Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Нові ШТРАФИ з 17.11.2008

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Авто / Баггі / Картинг / Глайдинг / Квадроцикл Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняSunSeeker © 28.11.08 0:50:41    

botsman
це вообще....
рекомендую представникам жіночої статі не дивитись.
ПовідомленняНаталі © 28.11.08 15:43:45    

Цікава стаття про вплив нових тарифів на життя суспільства.
Повідомленняbotsman © 28.11.08 18:04:48    

"стаття" атстой, ніякої інфи. У Львові, кажуть, за незначні порушення 100 грн на ліво беруть Smile
----------------------------
SunSeeker написав(ла):
botsman
це вообще....
рекомендую представникам жіночої статі не дивитись.

Не будь таким вразливим Smile розбитий об скелю парашутист теж, мабуть, не зле виглядає Smile ги-ги-ги), але я більше по мото виступаюSmile Фанатів таке не зупинить, а позерам життя збереже Smile
ПовідомленняSunSeeker © 28.11.08 18:53:00    

botsman
та мені то пофік, я шо ті шо ті фотки дивився коли їв. за дівчат переживаю.
ПовідомленняNadezda_95 © 28.11.08 19:03:49    

Не варто за нас, дівчат, так перейматись! Адже все, від чого нас не стошнить-зробить нас сильнішими! =)
ПовідомленняSunSeeker © 28.11.08 19:05:40    

Nadezda_95
Very Happy  Very Happy  Very Happy
Повідомленняbotsman © 28.11.08 19:06:18    

SunSeeker
смачно було? LOL
ПовідомленняSunSeeker © 28.11.08 19:07:28    

botsman
канєшн Very Happy
ПовідомленняVictorT © 28.11.08 23:25:57    

Nadezda_95 написав(ла):
Не варто за нас, дівчат, так перейматись! Адже все, від чого нас не стошнить-зробить нас сильнішими! =)

Мысли приняли неожиданный оборот.
Повідомленняbotsman © 29.11.08 3:28:56    

Nadezda_95 написав(ла):

а кого зробить сильнішими те, від чого стошнить не вас? LOL
ПовідомленняGandzya © 30.11.08 11:15:45    

мдамс, я з того всього в шоці!!! Shocked
ПовідомленняANGELo © 16.02.09 20:20:15    

До речі є одна цікава інформація про паси безпеки, в додачу до вищенаведених навчань-посилань. Рекомендую також прочитати. Angel
ПовідомленняFistashka © 17.02.09 10:58:16    

ANGELo написав(ла):
інформація про паси безпеки,

інформація подана настільки наглядно, що не застібатись після цього не можливо. Раджу почитати. А ще десь є купа роликів на цю тематику, якось переглядала...спробую пошукати.

P.S. ANGELo завжди був "за" паси безпеки, ще за довго до введення нових штрафів. Пригадую як ми їхали на сплав по Чорному Черемошу. Перше , що ANGELo  зробив після того як всі погрузились в авто - то застібнув усіх пасами безпеки...в тому числі і мене....
я ще тоді подумала, ми їхати чи летіти зібралися Very Happy  Very Happy  Very Happy  Так що екстрем - екстремом, а безпека на першому місці!
Повідомленняpetrov-biker © 22.12.10 13:20:38    

Штрафів не плачу , хабарів не даю . Всі постанови оскаржую в суді. Раджу всім так робити. Можу надати консультації виходячи з свого досвіду за пиво. Drink
ПовідомленняANGELo © 22.12.10 13:52:34    

petrov-biker
, судячи з того, що планують ввести нововедення в ПДР, а також дадуть більше повноважень ДПС за рахунок наших прав громадян, то методи боротьби з ними треба буде знати.

Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU