Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Новий рік Lviv eXtreme club-у

1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 1 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 11.11.08 9:38:02    Новий рік Lviv eXtreme club-у

І так, вчора на клубному зібранні за чарчиною пива нас застала в росплох тема Нового року Surprised Поспіхом пролунало кілька версій, де і як його провести/відмітити. Отож поки ще є час можна це питання обговорити і вирішити.
Сама доцільна на мою думку версія так це відмічати в клубному барчику разом з іншими екстремальними клубами, тим більше він ще не зарезервований на данний момент.
Друга версія більш екстремальна, але не меньш оригінальна. Чухати кудись з палатками дікарьом Crazy Звісно що не всім це буде по душі, та й екіпіровки у всіх не буде...
Ще одна з версій винаймати на кілька днів 3-ох кімнатну квартирну.
Не слід забувати варіант якоїсь дачі...

Отож хто шо думає по сійому поводу?

ПовідомленняLucky © 11.11.08 11:10:26    

квартира - нармальний варіант: мона і побухати, і посидіти в домашній обстановці, комфортно, зручно, хто перепив може прилягти і все таке. Недорого, десь по 150 грн з рила і 3 дні морда залита водкою.

барчег - не гірший варіант: бухаєш, зручно мона посидіти, до яликни в центрі не далеко + самому нічого не треба готувати - дорожче ніж квартира. Ціни різні, в нармальних барчегах буде десь до франкліна з рила.

Дікарьом -  Very Happy, в брюховичах, в гулхому лісі, під дубом, мороз -15, в палатці зустріти новий рік як снігова людинаSmile (10 гривень за півлітри самогонки, кавалок хліба з цибульою і харош Very Happy )

Дача - впринципі цікавий варіант, але треба знайти таку дачу, або знати де шукати.

Канешно є варіант в карпати на лижі, але народу буде доху...

Недалеко від Львова, в брюховичах є невелике озерце. Там є будиночки, колиби, а ше є невеликий готельчик з більш-менш нормальними номерами. ДУмаю там було б також цікаво зустріти НР

Думаю найкращий варіант - це квартира або барчег, а потім, після Різдва, чи ше перед Різдвом поїхати на лижі на 2-3 дні - оце буде зачод!

ПовідомленняHoks © 11.11.08 11:27:30    

Дача є у нашої Ірини.... SmileSmileSmileSmile доречі в Брюховичах  Very Happy  Правда треба ще сказати ІріSmile

Як на рахунок Нового року на Рвеньскому АСК? Правда треба ще сказати рівенчанам Smile

Плюс у мене пропозиція - зробити костюмовану вечірку! Єдина вимога до костюму - чим відірваніше, тим краще! Після 12-ої всім пофігу буде, а на початку хоч наржемось  Crazy  Crazy
ПовідомленняNeftis © 11.11.08 12:08:10    

Не знаю як кому, але на мою субэктивну думку кожен з нас матиме можливість відсвяткувати НР в барах/клубах/ресторанах на своїх корпоративах.. ну не екстримально воно якось, надто вже звично і шаблонно.  Unknow
Квартира?.. як варіант може бути, але знову ж таки нецікаво, без жодної долі авантюризму і екстріму (хіба що бурхливі емоції переживатиме той на кого та квартира оформлялась на наступний ранок Jokingly )
Самий ідеальний варіант як на мене -
Hoks написав(ла):
Нового року на Рвеньскому АСК
якщо звісно дозволять або

ZIPPO написав(ла):
Чухати кудись з палатками дікарьом
принаймні  зустріти НР з друзями біля вогнища в лісі або в тих же Карпатах було б цікаво. Crazy
ПовідомленняZippo © 11.11.08 13:29:11    

Hoks написав(ла):
Як на рахунок Нового року на Рвеньскому АСК?
Особисто я проти

Hoks написав(ла):
Плюс у мене пропозиція - зробити костюмовану вечірку!
Ось за це я за обома руками Goof  Clapping
ПовідомленняVictorT © 11.11.08 13:30:42    

Hoks написав(ла):
Як на рахунок Нового року на Рвеньскому АСК? Правда треба ще сказати рівенчанам Smile

Ровенчане сами приглашали львовян. Некоторых даже особенно настойчиво. Вопрос в том, кто подпишется, и что получится у ровенчан.
ПовідомленняVazon © 11.11.08 13:39:20    

Hoks написав(ла):
Як на рахунок Нового року на Рівеньскому АСК? Правда треба ще сказати рівенчанам

Про такий варіант ми й самі вже замислювалися. правда ще нічого толком не взнавали.

з.і.
Рівненському АСК а не Рівенському
І ми рівняни а не рівенчани Wink
Я не придераюся до слів, але нас так пів форуму називає))  Very Happy

ПовідомленняНаталі © 11.11.08 14:08:17    

Vazon написав(ла):
Я не придераюся до слів, але нас так пів форуму називає))

Скажу тобі відверто - вас так пів України називає  Very Happy  Very Happy  LOL  LOL
(добре бум знати)

на рах НР:
1.категорично відкидаю палатки: по тій причині, що то зима і треба мати відповідну екепіровку і здоров"я, щоб зустріти новий рік з снігом під попою
2. всі решта варіантів: бар, зйомна хата, чужа дача, рівненський аск - феншуйні, тому треба прорахувати ФІНАНСОВУ сторону кожного пункту і придумати наповнення того свята (типу
Hoks написав(ла):
зробити костюмовану вечірку
, як пропонує ХоксіSmile
ПовідомленняZippo © 11.11.08 14:52:23    

Наталі написав(ла):
1.категорично відкидаю палатки: по тій причині, що то зима і треба мати відповідну екепіровку і здоров"я, щоб зустріти новий рік з снігом під попою
На шо Любчик відповів "Що це тоді за екстрім клуб?" Crazy
ПовідомленняНаталі © 11.11.08 15:21:58    

ZIPPO написав(ла):
На шо Любчик відповів "Що це тоді за екстрім клуб?"

На противагу Любчика ж слова: "Безпека понад усе!"

ПовідомленняAscetic13 © 11.11.08 15:24:45    

Напевне не Рівненському АСК не всі захочуть і не всі  зможуть.

З наметами-дассс ото трохи екстрімально,шоб попка вночі  не примерзла там комусь Very Happy , хіба брати  гарілку х2 шоб  ше й натираись Very Happy ,
Як супер варіант - то  дача, але  то  її ше треба пошукати, нажаль в мене такої нема,
Я за  палатки,
В кого ше які пропозиції? а потім можна прогоусувати за варіант
ПовідомленняHoks © 11.11.08 16:39:09    

Як варіант:

1. Печери - залізти поглибше і потім, коли спитають, де ти був на НР, відповідати: на глибині 50 метрів під земелю. В Млинках ми були, але печер ніби вистарчає.

2. Діг-об"єкт - то саме.

3. Якись індастріал над землею. Зміст: ми лізли-лізли, дерлись-дерлись, і додерлись. Приємно мати ціль у новорічну ніч, щоб у 12, досягнувши її, випити заслужено шампанського чи мінеральної водички.
Голем міг би порадити якись індастріал ускладненої проходимості Smile
Якщо ще на той індастріал дертись у маскарадних костюмах - то взагалі буде спогдаів на цілий рік  Crazy

4. Ліс з палатками. Ліс можна оформити лампочками, щоб було святково, можна нарядити лісову ялинку старими чоботами, іграшками, і хто що з дому вкраде, потім жарити ковбаски на свіжому повітрі, а ранком влаштувати екстремальне обтирання снігом (якщо буде).

5. Рівненський АСК (Vazon, бе-бе-бе  Razz ) - те саме, якщо нема ялинки надворі, начепимо чоботи на що завгодно. Ярослалович буде Дідом Морозом. Ранком замість снігу пасуватиме ставок.

Продовжуйте, шановні Smile
ПовідомленняNeverland © 11.11.08 21:34:01    

Вклинюсь і я Goof  
Як на мене прикольно би було якось поєнати екстремальне і домашнє Smile  
Наприклад:
Першу частину НР провести якось обезбашено, наприклад поїхати або в якісь печери, або десь на природу, або навіть стрибнути з мосту якогось (я мала на увазі роуп, не думайте про самогубство Very Happy ) рівно в 12... Єдине що це має бути так, щоб повернутися до Львова не під ранок. А далі КОСТЮМОВАНА вечірка!!!! Думаю десь в кафе, як на менее то найоптимальніше.
Я особисто не дуже в захваті від палаток і гір, бо особисто я дико мерзну і для мене НР буде суцільним відігріванням обморожених частин тіла Very Happy До тогож мороз нас зашвидко потомить і ми залізим по спальниках Sad

ПовідомленняNeverland © 11.11.08 21:41:27    

Hoks написав(ла):
1. Печери - залізти поглибше і потім, коли спитають, де ти був на НР, відповідати: на глибині 50 метрів під земелю. В Млинках ми були, але печер ніби вистарчає.

2. Діг-об"єкт - то саме.

3. Якись індастріал над землею. Зміст: ми лізли-лізли, дерлись-дерлись, і додерлись. Приємно мати ціль у новорічну ніч, щоб у 12, досягнувши її, випити заслужено шампанського чи мінеральної водички.

Голем міг би порадити якись індастріал ускладненої проходимості

Якщо ще на той індастріал дертись у маскарадних костюмах - то взагалі буде спогдаів на цілий рік  

Оце мені сподобалось, про індастріал або печери) печери проблематично, а от індастріал в сам раз! Вбо може в якийсь розвалений замок, якщо недалеко від Львову взагалі клас, могли б коли стомимся від індастріалу десь в теплому місці продовжити Yahoo

ПовідомленняNadezda_95 © 11.11.08 21:56:01    

Neverland написав(ла):
або навіть стрибнути з мосту якогось

ага, тоді це має бути колективний стрибок, адже
Neverland написав(ла):
рівно в 12...
це лише 60 сек Very Happy
Сторінка 1 з 4
1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU