Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Морська безодня — кохання на все життя

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Дайвінг / Фрі дайвінг / Скуба дайвінг / Снорклінг / Підводне полювання Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняKattia © 22.12.08 12:41:23    Морська безодня — кохання на все життя

Покопирсалась я у компутері і нарила свій весняний маленький звіт із поїздки до Єгипту (хоча тут більше особистого, ніж звіту). Можливо комусь цікаво буде почитати.

Пригадую, якою була переляканою дитиною. Під час ігор з сусідськими дітьми мені було страшно залізти на паркан, зістрибнути з бомбосховища у величезну купу осіннього листя, повисіти на дереві, наче мавпенятко... Про воду взагалі мовчу. Через страшенну паніку опинитись віч на віч із цією стихією, я ледеве навчилась плавати у 14-річному віці. Злам стався років з 5 назад. На відпочинку в Криму знайомі моєї родини притягнули мінімум спорядження для дайвінгу, мовляв спробуйте і ви. Я і отямитись не встигла, як батько штовхнув мене до балонів зі словами: «Жінок пропускаємо вперед». Сказати, що мені стало дуже страшно, нічого не сказати. Як же так, на воді ледь тримаюсь, а тут ще й на самісіньке дно піти! Проте у цей момент я дослухалась до внутрішнього голосу. «Не можна усе життя лякатись і тікати від чогось. Страх треба подолати!» — казало щось усередині. І я послухалась. З приреченим виразом на обличчі я залізла у неопреновий гідрокостюм. Вантаж, радянська пара балонів «Юнга», регулятор, ласти, маска і... який світ!!! Невже я це все бачу на власні очі!? Невже це не ще одна серія з «одісеї команди Кусто», якими не так давно був переповнений ефір «блакитного екрану»!?
«Ну як? Ну що?» — питали мене після занурення. Слів не було, я просто сиділа у воді і усміхалась на усі 32 зуби. «Це азотний наркоз! Ні, я йти боюсь!» — чувся чийсь голос. Ну а я ще дуууже довго не могла відійти від першого занурення аж на 4 метри, яке закарбувалось на вічно у моїй пам’яті. А далі? А далі будні, певні обставини, які не дозволяли продовжити пірнати, інші дрібниці. Аж тут доля подарувала мені величезну несподіванку. На мій день народження я отримала подарунковий сертифікат на проходження курсу PADI OWD — (курси початкового рівня підводника). З успіхом минули практичні заняття, тести склала майже «на відмінно» і ... все. Сезону як такого ще немає, тому і мої плани щодо занурення відійшли в сторону. Аж тут черговий сюрприз! Я їду за символічну суму пірнати у Червоне море, у зв’язку з критичним недобором бажаючих. Шок. На поспіх збираю речі, не сплю цілу ніч. Аеропорт, літак, нові знайомства. Невідома досі країна (і зовсім не «дика», як звикли про неї розповідати, а прекрасна, яка зуміла зберегти свою «цнотливість», традиції, дух...). Яхта і відкрите море... Раз навіть морська хвороба прихопила. Занурення, занурення, занурення. По 4–5 разів на день. Тільки-но і встигаєш поїсти і переодягнутись у сухий купальник. А під водою... Слів немає, тому що подумки я ще досі там. Повернутись на землю і усвідомити це зовсім не хочеться. Нехай мінімум моїх емоцій продемонструють світлини. А більшість залишиться там, на морському дні, де їх зможе дістати тільки той, хто пірне слідом...
P.S. хотілось би додати, що я побачила морську черепаху, про яку так мріяла. Ба більше, я її просто замучила, зачепилась за її панцир і таким чином проплавала хвилин 20 (повітря з одного балона під водою при хорошому диханні вистачає в середньому на годину). А ще були рифові акули, гігантська риба-наполеон, яку весела компанія аквалангістів нагодувала писанками, мурени тощо. А ще, відкрию вам таємницю, мій сертифікат дозволяє мені занурюватись максимально на 18 метрів. Я була на 30, тільки нікому не кажіть.

ПовідомленняZippo © 22.12.08 13:44:49    

Kattia написав(ла):
Покопирсалась я у компутері і нарила свій весняний маленький звіт із поїздки до Єгипту
А ну ще там покоперсайся Goof може ше шо нариєш Embarassed
P.S. Абалденно пишеш а фотки просто заглідєніє Wink

ПовідомленняAndrey © 22.12.08 14:47:35    

Ух ти!!!!  Shocked  Оце так рибаSmile (фото друге знизу)

Kattia написав(ла):
мені було страшно залізти на паркан, зістрибнути з бомбосховища
а можна детальніше про бомбосховище?  Smile  Де воно знаходиться і чи велике...
Ми це також любим Crazy

ПовідомленняНаталі © 22.12.08 16:14:31    

Kattia, скажи будь-ласка, а запаморочення не відчуваєш, коли пірнаєш на 30 м.? Все-таки зміна тисків...??
ПовідомленняGreider © 22.12.08 16:30:06    

Прикольно, прочитав і згадалось мені як їздив на мис Тарханкут і дякуючі харківському клубу також занурювався під воду, це супер, шкода що немає можливості частійше це робити.
Р.С. розкажи яким чином ти потрапила туди, (на скільки, за скільки, ну і тд.) наперед дякую.
ПовідомленняLeona © 22.12.08 17:16:38    

Kattia написав(ла):
Пригадую, якою була переляканою дитиною. Під час ігор з сусідськими дітьми мені було страшно залізти на паркан, зістрибнути з бомбосховища у величезну купу осіннього листя, повисіти на дереві, наче мавпенятко…
в мене аналогічно  Sad  (ми тески не лише за іменем, але й за дитинством  Angel )

Kattia написав(ла):
як батько штовхнув мене до балонів зі словами: « Жінок пропускаємо вперед»
ось де найчастіше проявляється уся чоловіча гречність і вихованість Razz

Kattia написав(ла):
і усміхалась на усі 32 зуби
блін, таке враження, що то тільки в мене 28 зубів у роті Crazy а знаєте - мені вистачає  LOL

Розповідь - супер Good  І фоти не порівняти з фотами з Байкалу. Там ясно, шо підводний світ значно багатший і різноманітніший. Мрію теж зануритись хоча б на тому ж Байкалі до біди Smile

ПовідомленняKattia © 22.12.08 17:25:00    

Наталі написав(ла):
Kattia, скажи будь-ласка, а запаморочення не відчуваєш, коли пірнаєш на 30 м.? Все-таки зміна тисків...??
Тиск змінюється кожен метр, тому власне, приблизно кожен метр ти «продуваєшся» (процедура, коли вирівнюєш той же тиск у вухах, інакше чекай на баротравму).
На 30 метрах запаморочення не відчувала). Взагалі там дуже дуже багато своїх нюансів, які або треба окремо розписувати або просто розповідати.
З тим же спливанням, яке треба здійснювати дуже повільно і обережно.
Як підбадьорював мене перший інструктор з хитрою усмішкою на обличчі «Спливеш занадто швидко з 10 м — порвеш барабанні перетинки, з більшої глибини — легені».
З однієї сторони ніби жарт, але у дайвінгу дуже важливо дотримуватись техніки, тоді все буде добре.
З.І. він, до речі, вважається одним із найбезпечніших видів спорту.
Ну все, торкнулись однієї з моїх улюблених тем, тепер не можу зупинитись он скільки многа букоф написала.

Greider написав(ла):
Р.С. розкажи яким чином ти потрапила туди, (на скільки, за скільки, ну і т.д.) наперед дякую.
в Єгипет? потрапила через дайвінг клуб «Немо» (тут теж є тема про них з усією інфою). Сафарі тривало 7 днів.
Нещодавно вони, до речі, знову повернулись з Єгипту.
Щоб конкретно щось дізнатись, краще безпосередньо звернутись туди.

Zippo написав(ла):
P.S. Абалденно пишеш а фотки просто заглідєніє
Спасіба Embarassed
ПовідомленняKattia © 22.12.08 18:48:34    

Leona написав(ла):
в мене аналогічно (ми тески не лише за іменем, але й за дитинством)
Drink  Jokingly

Leona написав(ла):
Мрію теж зануритись хоча б на тому ж Байкалі до біди
З мріями треба бути обережним, бо вони збуваються Smile Головне, захотіти, а ам вже дочекатись сезону і чухнути на водойму Smile
ПовідомленняFistashka © 22.12.08 22:52:06    

Kattia класно, що ти розповіла про свої враження....
як добре, що є ще куди мріяти! фото дають можливість розгулятись уяві, яка ж краса і дивовижа цей підводний світ  в Червоному морі....
Diver  Diver  Diver  Diver
пиши ще!
ПовідомленняВова © 07.01.09 18:42:14    

Катюля умничка и отчаянная девочка!  Clapping
Вот пару фоток с общих поездок  Smile

ПовідомленняKattia © 07.01.09 20:04:46    

Вова, спалил контору  Cool  Embarassed
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU