення вже сьогодні» ツ
Повідомленняtt © 17.01.09 19:24:47    

після втику від ZIPPO провела кілька годин в неті і на телефоні і отримала наступну інформацію:


Що таке сауна?


Для сауни характерне використання двох просторів з різною температурою. Парна є тепловоздушную ванною з низькою відносною вологістю. Зазвичай парну роблять з дерева. Тепло утворюється в печі, обкладеній каменями, які його акумулюють; звичайно це гранує, діоріт, перідотіт і т.д. При необхідності збільшення концентрації пари розжарені камені поливають холодною водою.
Температура в парній коливається в межах 60-90°С залежно від висоти лавок. Тепловий градієнт парний різко зменшується залежно від висоти: біля стелі температура досягає біля 100°С, а біля підлоги знижується до 40°С. Для сауни характерна низька відносна вологість, яка коливається в межах 5-20%, що залежить від температури в парній.
Охолоджування, яке слідує після достатнього знаходження в парній, проводять в холоднішому середовищі, найчастіше за допомогою холодної води (обливання, душ, занурення в діжечку з водопровідною водою і ін. ).

Правила прийому сауни.

Важливою умовою правильного прийому сауни є визначення тривалості перебування в пий. Тут не слід поспішати і треба розраховувати, що тривалість процедури складає приблизно 2 год.
Самопочуття під час прийому сауни повинне бути хорошим. Сауну не можна відвідувати особам з важкими соматичними або психічними розладами, а також після рясного прийому їжі. Якщо відвідувач випробовує голод, то він може прийняти невелику кількість легкої їжі.
Особисте приладдя для відвідин сауни.
Необхідно мати 1-2 не великих рушники і 1 великий, краще махровий, на якому можна сидіти або лежати, щоб піт, що виділяється, вбирався в нього. Крім того, рушник оберігає від опіку гарячою поверхнею лави і є засобом особистої гігієни. Для сауни бажано мати взуття, що легко подається дезинфекції. - Обов’язково брати з собою мило, особливо при колективних відвідинах, оскільки перед входом в сауну слід помитися. Жінок повинні мати накидку на голову для оберігання волосся, бажано з полотна, яку слід надягати в парній і знімати при митті під душем.
Підготовка перед входом в сауну.
1. Перед входом в сауну слід, провести ретельну гігієнічну обробку всього тіла, особливо інтимних областей і ніг. Потім слід осушити тіло рушником, щоб не було підвищення відносної вологості в парній.
2. Після гігієнічного душу і осушення, всього тіла слід занурити ноги в протигрибковий розчин в профілактичних цілях.
3. У сауні слід митися в голому вигляді і, природно, окремо від дітей.
4 Відвідувачі займають лавки на різній висоті залежно від індивідуальної виносливості температури і можуть знаходитися в положенні сидячи або лежачи. Найбільш вигідне положення лежачи, оскільки воно сприяє правильній циркуляції в кінцівках. На висоті нижньої лави температура повітря досягає приблизно 60°С. На рівні верхньої лави (близько 140 см) температура не повинна перевищувати 90°С, інакше виникає неприємне відчуття паління біля носових ходів при вдиханні гарячого повітря.
Тривалість перебування в парній залежить від індивідуальної виносливості тепла, висоти займаної лави, звички до особливостей мікрокліматичних умов. Тривалість перебування в сауні для хворих людей встановлюється лікарем, що лікує, в середньому вона складає приблизно 10 хв (8-20), оскільки коротше перебування не дозволяє добитися достатнього нагрівання тіла. Триваліше перебування в парній призводить до зниження маси тіла, що іноді використовується спортсменами або надмірно повними людьми. Перш ніж покинути парну (за 2-3 мін), слід вилити на розжарені камені або інше джерело тепла воду в кількості 10-15 г на 1 м3 з метою різкого збільшення кількості пари.
В північних районах часто користуються березовими віниками , сприяючими механічному роздратуванню шкіри, прискоренню кровотоку, поліпшенню циркуляції повітря біля тіла і руйнуванню ізотермічної повітряної оболонки. При цьому підвищується діяльність м’язів, збільшується частота серцевих скорочень і дихання.
Не менший вплив роблять і ефірні речовини, що містяться в листі і гілках рослин, що уживаються для банних віників, і дерев (береза, дуб, евкаліпт і ін. ). Деякі гілки наперед змочують в різних відварах або екстрактах. Найчастіше використовуються гілки берези, які зрізають навесні або на початку літа.
Другою фазою прийому сауни є охолоджування , до якого слід переходити після достатнього нагрівання тіла і появи непереборного бажання охолодитися. Після переходу з горизонтального положення у вертикальне і пристосування до нього кровообігу можна покинути парну і перейти в зону охолоджування, краще всього на свіже повітря.
Спочатку слід зробити декілька глибоких вдихів і видихів, оскільки форсоване дихання може викликати судоми унаслідок респіраторного алкалозу. Фаза охолоджування дуже важлива для організму. Її тривалість індивідуальна і залежить від стану здоров’я. Найчастіше охолоджування досягається шляхом перебування на свіжому повітрі або в спеціальному приміщенні сауни з температурою 18 - 20°С.
Кращим способом є охолоджування під душем або обливання водою з шланга, причому без сильного натиску, оскільки це може викликати судинні реакції аж до колапсу. Спочатку поливають ноги, а потім руки в проксимальном напрямі. Простішим способом є обливання з відра або іншої місткості.
Найбільш ефективне охолоджування тіла в басейні або в інших пристосуваннях (бочки, ванни і т. д.), але воно дає навантаження на серцево-судинну систему.
Деякі лікувальні процедури в сауні.
Іноді сауна використовується перед проведенням лікувальної реабілітації, особливо при патології опорно-рухового апарату. У цих випадках відвідини сауни закінчуються не охолоджуванням, а індивідуальною лікувальною реабілітацією або мануальною терапією. У сауні можна виконувати дозовані фізичні вправи при хронічних дегенеративних захворюваннях опорно-рухової системи.
У сауні часто проводять масаж і інші лікувальні заходи. У деяких саунах проводять ультрафіолетове і інфрачервоне опромінювання за наявності відповідного устаткування. Слід уникати передозування ультрафіолетових променів, оскільки після перебування в сауні чутливість шкіри до них підвищується. Тому доза опромінювання повинна бути понижена наполовину.
Іноді сауну можна використовувати при розладах сну, тоді її відвідують, за декілька годинників або безпосередньо перед бажаним, часом настання сну.

ТИПИ БАНЬ

Російська лазня характеризується тим, що її простір заповнюється насиченою водяною парою, створюючою туман, з температурою в межах 40-45°С (максимум 50°С). Парна обладнана лавками, розташованими на різній висоті, вибір якої залежить від індивідуальної переносимості тепла. Охолоджування здійснюється різними способами: водою, на свіжому повітрі, снігом.
Римська лазня обігрівається сухим гарячим повітрям. Його температура в теплому приміщенні - тепідарії - досягає 40-45°С, а в лаконикуме (кальдарії)-60-70°С. Гаряче повітря підводиться до підлоги або через отвори в стінах. Обидва приміщення обладнано дерев’яними лавками, розташованими на різній висоті.
Охолоджування здійснюється в басейнах з різною температурою води: у альвеусе, який по периметру був обладнаний сходинками, - біля 35°С, в пісцине - біля 12°С.
Турецька (арабська) лазня має приміщення з температурою повітря 50 і 40°С, а вологість повітря регулюється зігріванням води в казанах. Охолоджування проводиться в спеціальному приміщенні шляхом обливання водою з температурою, що поступово знижується, або під час перебування в приміщенні з кімнатною температурою.
Ірландські лазні розповсюдилися в Середній Європі завдяки зусиллям ірландського лікаря Bartherom. Це банячи з низьким насиченням водяними парами без утворення туману з температурою в парній біля 50-55°С. Охолоджування здійснювалося за допомогою душу або обливання. До теперішнього часу ці лазні практично зникли.
Фінська лазня (сауна) обігрівається гарячим повітрям з температурою, досягаючою 100°С і низькою відносною вологістю. Сауна обладнана ступінчастими лавками на різній висоті, чим досягається перепад температур від 65 до 90°С. Перед закінченням перебування в парній для механічного, роздратування шкіру стьобають віниками або іншими засобами. Охолоджування проводять на повітрі або у воді.
Повідомленняtt © 17.01.09 20:31:46    сауна львів

Тепер ще й списочок саун Львова

 • Спорткомплекс "Спартак" вул. Пушкіна, тел.: 80322377322 (фінська суха (більша) - 120 грн/год, римська мокра (меньша)) - 100 грн/год

 • "Аква Салютіс" вул. Миколайчука, 9 (на території лікарні швидкої допомоги) тел.: 258-71-28, моб. тел. +38 098 4514333 (фінська суха 140 грн/год ; інфрачервона 70 грн/год ; джакузі 20 грн/год ; більше 8-ми чол додатково 25 грн/з людини)

 • "Динамо-центр", ТОВ вул. Стуса, 4 тел.: 276-06-04 ціна 80 грн/год (2 сауни до 10 і 20 людей є басейн 12 м і яма з водою у меншій)

 • "Мирон", ПП пр.Червоної Калини, 109 тел.: 40-61-11 ціна - до 20 грн з людини, мінімальне замовлення 60 грн (Фінська лазня з басейном; російська лазня; фітобар, чарівна музика, масаж. 15 людей запросто і в адміністратора дуже приємний голос)

 • "Олімп-центр", ПП вул. Навроцького, 25 тел.: 98-33-57 ціна - з 17:00 до 05:00 ранку маленька 120 грн/год велика 140 рн/год (четверта година безкоштовно, є басейни невеликі)

 • "Хвиля", ТОВ Оздоровчий комплекс вул. Боткіна, 36 тел.: 63-30-44 ціна - загальна 45 грн/год., окрема на 5-6 людей 160 за 2 години (є великий басейн і злосна тьотя на рецепшині)

 • Аквамарин вул. Сахарова, 80  тел.: 99-22-93 ціна - ...  (Кімната для відпочинку з телевізором, музикою та напоями, душова кабінка і звичайно ж фінська сауна, до 10 людей)

 • Ареал / Дім краси вул. Франка, 61 тел.: 76-27-68 ціна - 110 грн 2 год (душ і кімната відпочинку)

 • РІО, центр здоров`я і краси вул. Морозна, 31а тел.: 240-59-59 ціна - 110 год на 2 особи  150 грн - 4 особи, 240 грн - 10 осіб (є фінська і римська з басейнами і кімнатами відпочинку)

 • Бухта Вікінгів с. Старе Село (траса на Бібрку) тел.: 8 (032) 240-34-28, 8 (067) 512-55-55 ціна - ... (руска баня, розміщена біля самої води. Для повноти відчуттів бажаючі можуть стрибнути просто з холу бані в прохолодну воду озера, вмістимість: 10 чоловік)

 • Валентина Брюховичі, вул. Ясна, 7 тел.: 295-35-18 ціна - 220 за 2 год (сауна з басеном і двома кімнатами відпочинку (мокра і суха) При бажанні Ви маєте можливість її відвідати і навіть якщо не маєте з собою відповідного одягу, тут Вам запропонують рушнички, халат, тапочки, простині. Вмістимість: 8 чоловік)

 • Галактика Винники, Миколайчука 1 тел.: 296-26-96; 296-31-35; 296-05-48 ціна - 130 грн год за 4 осіб кожна додаткова особа + 25 грн/год (є фінська з двома басейнами і римська з джакузі)

 • Банька вул. Широка, 68а тел.: 8 (067) 371-86-86 ціна - 150 грн год на 4 особи + 20 грн за кожну додаткову особу (там 2 поверхи, басейн і кімната відпочинку, більярд у вартість входять напої, віники, рушники, простирадла)

 • "Моя планета" вул. Генерала Грицая, 9 тел.: 032 276 59 69  +38 066 060 34 67 cауна на 2 чол — 100 грн/год., більше 2 год. знижка 30% За більшої кількості відвідувачів (3-6 чол.) — 35 грн/год/1 чол. На корпоратив до 16 чол. — 300 грн/год. Квартира без сауни на 1 добу — 550 грн. (фінська з басейном, кімнатою відпочинку, караоке і тд мона додатково замовити мангал, масаж, кальян)

 • Александрія вул. Зелена, 109 тел.: 2444544 ціна - від 120 і 150 на 4 особи (є басейн і все що має бути…)

 • Баня вул. Вахнянина, 1 тел.: 2752365 ціна - ...

 • Дельфін (центр водного відпочинку) вул. Трильовського, 12а тел.: 2443631 ціна - 240 2 год до 4 осіб і 70 + 10 з особи (мала з джакузі велика з басейном)

 • Камелія вул. Червоної Калини, 71 тел.: 2220890 ціна - від 4 осіб 90-140 залежить від дня (80 кв м, 2 басейни максимум 6 осіб, але можна домовитись більше. Наразі працює тільки фінська)

 • Лотос вул. Кульпарківська, 172 тел.: 2924292 ціна - 120 до 6 чол + 10 за кожного наступного (басейн, кімната відпочинку)

 • Сауна на Київській вул. Київська, 1 тел.: 2379840 ціна - до 22:00 год 90 грн за 4 особи + 10 грн за наст, після 22:00 110 грн/год + 10 за наст. (басейн, кімната відпочинку)

 • Фнська суха сауна вул. Вигоди, 62 тел.: 2441488 ціна - 100 до 6 чол + 10 за кожного наступного (до 10 осіб, кім відпочинку, басейн)

 • "Озерний край" Пустомити, Ставкова, 60 тел. 299-04-35 ціна - 150 год, мініму 2 год (до 10 осіб, кім відпочинку, стоїть на березі озера - зараз ополонка)

 • "Атлантік" вул. В. Великого , 16 тел.: 241-70-96 ціна - 2 особи - 100  4-120  від 4 +15 грн (фінська, римська, басейн 3х4)
ПовідомленняJekill © 18.01.09 0:10:29    

Я віддаю перевагу віникам, тобто бані.

Хороша сауна, що мені сподобалась на санта-барбарі, дельфін.

_________________
"Успеха добивается тот, кто каждый день делает что-то для его достижения!" (С) цитата
"Каждый человек свободен выбирать себе любую судьбу." (С) Трансерфинг реальности.
Повідомленняtt © 20.01.09 14:55:37    

ау, товариство, до пятиці лишилося 3 дні!!!! а активності 0... Runner бігом!!!!в сауну!!!!
ПовідомленняFistashka © 20.01.09 23:59:08    

а може в сауну в гори поїдемо після лиж попаритись?...а потім вибігаємо і всі на сніг
ото ж кайф який!!!
Доречі знаю файні сауни у Славську!
ПовідомленняANGELo © 21.01.09 13:24:48    

Fistashka
Класна ідея! Молодечя! А потім після сауни пропоную махнути пивка хляпнути в ''Дві собаки'' у Берні, що біля американського посольства! Що скажете, шановні коЛеги? Cool Тільки цур я безалкогольне. Smile    tt куди спєшіть в такой жара? А то ніби ти вже там, а ми щось дійти не можемо. Very Happy
Повідомленняtt © 21.01.09 15:26:58    

ANGELo написав(ла):
куди спєшіть в такой жара?


просто сауни у Львові у пятницю ввечері навихідні користуються значною популярністю. тому замовляти їх треба наперед а не за півгодини...
ПовідомленняNeftis © 21.01.09 15:31:09    

Якщо шановне товариство обере якусь сауну в районі Сихова, я б приєдналась.. Smile
ПовідомленняLeona © 21.01.09 15:48:06    

ой не можу, ANGELo жжош LOL
Два моїх знайомих рекомендували сауну в Спартаку, казали досить непогано. Хтось щось знає як там?

_________________
Выпей кофе, если тебе плохо. Лучше не станет, но хоть кофе выпьешь.
ПовідомленняLucky © 21.01.09 15:49:47    

Просив мене камрад Зіппо прокоментувати деякі сауни, ну вот:

Цитата:
сауна у Львові по вул. Морозна, 31а Тел.:  (032) 2405959, (032) 2446645 (фінська суха, римська мокра, інфрачервона, мін. - 1.5 год.) ~ від 110-240 грн/год
Одна з найкращих саун в яких я був у Львові. Все дуже гарно, красиво, чисто, все нове. Є 2 басейни. 1 басейн з дууже холодною водою, другий побільший, вода тепліша і з гідромасажером. Є дійсно суха сауна і Римська баня - що дуже зачод, бо мені особисто подобається Римська баня. А вот інфрачервоної, хоч вбийте я там не найшов - всі кутки облазив і не найшовSmile. Є масажний кабінет (якшо хтось захоче уєдініццо  Cool  Very Happy )

Цитата:
сауна у Львові по вул. Навроцького Тел.: 80322983357 , 80322702610 (біля 8-мої лікарні (фінська суха, є велика ~ 10 чоловік і маленька, два поверхи, кімната з більярдом, кімната з настільним тенісом, один мінус хіба в тому що все зроблено ще за царя гороха і в сауні трошка чути горілим деревом)) ~ 80 грн/год
Нармальна сауна особливо якшо йти великою толпою. Є навіть можливість шашлики там посмажити. Парилка 8 чєл спокійно прийме. Басейн досить довгий як на сауну, можна трошки проплисти. Є білярдний стіл, але киї там як лук і мячики квадратні  Goof . Є тенісний стіл. В меншій сауні не парився але бачив як там. Впринципі непогано. але вона менша і немає тенісу.

Цитата:
сауна у Львові по вул. Сахарова тел. 80322992293
був там давно, непогана сауна. тільки більше 6 чоловік не варто йти.

Є кльова Римська баня прямо за Санта-Барбарою. Але туда треба дійсно толопою йти, бо вона велика. Тєліка там наск я помятаю немає.

Цитата:
Дельфін (центр водного відпочинку) вул. Трильовського, 12а тел.: 2443631 ціна - 240 2 год до 4 осіб і 70 + 10 з особи (мала з джакузі велика з басейном)
Якщо це та шо "центр реабілітації інвалідів" то сауна зачотна! недавно там був. Є джакузі, басейн немаленький, парилка вміщає 8 чєл спокійно.

На Княгині Ольги є теж нефігова сауна. Але точної адреси не памятаю, кароче наступна зупинка трамваю після Горбачевського, зліва є спорткомплекс - вот там є сауна. Маленька, 8 чєл максимум.

Щоб дешево і сердито, є сауна в готелі "Турист" кінець трамваю 2 на Коновальця. Там було 15 грн з людини на годину і скіки хош стіки й заходь. Варіант коли немає грошей а попаритись хочеться Smile

_________________
SkyDiving rulezzzz Firsttimer Firsttimer Firsttimer Firsttimer Firsttimer
Повідомленняgdanz © 21.01.09 18:35:41    

В дельфин сходил бы  Very Happy
_________________
бабло побеждает зло, добро и здравый смысл.
ПовідомленняFistashka © 21.01.09 23:26:17    

ТТ, так виходить що нам (народу) не треба пропонувати всі варіанти, а то ще довго вибиратимемо...
Вибирай один варіант, щоб побільше народу помістилось- я підписуюсь!
+ можемо поєднати дане дійство з пивною вечіркою "фісташковий Бум" прямо в сауні
Повідомленняtt © 22.01.09 15:44:48    

Fistashka написав(ла):
"фісташковий Бум" прямо в сауні

боюсь, нас не зрозуміютьSmile
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 4
1, 2, 3, 4  далі

 
Перейти до:  


© 2001-2018, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС
Экстремальный портал VVV.RU