Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Музей ідей які можна скуштувати

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняGolem © 15.01.09 14:45:09    

Бачиш, в нашого крілика цілком королівські умови утримання, в порівнянні з побратимами шо живуть ан фермі Smile І нема чого наїжджати
ПовідомленняLeona © 15.01.09 14:53:55    

Golem написав(ла):
І нема чого наїжджати
я під столом LOL
Шановні, давайте одумаємось, МИ АП ЧЬОМ ЕТО!?  Crazy  Та хай собі живе кріль. А те, що я проти нашийника нічого не змінить, і що саме головне, що мені на це байдуже, зе енд   Very Happy

ПовідомленняGolem © 15.01.09 15:12:41    

Зе енд Smile
ПовідомленняAndrey © 15.01.09 16:06:02    

Shocked  а в кріля вчора були іменини Drink
ПовідомленняGolem © 15.01.09 16:20:32    

Столпудово! Тому він такий ситий і довольний сидів.

Василь Гнатович.Ми як кабана заколемо, то я йому відразу свіжини покладу, то він сидить такий довольний, вухами соває, морда вся в крові!  

(с)Класик

Більш драйвово сприймається в виконанні автора http://www.doslidy.kiev.ua/mp3/diana.mp3
Повідомленняtt © 15.01.09 16:22:40    

Golem написав(ла):
а чо кролик мінус

ну швидше мінус не кролик а цеп, на якому він сидить Mad  хоча бачила і гірші варіанти і без цепа він би втік...

ANGELo написав(ла):
І чого це заборона палити-теж мінус?!
бо я прихильник закладів де є зали для курців і некурців. кожна людина вправі вибирати що їй більше подобається. і якщо мені кава чи пиво більше смакує з цигаркою, то я буду підтримувати заклади де таке задоволення ще не заборонили
ПовідомленняNeftis © 15.01.09 16:39:09    

tt
Солідарна з тобою!
Свободу курцям і кролям! Goof
ПовідомленняНаталі © 15.01.09 16:52:25    

Ладно, таварісчі!
Повеселились та й годі!
Дякую голему за нову кафешку у Львові, як буду - обов"язково загляну!
Мені виговор, тобіш бан за розведення флудерства на форумі!
Усім учасникам дякую за цікаву дискусію на тему: "Кролі та курці. Спільне та відмінне. Тенденції розвитку."

Поки не посипались гром і блискавки з "адмінівського неба", пропоную прикрити обговорення на вже досягнутому рівні.

ПовідомленняGolem © 22.01.09 10:39:33    

Василь Тарасович не тільки політично грамотний, а ще й і незаангажований Smile

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU