Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Ковзанка у Львові. (природнього походження)

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Ковзани / Санки / Бобслей / Сноутюб / Натурбан / Керлінг Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняtempika © 27.03.13 15:23:57    

Та в КінгКросі я катаюся майже кожен день (в не сезон, тобто квітень-жовтень), а тут хотілося трохи зими і свіжого повітря під кінець. Рано закрили Медик (я там інструктор) Sad
Повідомленняbanderivets © 27.03.13 18:04:58    

а мені хто компанію складе? Smile
ПовідомленняFistashka © 28.03.13 10:00:46    

tempika написав(ла):
(я там інструктор)
круть! Треба якось майстер клас влаштувати для нас, форумчан extreme.lviv.ua
Повідомленняtempika © 28.03.13 12:21:02    

Якось — то вже наступної зими, мабуть Smile якщо ще буду там, — завжди рада допомогти і порадити Drink Drink

а в Кінг Кросі треба звератися до Алли, КМС з фігурного катання, понеділок і середа з 12–30, деколи субота, деколи неділя.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Ковзани / Санки / Бобслей / Сноутюб / Натурбан / Керлінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU