Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Зимовий велопробіг (320 км)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Мотоцикли / Велосипеди / Скейтборди / Флоуборд / Сігвей / Ролики / Джампери Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLyubko © 14.12.08 11:55:11    Зимовий велопробіг (320 км)

Якщо у вас виникло бажання провідати друга і без витрат на транспорт, рішення просте: сідайте на велосипед і крутіть  скільки стане духу. У цьому випадку відстань у 320 км. За бортом, чи правильніше буде сказати в борті  0  -2. Виїхали в четвер о 8.00, дорога виявилась  слизькою, згори довелось викидати запасні парашути, а під гору колесо іноді пробуксовувало. Маршрут пролягав через Броди , Олесько. За Бродами ліворуч  виднівся заворожуючий Підгорецький замок. Маршрут значно цікавіший, ніж через Золочів, та і з транспортом легше, менше охочих зіштовхнути тебе в кювет і платня за це  + 47 км. Через холод майже не зупинялись, хіба що коли фоткались і ще в Олеську теплого чайку сьорбнули. На ніч стали в лісосмузі поруч траси в 50 км. від Львова. Велосипеди прикували до дерева, а самі в намет й спальники.
   Наступного дня через любов до спальника й тепла, виїзд трошки затримався, та в районі 12, ми вже робили чергове фото під знаком Львів. Дорогою заїхали на вулканізацію підкачати колеса і коли запитали скільки це коштує, нам мало самим гроші не дали, як дізнались звідки ми приперлись в таку негоду. Після боротьби з Львівським твердим покриттям, ми добрались до самого центру, де і зустрілись з нашим друзякою ZIPPO. В кишені він нам приніс цукор, який забули ще вдома і пригостив обідом, за що ми його всю дорогу згадували. Ех, як чудово мати хороших друзів.
   Повертатись в Тернопіль вирішили через Золочів, все ж таки ближче, хоч і не так безпечно. Як виявилось для деяких довбнів водіїв,слово велосопедист взагалі не відоме. Темрява нас застала в 30 км. від Львова, там і заночували, поруч кукурудзяного поля. Наступного дня, всю дорогу у нас була не їзда, а боротьба з ураганним вітром, згори він просто зупиняв, сил лед-ледь вистарчало. В «Зволочеві» Володя проколов колесо, стояти на протязі просто не можливо, потрібно активно рухатись, а то бульки під носом  замерзають. Коли поміняли камеру і спробували її накачати, вона  просто вистрілила, тоді Вовка показав мастер - клас по латанні дірок на морозі. Останніх 20 кілометрів ми долали вже в цілковитій темряві, гудки фур  просто здували з дороги, та цю нічку ми дали собі слово провести вже вдома і в теплі.

Фото веломандрівки.

ПовідомленняZippo © 14.12.08 12:06:05    

Lyubko написав(ла):
В кишені він нам приніс цукор
перемішану із табаком Crazy тому мабуть мене і згадували LOL
Тепер щоб віддячити за такий поступок доведеться йти пішки до Тернополя Runner
P.S. Ви маньяки Goof і я вами пишаюсь Drink

ПовідомленняНаталі © 15.12.08 11:12:24    

ZIPPO написав(ла):
P.S. Ви маньяки  і я вами пишаюсь

LOL  LOL  LOL то точно, Любчик з Вовчиком ще ті мадрівники, добре знати, що дух авантюризму живе навіть в таку негоду!!! Молодці, так тримати!!!

ПовідомленняANGELo © 15.12.08 13:37:34    

Якщо чесно,то я щось не уявляю таку подорож. Напевно тому,що моя задниця не влізе на такий тендітний велосипед. Very Happy Та ще й в таку погоду. Бррр... Але дійсно молодці. Smile В мене мій рекорд це 70км на велосипеді був раз в дитинстві. Ну але тоді я був парубок хоч куди козак. Cool  зі: дивно... Фісташка ще нічого не написала Embarassed
ПовідомленняNeftis © 15.12.08 16:56:52    

Любко, Вова ви просто молодці! натхнення і бажання на таку мандрівку вистачить не в кожного, а ви просто взяли і зробили!  Good  Good  Good
ПовідомленняFistashka © 15.12.08 23:40:48    

"СУПЕРВЕЛОдваРОВЕРИСТИМАНДРІВНИКИ" Velo  Velo  :
НАЙБІЛЬШЕ ПРИЄМНО, ЩО ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ СВОЇ НАМІРИ....завжди!!!!!
Знаходите час, натхнення, сили, вміння та підтримуєте своє загартоване зоров'я!
Аж захотілось дещо процитувати....

"Справді, живемо тільки раз, і робити це потрібно так, як писав кумир мого жовтенятського дитинства
Микола Островський: «...штоп нєбила мучітєльно больна за бєсцельно прожитиє годи, штоп нє жог
пазор за мєлачнає прошлає, і штоп ти,мох сказать нах: фся жізнь і фсє сіли билі
отдани самому прєкрасному в мірє — барьбє за асвабаждєніє…»( "Намір" Л. Дереш)

Ви вільні від "стандартних рамок суспільства", це мене "пре"  Yahoo  Yahoo  Yahoo
ПовідомленняAnatol © 27.01.09 13:43:51    Пробіг

Чудово! Тішить що є такі люди.
Я у 90-у році їздив у Крим на веліку (Львів-Судак). Незабутні враження. Хтів повторити щось подібне. На жаль побут затягнув в "ярмо".
Вітаю!

Повідомленняrombab © 08.02.09 22:18:35    

Lubchuk!!! She raz poduvuvsja foto Good
Vu super Yahoo
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Мотоцикли / Велосипеди / Скейтборди / Флоуборд / Сігвей / Ролики / Джампери Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU