Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Музей ідей які можна скуштувати

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняGolem © 15.01.09 11:08:42    Музей ідей які можна скуштувати

В музеї ідей відкрили досить таки симпатичну кнайпу. Назви поки шо нема, як і вивіски. Заходимо всередину і спускаємся вниз сходами. Кнайпа знаходиться зліва. При вході нас зустірчає господиня, питається як в нас справи, яка погода нагорі Smile Замовляємо собі чай з смаколиками і роздивляємся навколо.

Невелика кімнатка з арчастими склепіннями. Всередині пять столічків. На кожному з них гасова лампа яскравість якої можна регулювати. В куті висить охоронний знак памятки архітектури 17 століття. Грає неголосна коляда, тишина дає відчуття шо ти в церкві, автоматично починаєш говорити пошепки.

Стрaви тут щиро українські, є кілька видів пуршого, багато мясних і рибних страв. Глиняний посуд, тканий рушник на столі, дідух у кутку, старовинні речі українського побуту по полицях, господиня в залі. Відчуття шо ти справді у них вдома вгостях. Господиня розказує, шо меню в них ще нема, але вже малюється! Має бути справжній витвір мистецтва, каже шо там буде шо порозглядати.

Особливий мешканець кнайпи - кріль Василь Тарасович. Ми його прозвали Кутузовим, бо на залізному ланцюгу сидів.

Рекомендую всім, поки ше ніхто не знає і туда можна попасти без черги Smile
ПовідомленняНаталі © 15.01.09 12:18:22    

Прикольний заклад, а кролика треба звільнити!!!!
ПовідомленняGolem © 15.01.09 12:21:01    

Та він сам туда забрів, напевно втік від поганих господарів. Певно енергетика добра.
ПовідомленняNeftis © 15.01.09 12:37:09    

Golem   дай будь-ласка адресу цього закладу жорстокого поводження з тваринами Wink
ПовідомленняGolem © 15.01.09 12:45:44    

Гм, я думав шо слова "в музеї ідей" буде достатньо. Це на Валовій, де ярмарка ремесл проходить. В приміщенні Церкви Андрія.

А крілику в них живеться зовсім незле. Принаймні ліпше ніж десь в селе на фермі. Чи на смітнику.
ПовідомленняLeona © 15.01.09 13:12:39    

Golem написав(ла):
Та він сам туда забрів, напевно втік від поганих господарів. Певно енергетика добра.
угу, і сам собі одягнув нашийник з цепурою  Cool
Golem написав(ла):
А крілику в них живеться зовсім незле. Принаймні ліпше ніж десь в селе на фермі. Чи на смітнику.
ще скажи, що він там незле заробляє і в нього погодинна оплата праці  Very Happy
А коли він зістариться, то стане особливою пропозицією в святковому меню "запечений крілик під якимсь там соусом", а шкурка піде власнику на комір Smile

ПовідомленняНаталі © 15.01.09 13:19:17    

Скажемо "НІ!" геноциду крілика!!!! Mad  Mad  Mad
Повідомленняtt © 15.01.09 13:22:23    

Насправді прикольний заклад. Насампред там ніколи нема людей, по-друге - там не тягне телефон, по-третє там дешево і смачно. Єдиний мінус - кролик і не можна курити....
ПовідомленняGolem © 15.01.09 13:56:56    

а чо кролик мінус? І тобі приємно коли накурено як в криївці?

Теелфон в мене тягнув Smile

То давайте захищати всіх кроликів на фермах і мяса не їсти, як в Гамлеті Подеревянського?
ПовідомленняLeona © 15.01.09 14:15:26    

Скажімо так, я люблю їсти м"ясо і сприймаю нормально хутро з тварин Smile Але ж не гуманно якось кролика в нашийник пхати... Мене таке не пре  Smile Хай би собі там же, але в клітці жив. Це моя думка. А все інше виглядає нормально, навіть симпатично, треба буде сходити  Smile
ПовідомленняANGELo © 15.01.09 14:17:28    

І справді, tt, чого це крілик мінус? І чого це заборона палити-теж мінус?!
Повідомленняbotsman © 15.01.09 14:18:53    

дякі,дякі - бо  Криївка вже давно не варіант, до кроликів ставлюся флегматично, а куріння то ЯД  Very Happy
ПовідомленняGolem © 15.01.09 14:24:53    

З нашийником він ходить по половині кнайпи. А в клітці - максимум метр. Якшо не надіти - буде плентатися під ногами, ховатися по кутках і так далі. Може десь в кухню полізти....
ПовідомленняLeona © 15.01.09 14:36:30    

Golem написав(ла):
А в клітці - максимум метр.
я думаю, що йому вистачить Very Happy інші ж не скаржаться  Very Happy  ті, що живуть
Golem написав(ла):
десь в селе на фермі

ПовідомленняNadezda_95 © 15.01.09 14:44:16    

"Где мои вещи, где мой дом?.."
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU