Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Бальні танці у Львові

назад  1, 2, 3, 4
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 4 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняTerry © 20.10.09 10:22:06    

Fistashka написав(ла):
Особливо потрібні партнери  
тел. для довідок 093 97 26 310 Сергій
То йому тре партнера???? Very Happy
ПовідомленняSunSmiLe © 20.10.09 12:06:46    

marianna написав(ла):
Я згідна на такі танцульки...
Я також. От як тільки знайдете у Львові клюб де суто бугі-вуги й джайв -- я Ваш назавжди )

marianna написав(ла):
Напиши електронку
Включіть аську й буде Вам щастя Acute або в ПП напишіть
ПовідомленняFistashka © 20.10.09 19:26:27    

Terry написав(ла):
То йому тре партнера????
Це тел. нашого тренера Very Happy  а партнери портібні особисто НАМ, партнеркам Embarassed
Повідомленняmarianna © 20.10.09 20:11:45    Flamingo

Я клюб з танцульками знайшла - http://danceflamingo.ho.ua/ Що скажите... Вроді хороший... Там є все і джайв і усі спортивні танці латино-американської програми, вони йдуть в комплексі.. Думаю буде класно... То як?
ПовідомленняSunSmiLe © 20.10.09 21:34:25    swingdance

Цитата:
джайв і усі спортивні танці латино-американської програми, вони йдуть в комплексі...
в тому то й справа, що усьо комплексом й в результаті багато часу, а те що хотів ще огого як далеко.
У столиці мну подобаєтся цей клюб: http://swingdance.kiev.ua/
У Львові ж ніц подібного немає. А вчити спортивні й етс танці бажання й натхнення наразі немає (

ПовідомленняVlada © 26.01.10 11:51:24    Шукаю партнерку для занять спортивними бальними танцями

ШУКАЮ ПАРТНЕРКУ для сина
ДЛЯ ЗАНЯТЬ СПОРТИВНИМИ БАЛЬНИМИ ТАНЦЯМИ ТА УЧАСТІ В ЗМАГАННЯХ.  
D-клас, ріст – 145 см., 1999 р.н. З обов'язковим переходом в наш клуб.
Повідомленняjenniden © 03.02.10 20:27:58    Шукаю партнера по спортивним бальним танцям

Всім привіт! Шукаю партнера по спортивним бальним танцям або для Сальси, займаюсь і тим і тим поки що. Тільки почала займатись, мені 26р., мій ріст 178 см без каблука, дівчина висока, тож з партнером ще не визначиласьSmile Можливий перехід в клуб партнера. Рівень підготовки не має значення, головне бажання, я теж початківець. Пишіть всі, кому це цікаво, відповім. jenniden@mail.ru моя сторінка в контакті.
ПовідомленняSolomiyaN2 © 19.02.10 1:12:16    

Цитата:
Я клюб з танцульками знайшла - http://danceflamingo.ho.ua/ Що скажите... Вроді хороший... Там є все і джайв і усі спортивні танці латино-американської програми, вони йдуть в комплексі.. Думаю буде класно... То як?
Так, там класно! Сама там займаюсь другий рік Smile
Викладачі  - дуже хороші!
ПовідомленняНіка © 25.03.10 15:18:13    

ЛЮДИ ДОБРІ....  ДОПОМОЖІТЬ знайти партнера для занять бальними танцями. Я займаюся два роки - хобік Мені 29 років.
Зглянтеся.... вже просто набридло самій танцювати - це якось не правильно-Smile
ПовідомленняRomasjka © 21.12.11 0:11:35    Шукаю партнера для бальних танців

Львів. Мій вік 18 років. Зріст 165 см. Клас Е. Стандапрт Латина. Займаюсь бальними танцями 5 місяців.
ПовідомленняMisteria © 29.12.11 21:10:50    

Я вже сім років вуличні танці «ковбашу» Smile Почитала тут темку, може то й собі чимось інтелігентнішим зайнятися, на бальні піти? Smile
ПовідомленняBlondehttgirl © 23.03.12 23:01:40    

Шукаю партнера для бальних танців. Займаюся рік, планую виступати на змаганнях. Клую Рондо. Розгляну всіх бажаючих кандидатів. Бажано бажання вчитися і мінімальний досвіт. Трошки про себе: Ріст 168, вага 56, блондинка, зелено - сірі очі, люблю посміятися.  Acute

a_f086a8a5.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  15.65 KB
 Переглянуто:  1647 раз(ів)

a_f086a8a5.jpg

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 4 з 4
назад  1, 2, 3, 4

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU