Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Encounter у Львові

1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 1 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVi0la © 16.01.09 15:30:19    Encounter у Львові

Народ, як ставитесь до інтелектуальних розваг на колесах або пішки? До кінця місяця у Львові стартує проект ЕНКАУНТЕР, в рамках якого можна отримати свою незабутню порцію адреналіну, побігати чи поїздити і розворушити мозок. Участь у грі безкоштовна.
Зареєструватись можна тут

І взагалі цікаво, хто що про це думає? Учать у якихось таких забавках приймали?
ПовідомленняAndrey © 16.01.09 16:16:08    

На сайті зареєстрований уже давно, практично від початку...  Якщо чесно - уже не думав, що з цього проекту щось вийде  (Реальні сценарії ігр не пропонувались, з організатором проекту неможливо було звязатись)
Тепер бачу дещо помінялось...
Було б цікаво пограти Crazy

ПовідомленняZippo © 16.01.09 16:20:31    

Після перегляду відео бачу що то реальна тєма! Goof Думаю можна спробувати.
ПовідомленняVi0la © 16.01.09 16:23:11    энкаунтер у Львові

вийде. більше того
вже виходило , просто не виставлялось на загальний осуд і демонстрацію. Smile

я грала в рамках цього проекту в іншому місті
мені сподобалось
хочеться розвинути його у Львові

тому юр велкам.Drink
як тебе можна знайти на сайті?
ПовідомленняVi0la © 16.01.09 16:31:17    энкаунтер у Львові

О! Спільний френд Зіппо!!!!!
в мене подруга стрибала з парашутом за твоєї підтримки!!!!
п.с. навіть 2 штуки Smile
приєднуйся
з радістю відкриємо обійми!!!
Повідомленняtt © 16.01.09 17:03:05    

Vi0la
ти диви і вона тут : Yahoo
ПовідомленняVi0la © 16.01.09 17:04:43    энкаунтер

О! Де би з тобою ще стусили, як не тут!
))
ПовідомленняAndrey © 16.01.09 18:02:26    

Створена команда Lviv eXtreme club-у на ENCOUNTERрі
Бажаючі пограти - реєструємось на сайті і долучаємось до нашої команди  Preved  Preved  Preved

ФОТОГАЛЕРЕЯ команди Goof

ПовідомленняRembo © 16.01.09 19:22:55    

Хех. Привіт львівській ЕНбратії. Раді будемо притусоватися до сусідів, так би мовити будемо підтримувати розвиток ЕНки в Західному регіоні. Народ підтягуйтесь, це ж так потужно та цікаво провести вихідні без просипу, замерзшими, вимотаними але з повними штанами адреналіну та почуттям виконаного боргу, коли падаєш в ліжко після бурного афтерпаті, не залежно від того як місце виборола команда.

З повагою представник Рівненського домену, тов. Rembo.

ПовідомленняVictorT © 16.01.09 19:34:24    

Andrey, по реферальной ссылке зарегился, а как присоедениться к команде, не могу понять.

Vi0la написав(ла):
Участь у грі безкоштовна.

А что платно (заметил мельком EN-деньги, webmoney, SMS и т.п.)?

UPD: Как вступить в команду уже разобрался, для тех, кто будет тупить, как и я,  пункт меню "Моя команда" слева вверху.

ПовідомленняRembo © 16.01.09 21:52:35    

VictorT написав(ла):
А что платно (заметил мельком EN-деньги, webmoney, SMS и т.п.)?

Взагалі то ігри платні проводяться, мінімум з команди залежить від виду гри. Але якщо гра спонсорська, то вона безкоштовна.

Повідомленняtt © 16.01.09 23:11:48    

я теж уже з вами, тіко пустіть...
ПовідомленняVi0la © 16.01.09 23:23:44    

Усім дякую, будем раді /акі веду мові від оргівської братії/ бачити Вас на грі. Питайтеся, коли шо

п.с. Рембо, Азбест зе бест)
ПовідомленняRembo © 17.01.09 21:00:21    

Vi0la написав(ла):
п.с. Рембо, Азбест зе бест)

AzBest the best of the best Smile

ПовідомленняRembo © 17.01.09 21:01:45    

tt написав(ла):
я теж уже з вами, тіко пустіть...

Куди вас панянко пустити. Якщо в команду, то поспілкуйтеся з нашим вельмишановним оргом Віолою, там якійсь команді дівчини не вистає до повного складу Wink

Сторінка 1 з 6
1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU