Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Новий рік Lviv eXtreme club-у

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 3 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняJekill © 13.11.08 23:49:25    

Я не зрозумів яка ціль цього зібрання? Адже всі маюсь сім'ї, родини і т.д.
І кого запрошують на це мироприємство? Лічно я без запрошення не ходжу в гості, скаже так.

Як варіант,
самий екстрім між всім вище сказаним,
розвести вогнище(шашлик, мислівські сосиски і т.д.), палатку десь в центральній частині міста.
Результат: свято, в місті(в центрі), в холоді, в теплі, екстріммм, всі в ****, всім кльово.

ПовідомленняZippo © 14.11.08 16:29:12    

Jekill написав(ла):
Я не зрозумів яка ціль цього зібрання? Адже всі маюсь сім'ї, родини і т.д.
А для чого взагалі Lviv eXtreme club ? Щоб обєднювати однодумціва точніше "Сильных духом но, слабых умом" а попростому друзів, а святкувати НР з друзями, і близькими тобі людьми нормальне явище. Друге так це те що ніхто нікому не забороняє приводити своїх половинок.

Jekill написав(ла):
І кого запрошують на це мироприємство? Лічно я без запрошення не ходжу в гості, скаже так.
А запрошують усіх причетних до Lviv eXtreme club, от тільки спочатку тре взнати вмістимість чи то бару чи то квартири.

Jekill написав(ла):
розвести вогнище(шашлик, мислівські сосиски і т.д.), палатку десь в центральній частині міста.
Результат: свято, в місті(в центрі), в холоді, в теплі, екстріммм, всі в ****, всім кльово.
В результаті: штраф і зіпсований настрій, або взагалі ніч вкаталашці...

І що саме головне! Ніхто нікого насильно не змушує приєднуватись Smile

ПовідомленняZippo © 25.11.08 9:02:44    

Отож, на вчорашньому зібранні Lviv eXtreme club-івців, одноголосно було прийнято рішення про святкування НР в клубному барі "Дюна". Також було узгоджено сумму, яка становить 400 грн/особа. (в пятницю обговорення меню НР). Обовязковою умовою участі у святкуванні - наявність карнавального костюма. (бажано написати хто що вже має, щоб не повторювалися).
Так як бар не резиновий і з нами будуть дайвінгісти, і прочая екстремальна нечисть, мість обмаль. Хто не вспіє попасти щоб не ображались.

Значить починаєм складати список. Також обовязково завдаток ~ 150-200 грн.
1. Zippo
2. HaTa
3. TT
4. Neverland
5. Leona
6. Hoks
7. Nadezda_95
8. VictorT

крайній раз внесено зміни: Zippo (27.11.08 21:07:19), редаговано 4 раз
Повідомленняtt © 25.11.08 13:00:00    

я з вами Drink
ПовідомленняNeverland © 25.11.08 13:49:29    

І я) Ну як же без мене Very Happy
Повідомленняtt © 26.11.08 15:33:30    

Так ось, як і обіцяла, зібрала інформацію про карнавальні костюми.

Костюми на прокат від 200 грн є тут

Ще обіцяли до нового року зробити костюм мишки, бджілки, Кармен і рожевої пантери.
Для того щоб звяти костюм на прокат треба мати паспорт і заставну вартість самого костюма. Ще одна умова – чесні очі, бо злим і поганим людям костюмів не дадуть

Ще один варіант (переважно для дівчат, хоча чим чорт не крутить) костюм з секс-шопу. Вартість такого вбрання, чи пак його відсутності  близько 400 грн

Також продаж костюмів є тут, але їх треба замовляти індивідуально, відповідно і ціна індивідуальна….

Дівчата, хто надумає шити карнавальний костюм самотужки, почерпнути ідеї можна тутки

Є костюми ще тут, треба тільки в’їхати як їх там можна купити….

Щодо прокату костюмів в театрах треба «лічно» домовлятись з костюмером театру і знати який саме костюм хочете. Ціна від 50 грн чи як добазаритесь…

Далі буде…
ПовідомленняFistashka © 26.11.08 22:36:58    

шкода що маю вже проплачені інші плани, а новий рік лише один...
А може у когось будуть варіанти на Старий Новий Рік?
Повідомленняtt © 27.11.08 11:56:57    

таваріщі, активніше!!!!! а то складається враження, що всі забили....
ПовідомленняLeona © 27.11.08 18:42:52    

Я буду  Smile

tt написав(ла):
таваріщі, активніше!!!!! а то складається враження, що всі забили....
та то не враження... шось мені здається, що це факт  Sad
Ну може когось щось не влаштовує (ну там ціна чи місце, чи дрес-код), то пишіть і бум обговорювати  Cool   Давайте пропозиції.... зробимо repeat  Unknow
ПовідомленняHoks © 27.11.08 19:00:45    

Я, звичайно, буду Smile

UPD: На рах костюмім, теж дивилась Smile дивіться який гонський гон нарила.
ПовідомленняNadezda_95 © 27.11.08 19:40:11    

Dance  Буду.
А дрес-код своїми руцями-круцями канає? Angel  Jokingly

ПовідомленняVictorT © 27.11.08 20:57:49    

Буду, если будет ...
ПовідомленняAndrey © 28.11.08 18:19:15    

Ну і я буду!!!  Crazy
ПовідомленняМаріолка © 01.12.08 16:44:23    

Я також!
Повідомленняtt © 01.12.08 18:12:52    

зважаючи на мегаактивність зголошуватися і виявляти інціативність в організаці нового року, складається враження що спільної паті у екстрем-клубу не вийде Mad
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU