Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Фото з гірськолижних курортів + відгуки

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняnomeaning © 13.01.09 21:56:27    Фото з гірськолижних курортів + відгуки

Деякі фото з моїх поїздок на гірськолижні курорти.
Можливо комусь вони дадуть змогу визначитись, куди краще поїхати.

Славське - Варшава та Грабовець (Про Грабовець надіюсь не помиляюсь, це спуск з іншої сторони Варшави, буду радий, якщо мене виправлять)
(10 грн підйом Варшава і 5 Грабовець)

Славське - Політехнік
(5 і 6 грн в залежності від підйомника)

Буковель та Буковель з палаткою
(акційні абонементи по 6 грн в сезон і 2 в несезон Unknow )

Буду радий, якщо хтось викладе аналогічне про Драгобрат та Тростян.
Думаю куди спершу поїхати.
Повідомленняtaras32 © 19.03.09 0:23:04    Захар Беркут, Тростян, Буковель.

Мої відгуки у двох словах з 10 річним стажем катання.

ЗАХАР БЕРКУТ - крутіший за політех і доглянута траса, ШИРША ЗА БУКОВЕЛЬ у декілька разів, нерозумію для чого робити на БУКОВЕЛІ вузькі і декілька дублікатів. Правда підйом на крісельному витягу складається враження шо місцевий АБОРІГЕН розібрав трактор і зібрав підйомник, у якому зукрити поручень потрібно високо підняти вверх, і приблизно з силою 10-15 нютонами упостити у низ щоб він закрився, бугіля дизельні швидкість середня, придумані 30, може і більше років тому, поставлені недавно... додому раджу несідати на кріселко - замерзнути можна, і висадка ужасна, сервіс 3 - по 5 бальній шкалі.

ТРОСТЯН - СЕРВІС ГІРШИЙ ЗА ЗАХАР за то нема такого як тебе знімають з кріселка.
нема таких трас нігде як на БУКОВЕЛІ - три траси і всі різні попри кріселко це 4 чорна моя улюблена, нераджу спускатися до підсатки... з такою швидкістю замерзнути можна.
Лижники профісіонали на захарі ----- знову вчаться їздити на ТРОСТЯНІ по собі знаю - чайникам раджу непхатися. Про сервіс вище вже сказано але надіємося шо хтось всетаки її викупить, бо на БУКОВЕЛІ аналога нема по складності де на БУКОВЕЛІ чорні то на ТРОСТЯНІ червоні.

БУКОВЕЛЬ - доглянуті траси, автобан для чайників, швидкісні чотирьох місні витягі, хороші спуски щоб вчитися їздити у стилі карвінг-їзда на канті і повертати носком а не пяткою. ДУЖЕ ТРЕБА ВАЖАТИ НА ЛОМІВ які їздять на швидкість а нетехнікою 4+ з 5 -про харчування неподумали ми ж не всі депутати...

Р.S ЇДУ У ЦЮ ПЯТНИЦЮ НА ТРОСТЯН - Є 2 МІСЦЯ ВІЛЬНИХ - ДОЛЯ БЕНЗИН  8 0679035819 ТАРАС.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU