Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

В Луцьк

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняGolem © 09.12.08 22:09:25    В Луцьк

Ше колись читав Прохаська про Луцьк. Ну і Летючи зараз в Штати зустріу пару колоритних особ з Луцька. Так і надумав собі також туда поїхати.

Автомобілем, на 1 день. Тих місць не знаю. Як і точної дати. Є просто ідея. Хто знає ті місця: шо там є цікавого в Самому Луцьку і по дорозі до нього, куда вартує заїхати?

Хто приєднується?
ПовідомленняGolem © 09.12.08 23:54:00    

Вже народ відгукнувся. Там є симпатичний Замок, музей і точка!
ПовідомленняGolem © 10.12.08 19:34:10    

В нас вже 1 машина назбиралася. Smile Їхати будемо або на вихідних 28 числа, або після Нового Року.
ПовідомленняGolem © 18.12.08 13:08:08    

Ми їдемо в цю суботу. Плануємо через Олеський Замок, Підгірці, Дубно. Одна машина вже є повна. Невже з Екстріму всі люди там вже були і нікому не цікаво?
ПовідомленняSuzy © 18.12.08 16:45:26    

Golem написав(ла):
і нікому не цікаво?

якось воно за 18 років рівень цікавості знижується  Very Happy . А якшо серйозно, то обовязково злазьте в підземелля... Та й взагалі прогулянка старим містом дуууже цікава... Good
ПовідомленняGolem © 18.12.08 16:51:08    

Шо за Піздемелля? Ану детальніше!

Поняв шо ти з Луцька. Шо мож порекомендувати відвідати? Де файно ночувати і по чім?
ПовідомленняSuzy © 18.12.08 17:04:16    

підземелля під костьолом, біля замка. вхід справа від костьола. але я туди тільки на екскурсію ходила...  Embarassed , тому не знаю як туди залізти без гіда...
як на мене, то найцікавішим звичайно є замок: всередині та й навколо полазити. Для культурного різноманіття можна походити "старим містом", як виходиш з замка кірху видно, музей- аптека, і якшо вийти з замка і йти прямо-прямо (біля лазні, через дорогу, і ше далі...), то можна вийти до будинку скульптора... то шось типу луцького будинку з химерами... зачаровуюча штука... Smile.
шодо ночувати, нажаль порадити нічого не можу  Unknow . поцікавлюсь в друзів...  Smile .
ПовідомленняGolem © 18.12.08 17:13:35    

Ок. Дякую. Можеш лишити свій теелфончик, шоб я подзвонив в разі чого? Був би дуже вдячний
ПовідомленняGolem © 22.12.08 13:55:18    

Фото тут

Заїхали в Луцьк, Оелсько, Підгірці, Дубно. Все побачили, всьо перефоткали. Дуже сподобався замок в Підгірцях і Луцьку. Тру! 450км.

Туда їхали по трасі Е40 М06, назад по Е14. Шоб не їхати два рази. По простому - туда через Олесько-Дубно, назад - через Радехів (Де сметану роблять).

Дуже гарна і приємна подорож якраз на 1 день.

Більше тут
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU