Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Щасливого всім Merry Christmas

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Історії / Приколи / Анекдоти / Курьйози / Карикатури Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNeftis © 22.12.08 11:39:32    Щасливого всім Merry Christmas

Merry Christmas ! Goof  Goof  Goof
ПовідомленняZippo © 22.12.08 12:31:24    

Новорічні танці у виконанні БЕСТА Кастора, ANGELo i бацька ZIPPO  Crazy  LOL
ПовідомленняLeona © 22.12.08 17:38:29    

LOL  я вмирала під столом, після кожного з вже 5 переглядів  Smile)
В ANGELo класно фотка підібрана LOL  У Кастора такі граційні рухи у кінці, бугага, Мерлін Монро відпочиває LOL А Зіппо на цей раз себе обділив  Wink  десь там час-від-часу мелькає, типу для масовки, ги  Very Happy напевно новачок Smile Ото я ржу  LOL...  знову Smile порвало
Ото ти, ZIPPO, видав  Very Happy  Crazy

ПовідомленняNadezda_95 © 22.12.08 19:16:39    

Мдя... Very Happy  Very Happy  Very Happy  Контраст мосьок Віті і Сєрого - це нечто!!! Good  ще й під ретромузончик Dance Ржу, не можу Crazy
ПовідомленняAndrey © 22.12.08 20:06:25    

Нарешті дома зміг нормально потивитись той гон Very Happy Ржач LOL  LOL  LOL
Таке ТРІО!!!!!!!!!  LOL  LOL  LOL  LOL
Leona написав(ла):
А Зіппо на цей раз себе обділив Wink  десь там час-від-часу мелькає, типу для масовки

Ну тут  Зіппо себе точно обділити не міг Very Happy

2 ZIPPO соррі нє удєржалсо LOL

ПовідомленняCamomile © 22.12.08 21:47:21    

LOL  LOL  LOL  суперські танцюлькиSmile
мона відкривати школу проф танцівSmile думаю абітурієнти будуть в черзі стоятиSmile
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Історії / Приколи / Анекдоти / Курьйози / Карикатури Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU