Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Екстремальні речі (матеріальні)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Обговорення Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняJekill © 13.11.08 23:59:38    Екстремальні речі (матеріальні)

1). Хто, що, які має екстремальні шмотки, речі, прибамбаси, інвентар, аксесуари і т.д.
2). Хто, що хотів би мати з екстремальних шмоток, речей, прибамбасів, інвентару, аксесуарів  і т.д.

Повідомленняbotsman © 14.11.08 12:25:36    

Шо курім?! Very Happy
з.і. навіть я би сказав, шо то зайва тема для флудуSmile, особливо, коли Валєрка опише все своє майно Very Happy
ПовідомленняVazon © 14.11.08 13:34:49    

Хочу мати шльом. шось по типу ось цого.. але в Рівному ніде не знайду...

image_main_32246.jpeg
 Опис:
 Розмір файлу:  13.74 KB
 Переглянуто:  2948 раз(ів)

image_main_32246.jpeg

ПовідомленняZippo © 14.11.08 17:14:33    

Jekill, жаль шо з нами нема Proff-а, він би тобі тут написав списочок своїх мрій  LOL LOL  LOL

botsman написав(ла):
особливо, коли Валєрка опише все своє майно
а шо я? Angel  Я просто запасливий Very Happy
ПовідомленняLeona © 14.11.08 18:04:41    

Jekill написав(ла):
Хто, що хотів би мати з екстремальних шмоток, речей, прибамбасів, інвентару, аксесуарів  і т.д.
Санта...?  Surprised
ПовідомленняAlexxx © 14.11.08 19:34:06    

Vazon написав(ла):
Хочу мати шльом. шось по типу ось цого.. але в Рівному ніде не знайду...

У Львові є магазини "Extremstyle"(www.extremstyle.ua) і "Drivesport"(сайт можно знайти в неті). Вони торгують такими речами (цього виробника також). Якщо треба допомога, звертайся до мене або Кастора,
ПовідомленняAndrey © 19.11.08 10:09:04    

Leona написав(ла):
Санта...?   Surprised

Катя жжошSmile Very Happy  Very Happy  Very Happy

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU