Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Новий рік Lviv eXtreme club-у

назад  1, 2, 3, 4
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 4 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLucky © 02.12.08 12:24:14    

tt написав(ла):
зважаючи на мегаактивність зголошуватися і виявляти інціативність в організаці нового року, складається враження що спільної паті у екстрем-клубу не вийде

ну я б не став так згущувати фарби, просто зара більшість піплу в стадії "обдумування" і "визначення", десь в середину місяця народ ще підконектиься.  

так що не вішаєм носа, товариші - все буде чотко Smile

Повідомленняtt © 02.12.08 13:00:44    

в середині місяця планувати можна буде святкування по домах, а не в якомусь закладі, бо тупо не буде місця
ПовідомленняAndrey © 04.12.08 13:33:37    

Мда... не радує ситуація, що склалась Sad  
Як стрибати-літати, чи писати пости на форумі, то є кому, а як зібратись на НР - так раз два три і екстримали закінчились....?  Surprised

ПовідомленняZippo © 04.12.08 13:46:43    

Andrey написав(ла):
Як стрибати-літати, чи писати пости на форумі, то є кому, а як зібратись на НР - так раз два три і екстримали закінчились....?

Типовий розвиток подій для Lviv eXtreme club-у.
В зв'язку з тим, було принято негласне рівшення із Актівом, що всю організацію НР передається власникам бару (з їхніми цінами і шоу програмами). Тому хто вирішить все таки там святкувати, йде туди і сам за себе домовляється. Все просто як білий день.

Повідомленняgdanz © 04.12.08 15:05:22    

Andrey написав(ла):
Мда... не радує ситуація, що склалась Sad  
Як стрибати-літати, чи писати пости на форумі, то є кому, а як зібратись на НР - так раз два три і екстримали закінчились....?  Surprised

Подібна заявка була б більш доречна для клубу пияків а не екстремалів, бухати на новій рік в барі - це не екстремально - це буденно, нудно та шкідливо для печінки.

ПовідомленняAndrey © 04.12.08 17:00:03    

gdanz написав(ла):
бухати на новій рік в барі - це не екстремально

Шановні, так організуйте щось ЕКСТРИМАЛЬНЕ!!!!! Чому дальше за висловлювання на форумі на рахунок "екстримальної" зустрічі нового року нівкого справа не доходить??? Twisted Evil
gdanz написав(ла):
це буденно, нудно та шкідливо для печінки

Складається враження ніби НР ми святкуєм 10 разів на рік....    для того щоб не було нудно запропонували костюмовану вечірку.

З.І. Виходить усіх "пияків" треба віднести до екстрималів..... А то я щось не пригадаю щоб більш-менш значуща подія у eXtreme клубі обходилась без "пянки"....

Повідомленняtt © 04.12.08 17:13:14    

gdanz написав(ла):
Подібна заявка була б більш доречна для клубу пияків а не екстремалів, бухати на новій рік в барі - це не екстремально - це буденно, нудно та шкідливо для печінки

найцікавіше шо всі квякають про то як погано і неорганізовано. таваріщі, запропонуйте свій варіант: екстримальний, класний і без шкоди для печінки. і з рештою,  яке кому діло як МИ будемо святкувати. як на мене, уточняти дрібниці і пропонувати варіанти варто тим, хто підписався на забаву, а квакати зі сторони нахнада

вкурвили!!!!
ПовідомленняHoks © 04.12.08 18:03:08    

Значить так. Закриваємо дебати.

Всі здається забули, що Новий Рік це такий день, котрий хочеться провести з людьми, які близькі тобі по духу. Я особисто  тому і погодилась бути на цій вечірці. Не тому, що це теплий бар, а тому що в ньому будуть класні, веселі люди. От і все Smile  

Новий рік Екстрім клубу буде, але відтепер на дещо інших умовах.

Ніякої демокатії, буде так як скажуть організатори.
Так що відтепер, не буде ніяких "приходьте всі хто хоче". Бо толку немає.
Якщо хтось хое бути в нашій компанії на Новий рік - пишіть Кастору, Зіппо чи мені. А далі - вже як ми вирішимо.

Може цей НР і буде маленький - що я особисто схвадюю - зате такі люди зберуться, що ту ніч цілий рік згадувати будем.

Львів Екстрім Клуб - це в першу чергу люди, а не статус.  Ми веселі, відірвані люди, що живуть активно и так як нам хочеться. І доречі, ні Кастор, ні Зіппо, ні я, ні Саня Воробйов, ні інші парашусти Львов, не вважаємо себе екстремалами. Подумайте над цим  Cool

Отже, друге нововведення антидемократії - формат цієї вечірки тепер не оголошується. ги  Very Happy Буде сюпрайз Smile

Так що готуйте гроші, костюми, і чекайте на сюрпрайз.  Yahoo Clapping
ПовідомленняSunSeeker © 04.12.08 19:09:01    

Hoks написав(ла):
Так що готуйте гроші, костюми,

Я думаю основна проблема у вас, це гроші, так само як і в нас(Рівне). Хоть в нас сума значно менша, але ті самі проблеми.
Повідомленняbotsman © 07.12.08 1:14:09    

в кого ще НР - асоціюєцься з хелспоінт або Hewlett-Packard?  Very Happy
з.і. проблема з грошима і костюмами, єдине в чому собі не відмовлю - покататися 1-го числа, поки народ відсипається. А взагалі - Оксана все правильно написала, позерство вже давно заманало, а то скоро ще вигадають якісь ступені екстрему - наприклад, тру екстремал 5-го рівня повинен тільки пуком гасити свічки на дні народженні Very Happy інакше він буде апущєний до рівня звичайного львівського парашутистаSmile
Повідомленняgerman 15.12.08 10:33:36    Новорічна зустріч екстремалів

Шановне товариство! Хто ще не визначився: запрошую всіх любителів зимового екстріму зустріти Новий рік в Карпатах! Вже кілька років поспіль збираємо гарну компанію туристів-альпіністів з різних куточків України святкувати разом Новий рік у Карпатах. Звісно, оскількі більшість учасників - екстремали, можна було б узяти намети, зайти чим подалі та залізти чим повище... Але не всім така перспектива до вподоби - хочеться хоча б на Новий рік відпочити від екстріму. От і облюбували собі місце – у самому серці Горганів у теплому затишному будиночку. Навколо – нікого, тільки ми і гори! Зустрічаємо Новий рік, як і ведеться, біля ялиночки - функцію якої виконує справжній карпатський кедр. А потім - романтична вечеря у теплому будиночку, а на ранок – сходження на одну з вершин Горган. Цьогоріч плануємо сходити на Сивулю. Кожен отримує море незабутніх вражень та позитивних емоцій!!! Помилуватися фото з минулорічного святкування можна тут Цього року виїзд планується з 31 грудня по 4 січня. То буде незабутнє враження!!!   Wink
ПовідомленняTelegraph © 27.12.08 18:49:46    

Щось все химерно і не ясно.
Що? Де? Коли? Почім?

Доречі, Германе, в Вашому пості бракує якоїсь контактної інформації...
Повідомленняgerman 29.12.08 8:29:38    

telegraph
Чого тут неясного? Тиснеш на "тут", а там все пише на на форумі. Контактна інфа також є.
ПовідомленняGolem © 29.12.08 12:50:56    

Святкуємо НР на Пасічанці!

Ідею подав Бодя. Він каже шо був там минулого року. Є багато хороших колиб. Людей нема взагалі. Ну і логічно. Місцеві пють вдолині. А для туристів це місце не дуже популярне.

Я їду туда 31 ранком. Машину лишаю в Боді вуйка. Буду сидіти до 2 числа. Запрошуються всі! Добиратися найзручніше маршруткою з Надвірної. До Надвірної або потягом, або маршруткою з Франківська.

Якшо комусь не виходить саме 31 - приїжджайте 1!!! Завжди раді!

Точно вже є 5 чоловік, ше 2-3 можуть приєднатися.

Харчі кожен бере з розрахунку для себе. Там сидіти палнуємо з 31 по 2. З собою бажано мати водонепроникний одяг і бахіли, сніга масі бачите скільки нападало. Хоча Ярема казав шо на Полонину протоптана Дорога.

Ми виїжджаємо машиною 31 в 7 ранку. Покишо є 1 вільне місце.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 4 з 4
назад  1, 2, 3, 4

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU