Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роздуми студента-парашутиста (навіяло міжсезоння)

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Історії / Приколи / Анекдоти / Курьйози / Карикатури Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVazon © 20.11.08 16:27:44    Роздуми студента-парашутиста (навіяло міжсезоння)

Мене багато хто питав, навіщо я стрибаю. Навіщо викладаю не малі гроші, за 2 хвилини фіг зна чого... Зазвичай я відповідав, що ці відчуття неможливо описати. Але одного разу я все ж спробував.. і ось що в мене вийшло.

"Плечі шалено болять під вагою дуба, але це дрібниці... скоро... уже скоро...
Я крокую по траві до літака, який несамовито гуде і трясенться від нетерпіння піднятися у височінь... За літаком стоять різнокаліберні люди, і розкинувши руки ловлять потоки. Очі в них заплющені, а обличчя розтянгуте блаженною усмішкою...
Підходячи до літка і залазячи в середину відчуваю в гудях приємну порожнечу... ще можна порівняти з першим поцілунком... хоча в літак сідаю не перший раз це почуття з'являється знову і знову...
Сів.. трохи тремтять коліна... але це схоріше від збудження, ніж від страху...
підскакуючи на вибоїнах та кротячих норах ми набираємо швидкість.. Усміхаюся обличчям сидячим навпроти... показую комусь язика..
Відірвались від землі... дивлюсь в ілюмінатор... повільно набираємо висоту... раптом сонце б'є в очі... жмурюся і всміхаюся сам собі... жарко...
Думаю, як класно зараз стрибнути в ставочок зі свіжою водичкою.

БІ!!!! Виймаю шпильку з прибора запаски... скоро... вже скоро...
Відкриваються двері, і в салон вривається свіжий вітерець... За обрізом бажана пустота... але ще рано.. ще трохи треба почекати...
ШУХ... Шух... Розчековка бовтаєстья трохи внизу і збоку... літак робить крутий поворот... за обрізом видно тільки землю... Встали першоразники... я натяшнув шолом... відчуваю шалену цікавіть, радість, і ще щось неповторне, яке відчуваю тільки тут... на висоті... ейфорія... блаженство... Шух і першоразники за бортом...
Ще поворот... бідсунувся ближче до обрізу... ще мить і вниз посипалася ще партія.... Залишилося тільки троє... і випускаючий... Я встав.. обмінялися з тими хто залишився усмішками.. показали великі пальці.. мене колбасить... хочу з розгону вистрибнути Туди... стримую це бажання.... не це ще буде час... Став на обрізі... край ступні уже там.... я ще в середині... гулянув униз... супєр.. ще можна трохи постояти... покайфувати... вистромив долоню назовні... пружні потоки повітря.. ааа... я більше не можу.... я хочу вивалитися туди...
БіБі!
руку на секундомір... скоро... вже зовсім скоро... ще буквально мить...
Бііііііі!!!

Я залишився один.... лечу... лечу перпендикулярно землі... провалююся в низ...падаю на спину.. літак... високо. і далеко.. небеса і хмари зовсім близько... я не падаю... я дивлюся сонцю в обличчя і лежу на м'якій перині... а навкруги тишина... я повний життя... Трохи шумить у вухах.... а я літаю... хочесться кричати!!! прямо в обличчя небу... Шоб воно відчуло що я зовсім близько... не просто близько... я в ньому в середині... я і є небо...
шум наростає... глянув на секундомір... 4... Несамовито кричу!!!!
Пора... виставляю ліву руку і ліву нову трохи в бік.. відразу перекинуло на пузо..
секундомір 5...6...
Швидко.. кажу я подумки... і час відразу сповільнюєсья.. Тут кілька секунд розтягуються у вічність.. а вічність проходить за одну мить...
Хочу кричати... але тільки роздулив рота, як його відразу наповнило воно... ми одне ціле... я в небі... а небо в мені....
10...11...
Небо тримає мене в своїх руках і не хоче відпускати... воно лоскоче мене своїми пальчиками... а я регочу від задоволення...
13...
Ну щож.. небо бувай.. побачимося...
14.. ліва рука на кільце... правою до голови..
Рву кільце з усієї сили!!!
Мене м'яко підхоплює парашут...
Я на ньому спускаюся, щоб знову піднятися.. сюди....
Я був у небі .... а небо було в мені...
Воно в мені було.... і воно в мені залишилося..."

© Кондратюк Руслан aka Vazon

ПовідомленняNadezda_95 © 20.11.08 17:09:09    

Vazon написав(ла):
Тут кілька секунд розтягуються у вічність.. а вічність проходить за одну мить...

Золоті слова! Good
Ностальгія позитивно впливає на парашутистів - народжуються геніально-поетично-душозачіпаючі оповідання... Clapping

ПовідомленняZippo © 20.11.08 17:09:39    

ех.. рамантіка Happy  Firsttimer
ПовідомленняLeona © 20.11.08 19:16:47    

Дуже класно написано  Good  Простенько так, але водночас романтично Smile Простота сестра таланту Wink  Все просте геніальне  Crazy  і т. д. Куротше, молодець, 5+, так тримати  Clapping
ПовідомленняVictorT © 20.11.08 20:18:17    

ZIPPO написав(ла):
ех.. рамантіка

Полюбому романтика, большинство проводит паралели с сексом, а Вазон с поцелуями Very Happy

ПовідомленняLucky © 20.11.08 21:07:10    

харааааааашооооооо!  Clapping

аффтару зачод і звання парашутного Шекспіра!  Smile

ПовідомленняSunSeeker © 20.11.08 22:04:12    

прикольне сочінєніє ))
а на мене міжсезоння наганяє велику депресію Sad
ПовідомленняVazon © 20.11.08 23:20:37    

lucky написав(ла):
аффтару зачод і звання парашутного Шекспіра!

Цн звання мені присудили ще в червні)) ось сцилка йа Шекспір Very Happy

Vazon написав(ла):
Підходячи до літка і залазячи в середину відчуваю в гудях приємну порожнечу... ще можна порівняти з першим поцілунком...

Вітьок, якби я підхочячи до літака  мав приємні відчуття нижче пупа, вище колін, я би проводивби паралелі з секом Sex  Very Happy
З.І. Блін.. ото прийшов і все опошливSmile Very Happy

ПовідомленняLucky © 20.11.08 23:37:29    

Vazon написав(ла):
якби я підхочячи до літака  мав приємні відчуття нижче пупа, вище колін, я би проводивби паралелі з секом

при такому раскладі, я думаю, в тебе би запаска під дією штанги яка ловить приємні відчуття підозріло випирала б вперед і тебе б відправили її переукладати де б ти і зайнявся з нею жарким сексом Very Happy

ПовідомленняVazon © 20.11.08 23:44:52    

А навіть якби пустили.... Знаэш як сидіти невдобно.... LOL
ПовідомленняVictorT © 20.11.08 23:52:24    

Vazon написав(ла):
З.І. Блін.. ото прийшов і все опошливSmile

То не я опошлил, то локальная статиститика онлайн по форуму и локальная статистика оффлайн по Цуниву Very Happy

ПовідомленняVictorT © 21.11.08 0:00:22    

lucky, Vazon, крыло рулит! Very Happy Хотя, романтике запаска не мешает Very Happy
ПовідомленняCamomile © 21.11.08 2:03:20    

вав круто Good  суперові роздуми  Clapping і ніякі злобні критики-пошлісти не зможуть знищити шекспірівську романтику Very Happy
ПовідомленняVazon © 21.11.08 10:56:10    

VictorT написав(ла):
романтике запаска не мешает

Заберу собі в підпис Cool

ПовідомленняVictorT © 21.11.08 13:05:01    

Руслан, копирайт не забудь Very Happy
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Історії / Приколи / Анекдоти / Курьйози / Карикатури Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU