Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Новий рік Lviv eXtreme club-у

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAlexGL © 12.11.08 0:32:41    

Neverland написав(ла):
5. Рівненський АСК

напевне самий екстрім варіант
спочатку засилаєте агента, щоб поздоровив сторожа з Новим Роком, як тільки сторож напоздоровкається і засне
можна окремими диверсійними групами захопити парашутну казарму ... і там надринькатися, і незабути Ярославовичу відправити смс-ку .. а на другий день чухати звідти скоріше чим приїде начальник Smile

варіант попроще, якимось хитрим чином вмовити начальника щоб дозволив все це безобразіє (під розписку що святкування не буде чути в малинівці) .. а Новий Рік зустріти на крузі Smile

ПовідомленняVazon © 12.11.08 9:57:00    

ти ще забув про сардельки для Будулая!
ПовідомленняAndrey © 12.11.08 11:10:27    

Ото читаю я дану тему і навіть не знаю, що думати..... Surprised   Що не пост - то кілька ідей, а конкретної пропозиції ©  жодної... Unknow
Багато хто хоче "екстримально" зустріти новий рік... ідея нібито непогана... Crazy  але як правило у нас святкування Нового Року закінчується (1й етап!!!) під ранок 1го січня Wasko  і для більшості тоді буде важливим не екстрім, а якби пошвидше добратись до теплого ліжка, щоб годинку-другу переспатись і дальше в бой...
Тому, виходячи з того (моя чисто субєктивна думка) кращим варіантом буде
ZIPPO написав(ла):
відмічати в клубному барчику...
+
Hoks написав(ла):
зробити костюмовану вечірку!

або
ZIPPO написав(ла):
винаймати на кілька днів 3-ох кімнатну квартиру
дивлячись що краще - дешевше чи простіше (в організаційному плані)
А різного роду екстріму нам вистачає і протягом року.....   хоча якщо хтось запропонує щось розумне і реально здійсненне і більшість на це погодиться - я тільки заSmile
(особисто мені ніяких екстримальних ідей не спадає на думку.... ZIPPO соррі...)

Повідомленняbotsman © 12.11.08 12:42:44    

збираюся використати той факт, шо вночі всі нах...ся і 1-го числа на схилах буде малолюдно. Відповідно, вночі виїду Smile
з.і. як на мене, ніж корчити псевдоекстрем - можна раз на рік дозволити собі тепло і затишок, а шоб не паритися бутербродами - бар самоє оно.
ПовідомленняVictorT © 12.11.08 13:18:42    

Я вот тоже читаю это, и думаю... что если кто-то чего-либо предлагает, то автоматически предполагается, что он готов подписаться на свое предложение. А то за полтора месяца мы тут такого нафлудим... что будет нефеншуйно, если после этого еще и вдруг будем праздновать по домам.

Еще вариант: выбраться на Чортики, полазить по желанию, возможно с костром, возможно без, потом по машинам и в бар или на квартиру.
ПовідомленняAndrey © 12.11.08 13:55:55    

VictorT написав(ла):
Еще вариант: выбраться на Чортики, полазить по желанию, возможно с костром, возможно без, потом по машинам и в бар или на квартиру.

Ет можна!!!!! Підтримую Clapping

ПовідомленняLucky © 12.11.08 15:09:16    

я зразу говорив шо найкраще це квартира або бар. Що головне в квартирі або барі? - комфорт і тепло. А це по-моєму саме важливе, бо мерзнути десь на снігу до чиряка на сраці мало хто підпишеться.

Особисто для мене, НР без бокалів, шапусіка, столу заваленого хафчегом, феєрверків і головне КЛАСНОї ялинки є чимось непонятним. (Як я і говорив, колиби біля озерця якогось, шашлики, снігова баба - це зачод)

а який в новорічну ніч може бути екстрім? хз... мая ні панімаєт.... Найкращий екстрім буде коли всі наху*ряться і начнуться всякі гони, пріколи - оце весело, но ніяк не весело лізти на якусь заледенілу скалу тільки для того шоп потім сказати, мол в мене був ніібаццо екстремальний НР

Повідомленняbotsman © 12.11.08 16:52:17    

VictorT написав(ла):
Еще вариант: выбраться на Чортики, полазить по желанию

кажеш нога зажила Very Happy
з.і. в мене якраз рука загоїться  Very Happy
---------------------
lucky написав(ла):
но ніяк не весело лізти на якусь заледенілу скалу тільки для того шоп потім сказати, мол в мене був ніібаццо екстремальний НР

ага, бо шось я не бачив щоб пожежники підпалювали будинки на НР Smile
Повідомленняtt © 12.11.08 17:38:44    

я "за" або хату або барчик
ПовідомленняBigdan © 12.11.08 17:41:18    

tt написав(ла):
я "за" або хату або барчик

Дуже екстримально  Very Happy
Повідомленняtt © 12.11.08 17:50:18    

Bigdan написав(ла):
Дуже екстримально  

зато сухо і комфортно, особливо барчик і не торчиш цілий вечір а кухні, а новий рік зустрічаєш ванні, бо за тими канапками тупо не всигаєш навіть голову помити не то шо намалюватися чи вдягнути сукню і тп
ПовідомленняNeverland © 12.11.08 19:01:57    

Я так бачу більшість за барчик чи хату Smile  Це по ходу буде найоптимальніше, при чому барчик, бо хату нормальної величини ми тупо не знайдем Sad  Хіба якась садиба/дача за містом, оце ідеально... Ну то може почнем хоч потрошки пробивати якісь такі варіанти, бо як будем тягнути кота за хвіст то потім всі лишимось по власних хатиах з власним Олів"є)
ПовідомленняNadezda_95 © 12.11.08 19:02:41    

Здається мені - зашвидко створена ця тема...
Pardon  Цілий листопад будем вирішувати ДЕ, цілий грудень будем складати список ХТО Crazy

ПовідомленняLeona © 12.11.08 19:32:38    

Nadezda_95 написав(ла):
 Цілий листопад будем вирішувати ДЕ, цілий грудень будем складати список ХТО
і до НР думаю вже все буде ясно і ДЕ і ХТО Smile . А якщо пізніше це обговорювати, то відповідно буде ще більше проблем з місцем святкування (якщо це бар чи квартира, чи дача, оскільки тре домовитись завчасно) Confused А так всі за пару днів вискажуться, вигенерують свої ідеїі, думки з приводу і без, і буде достатньо часу їх втілити в життя і норм підготуватись  Smile
Мені сподобалась ідея Хокс з костюмованою вечіркою  Good

ПовідомленняZippo © 12.11.08 20:45:06    

Nadezda_95 написав(ла):
Здається мені - зашвидко створена ця тема...
А от і нє Razz минулого року з цією темою зволікали і натомість мали відмову у всіх закладах, а ті що залишились загінали таку ціну шо мама дарагая Wasko

Nadezda_95 написав(ла):
Цілий листопад будем вирішувати ДЕ, цілий грудень будем складати список ХТО
з питанням ДЕ потрібно вирішитись якомого швидше а вже з ХТО маєм трохи часу як каже надєжда цілий грудень...
Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU