Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Ковзанка у Львові. (природнього походження)

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Ковзани / Санки / Бобслей / Сноутюб / Натурбан / Керлінг Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 11.01.09 12:15:33    Ковзанка у Львові. (природнього походження)

Для тих хто має власні ковзани халявний каток. Crazy Знаходиться він біля кінотеатру Сокіл, його ще по іншому називають Орльонок (вул. Володимира Великого). От ви мені скажіть, хіба це не повноцінний каток? Береш свої ковзани, термос чаю і катаєшся поки ноги не відпадуть. Уважуха тим хто не полінувався таке зробити Clapping
Для тих у кого нема власних ковзанів читаєм тему про каток Медик у Львові

крайній раз внесено зміни: Zippo (30.03.10 14:43:34), редаговано 3 раз
ПовідомленняLeona © 11.01.09 15:02:06    Левандівське озеро

На фотках місце, де я навчилась кататись на ковзанах - Левандівське озеро, так його і називають. Знаходиться на вул. Повітряній. Там ще досить відомий барчик є «На озері», можна на дороговказах побачити. Правда в нас прийнято називати його «Жабою», ще з часів мого несвідомого дитинства ми з татом ходили туди пиво пити  Drink (ну я тільки пінку зсьорбувала Embarassed ). Шкода, що дуже мало площі розчищено для катання Sad  За те там можна і позагартовуватись бо є ополонка, на яку регулярно навідуються моржики, також половити рибку, а за озером є так званий траходром, де можна приїхати на машині і … гарно провести час Very Happy

ПовідомленняZippo © 11.01.09 16:15:44    

Каток на озері по вул. Симоненка меньш розчищений, але народу від цього не меньше.

Хто ще знає де можна покататися халявно?

крайній раз внесено зміни: Zippo (30.03.10 14:45:07), редаговано 2 раз
ПовідомленняExtremal © 11.01.09 17:36:05    

цікаво шо там кажуть наші літні озера (кар'єр)
ПовідомленняFistashka © 11.01.09 21:41:22    

Класно, що розповів! Завтра туди піду!
ПовідомленняHoks © 12.01.09 9:57:50    

Про Наварію ніхто не в курсі? В давньому дитинстві ми їздили туди кататись Smile
ПовідомленняFistashka © 13.01.09 1:18:54    

Hoks
про Наварію не знаю, та морози були - то може якось всі виберемося розчистимо трасу і кататись?
Сьогодні вобід каталась на цьому катку-цілком прийнятно!
Хто зі мною кататись завтра з 13 до 14:00?
ПовідомленняVictorT © 20.12.10 10:27:16    

Цитата:
турклуб "Аргонавт-Манівці" планує 25.12 розчистити озеро на Погулянці під ковзанку. Початок розчистки - о 12.00. Просимо бажаючих долучитись до заходу зголоситись до Тараса Білошицького 097 9185132. І не забудьте підготувати ковзани

ПовідомленняFistashka © 20.12.10 14:17:07    

тільки от біда....потепліло +5
ПовідомленняJurassic © 20.12.10 23:35:04    

В мене біля хати теж є озера, я на них пару разів катався, там вашше ніхто неходить))
Повідомленняtempika © 24.12.12 10:49:42    

що з ковзанками цього року?
Повідомленняbanderivets © 26.01.13 13:35:41    

цього року не розчистили біля Сокола
Повідомленняtempika © 27.03.13 10:31:42    

Десь можна покататися зараз?
Повідомленняbanderivets © 27.03.13 11:21:58    

tempika написав(ла):

можна) на медику або в центрі
ПовідомленняFistashka © 27.03.13 14:58:14    

tempika написав(ла):
Озера розмерзають вже... а так не природнього походження у «Кінг Кросі» вул. Стрийська — круглорічно. Можу скласти компанію при нагоді.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Ковзани / Санки / Бобслей / Сноутюб / Натурбан / Керлінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU