Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Не працює ICQ? тоді ми йдемо до вас :D

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 09.12.08 18:50:11    Не працює ICQ? тоді ми йдемо до вас :D

Одним словом, кого трафляють шляки від ICQ 6.5 а QIP Infium не помагає , качаєм стару добру асю QIP 8080 і буде вам щастя! Crazy
P.S. Не забуваєм казати дякі Embarassed

ПовідомленняAscetic13 © 09.12.08 20:13:56    не працює qip

Мене  вже  відтрафило Very Happy
З.І. Дякі-дякі Smile
ПовідомленняLucky © 10.12.08 8:48:40    

дякую Зіппич!  Drink

щастя повні штани  Very Happy !

ПовідомленняZippo © 10.12.08 8:58:08    не работает аська

Версію QIP 8080 виставлено вже офіційно на сайті Smile
P.S. Тему думаю можна прикрити  Smile

Змінено: Zippo (13.02.09 9:54:53)
ПовідомленняZippo © 21.01.09 13:41:59    

Цитата:
В связи с очередным изменением протокола ICQ компанией AOL невозможна работа по протоколу ICQ следующих версий QIP: QIP Infium 9020 и QIP 8080, а также остальных альтернативных клиентов и старых версий ICQ. Обновление будет выложено при первой возможности. Пользователи Jabber могут продолжать нормальное общение через QIP Infium.
Думаю через кілька годин пофіксять Crazy
P.S. У кого без аськи ломка, качаєм ICQ 6.5 (українська версія 15 мб)
P.P.S. Особисто я на це "уйо*іще" не пересяду Buck

ПовідомленняGolem © 21.01.09 18:23:54    

А я користуюся цією програмою. Не тому шо вона краща а Квіп гірший - просто Аська це є розробка конкретної компанії, як і програмний протокол до неї. А квіп вже потім зробили, шоб ввірвати кусок. І тому він періодично вилітає. Тепер питання: - в кого краще получиться, в автора, чи в reverse engenier? От і маєте. Теж питання, в кого краще получиться спойлер до автомобіля: в заводу виробника чи чувака в гаражі? Багато хто вважає шо тільки він і тільки в гаражі Very Happy
ПовідомленняExtremal © 21.01.09 18:50:52    

є ше один варіант від офіційного виробника:

як на мене, то це крайній вихід, тай реклама тут текстова, і вигляд непоганий, провірку пройшла, дійсно легка...
ПовідомленняFistashka © 21.01.09 22:59:00    

дякую, що сказали....а то я думала, що глюки тільки у моїй асьці
Повідомленняgdanz © 22.01.09 9:59:35    

Golem написав(ла):
А я користуюся цією програмою. Не тому шо вона краща а Квіп гірший - просто Аська це є розробка конкретної компанії, як і програмний протокол до неї. А квіп вже потім зробили, шоб ввірвати кусок. І тому він періодично вилітає. Тепер питання: - в кого краще получиться, в автора, чи в reverse engenier? От і маєте. Теж питання, в кого краще получиться спойлер до автомобіля: в заводу виробника чи чувака в гаражі? Багато хто вважає шо тільки він і тільки в гаражі

Безумовно, оригінальний месенджер один з найкращіх по кількості підтримуваних протоколів, по зручності інтерфейсу, а як приємно кожного дня переглядати актуальну рекламу.... LOL Але що робити юзерам під федорою або червоною шапочкою (є такі дестрибутиви Linux-а) ? Чи вони не варті спілкування ? Crying or Very sad

ПовідомленняZippo © 22.01.09 10:06:01    

Golem написав(ла):
А я користуюся цією програмою. Не тому шо вона краща а Квіп гірший
Як казав Ю. Цезарь "Про смаки не сперечаються".

Golem написав(ла):
Аська це є розробка конкретної компанії, як і програмний протокол до неї. А квіп вже потім зробили, шоб ввірвати кусок.
Все вірно. Тільки от компанія AOL хоче ввірвати кусок на рекламі в самому месенджері а у QIP інший підхід до цього а саме:
- він без реклами
- він важить ледь не у 8 разів меньше від ICQ 6.5
- споживання трафіку також меньше (хоч це вже зараз мало актуально)
- тут є всіма улюблені смайли "колобки"
- на форумах QIP-у як і у інших "народних" продуктах дбають перш за все за споживачів, тому вони завжди враховують зауваження і побажання користувачів, тим вони і подобаються народу.

На рахунок "ввірввати кусок". Все правельно, але вони це роблять через свій сайт (вивішуючи там свою рекламу і так д.) До речі, сайт квіпа вчора відвідало 1 311 725 це тільки народ з обіда повалив, сьогодні думаю буде під 2 мільйони. Ці цифри говорять самі за себе...

Цитата:
Новой версии QIP 2005 пока нет. В связи с поздним временем мы не смогли выложить ее одновременно с QIP Infium, но обязательно выложим в ближайшем будущем.
Зато уже работает новая версия QIP Infium. Скачать ее можно здесь.

ПовідомленняZippo © 22.01.09 14:53:26    не працює icq

Як і обіцялось стара добра ася. Качаєм обновлення QIP 8081

Тему прикроиваєм до наступного обновлення  Very Happy

Змінено: Zippo (13.02.09 9:58:19)
ПовідомленняZippo © 03.02.09 21:12:26    не працює аська

Качаєм нову версію QIP 8082

Змінено: Zippo (13.02.09 9:57:50)
ПовідомленняZippo © 06.02.09 8:54:49    не работает qip

Качаєм новий qip 8090 від 06.02.2009 р.

Цитата:
- исправленна уязвимость, которая вызывает зависание клиента
- стал более усточив к изменениям протокола

Змінено: Zippo (13.02.09 9:57:15)
ПовідомленняZippo © 13.02.09 9:53:34    не работает icq

Качаєм новий qip 8092 від 12.02.2009 р.

Цитата:
- Исправлена проблема с чтением битых gif аватаров;
- Обновлен протокол.

ПовідомленняFistashka © 14.01.13 12:55:17    

стаття про те, що всі файли що пересилаються в ICQ у відкритому доступі http://ntv.livejournal.com/289565.html
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU