Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Поїздка на Буковель

1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Сторінка 1 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняira © 22.12.08 17:23:20    Поїздка на Буковель

Шановні екстремали! Планую на ці вихідні їхати на Буковель, пт, сб. нд. Житло е, в Микуличині (10 км від Буковелю!) за 80 грн за добу з кімнати. Було би чудово якби хтось їхав машиною і мав 2 вільних місця, вартість бензину відшкодуемо! тел. 80976533268 Smile
ПовідомленняVictorT © 22.12.08 20:47:11    

И я там буду с 26-го по 28-е. Место в машине к сожалению обеспечить не могу.
Если шо, свистите уже там.

ПовідомленняFistashka © 22.12.08 21:53:13    

На ці вихідні не виходить, та можна буде домовитись на якісь вихідні після Нового Року. Класно було б поїхати великою бандою Smile
Повідомленняbotsman © 23.12.08 11:18:42    

був 22 - снігу практично німа, трохи штучного на льоді і піску (2-й витяг) та кілька см природнього на 5-му, але ж, на безрибї... До речі, Микуличин дуже довге село і відстань до Буковелю мож доходити до 25 км Smile Отже, чисто символічно, для нас відкрився сезон + на славу погуляли, а маньякам там, мабуть, було нудно Smile
з.і. ... в Славську, як і обіцяли прогнози навалило снігу...Smile
ПовідомленняDolly © 23.12.08 12:26:29    

Було б приємно побачити "братів і сестер по розуму" не лише на аеродромі, а й у Буковелі Smile.
Знайомі були 19-21, сказали, що відвести душу можна було Smile .
На ці вихідні по прогнозам має бути ЗИМА Surprised, але з Рівного якось всі мляво збираються Sad

Повідомленняbotsman © 23.12.08 15:53:45    

пардон)) - ми каталися 21-го)) (22-го поїхали до Львова), і Снігу, саме з великої букви там не було, а траси були на 3-ку. Те що борд чи лижі по болоті не зле їдуть - то одне, а те, щоб царапати СВОЇ лижі чи борд об лід чи каміння то зовсім інше. А питання в наступному: для чого відкривати траси, які не готові для катання? Нам же не видно знизу, що посередині каміння чи лід і т.п. чайники, звичайно, лижі в руки і пішки внизSmile, а люди інколи влітали непогано - мій друг собі спину нічо так розцарапав об лід)), я через гіпс не міг натягнути рукавицю - кілька спусків і рука в кровіSmile + стандартно, коли мало трас - чайники на трасі заваджають досвідченим.
Тож закликаю називати речі своїми іменами, бо, наприклад, мені сказали перед поїздкою - снігу нема, трас мало. Тому я не засмутився, а навпаки втішився, що його хоч скількісь єSmile А от коли б, хтось написав, перед тим що можна відвести душу - я б сильно розчарувався Smile
з.і. народ, штучний сніг то зовсім не те, що справжній - як не крути + "пушкам" треба хороший мінус для роботи. Кріселка, звісно, рулить Smile
ПовідомленняVictorT © 23.12.08 19:51:22    

Dolly написав(ла):
Було б приємно побачити "братів і сестер по розуму" не лише на аеродромі, а й у Буковелі

Ну если шо, свистите, мой телефон есть на сайте в разделе "Контакты". Я же свой контакт-лист потерял, утопил очередной телефон, не знаю, или до поездки восстановлю.
Dolly написав(ла):
але з Рівного якось всі мляво збираються

Надо их там копнуть хорошенько, что не расслаблялись и не сомневались Twisted Evil

ПовідомленняDolly © 23.12.08 21:35:24    

botsman написав(ла):
Тож закликаю називати речі своїми іменами

Прошу вибачення, botsman, якщо сказала щось не так, передала, лише те, що чула від інших Unknow . Я ж сама побачивши, що робиться через web-камери і прогноз, вирішила тоді не їхати. Надіюсь на ці вихідні

VictorT написав(ла):
Надо их там копнуть хорошенько, что не расслаблялись и не сомневались

Постараюсь, я й сама зацікавлена, але... Unknow

Повідомленняira © 23.12.08 23:59:54    

З Рівного на цих вихідних зі мною ще один хлопчик їдеSmile
ПовідомленняSonce.ru © 24.12.08 8:36:35    

Ну я не сказала бы что очень то уже  вяло они собираються... знаю человек 10, включая меня, из Ровно, которые едут на эти выходные, эсли погодка не подведет...а погодка не подведет....Smile) встретимся на склонах Буковеля! эсли что звоните.. Smile Yahoo
Повідомленняira © 24.12.08 11:40:10    

це для всіх песимістів Very Happy  Razz  Goof
Повідомленняbotsman © 24.12.08 21:43:31    

Dolly написав(ла):
botsman написав(ла):
Тож закликаю називати речі своїми іменами

Прошу вибачення, botsman, якщо сказала щось не так, передала, лише те, що чула від інших Unknow . Я ж сама побачивши, що робиться через web-камери і прогноз, вирішила тоді не їхати. Надіюсь на ці вихідні

Ви, безперечно, вчинили правильний і добре виважений крок! Та я хотів би звернути Вашу увагу на той беззаперечний факт, що мій скромний пост не був персоналізованим, за винятком прямого обсирання Буковелю як супер-курорту. Відповідно, заклик стосується майбутніх звітів, для відображення реальної картини, особливо, недешевих курортів. На жаль, через непереборні обставини не зможу особисто розділити з Вами усю радість від зимових Карпат, але, сподіваюся, що така спільна акція не за горами.
  Щиро Ваш - botsman  Smile
p.s. найкращий ресурс, для пошуку снігуSmile потрібно звертати увагу на точку замерзання снігу за висотою, інколи мені вдавалося кататися на горі, коли під нею падав дощ Smile і, навіть, місцеві не знали, що наверху сніг Smile
ПовідомленняVictorT © 27.12.08 23:22:27    

А я проспал поездку, часика так на четыре Crazy Сказался недосып крайних недель.
ПовідомленняSunSmiLe © 14.12.09 23:43:58    

Плануємо на 26-27 (субота-неділя) зі Львова відкрити сезон Буковель 2010. Ще не час буде святковим абонементам, й дуже хочется обкатати новий шолом та відрихтовані лижі Smile
Отже, якщо є бажання приєднатись переказую пропозицію одної доброї людини:
Субота раненько виїхали на бук й відкатали доки народу не панпєхала )
поїхали в Микулиничі пити пиво, знайомитись, травити анегдоти й вчити мене грати в покер (досі не вмію, а хо)
душ, вечеря, байки й при нагоді сон
раненько завантажились в мафинку якою приїхали й на гірку катуляти бабу, яку зловимо, й самим троха відійти від сну )
А ввечері поворот на Львів
Вартує це все 250 грн. Харчувати не будуть, душ один на 6 чоловік -- рамантіка.
Зато проїзд, одна ночівля й трансфери включено. До вартості додаєтся безвоздмездно й даром -- кльове товариство й куньяк (дози визначаются емпірично)

Спеціально обрали такий собі антикризовий варіант а-ля "студенти не гинуть" бо самі їздимо насолоджуватись катанням й етс, а не на шампанское і в намера. Ще є вільні місця й до четверга можете зголошуватись.
В четвер мну потрібно буде зустрітись з бажаючими й отримати 100 грн завдатку, які передам доброму вуйкові =)
Налітай

ПовідомленняSunSmiLe © 18.12.09 10:27:18    

ап =)
ще є вільні місця на настцпний тиждень.
Уточнюю -- виїжджаємо в суботу о першій ночі двома бусами -- в одному вечірка, музіка й розврат. Інший -- сонний
В 5тій ранку плануємо поселитись в микулиничах й на 8му бути на Буковелі. тобто хто не встиг придбати абонементи -- зможе зробити це там з 50% знижкою й насолодитись цнотливими ранковими трасами )

Сторінка 1 з 5
1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU