Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Night madness

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Мотоцикли / Велосипеди / Скейтборди / Флоуборд / Сігвей / Ролики / Джампери Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняHulihanka © 10.11.08 12:48:49    Night madness

Люди, одумайтеся!)
Велосипедисти Львівщини вже почали стрибати з парашутом.
Тепер пора стрибунам сідати на ровери.
Якщо на цьому форумі завалялася парочка літаючо-крутячих ектремалів, тоді вам сюди
ПовідомленняGlobetrotter © 13.11.08 21:56:19    

Стрибуни, та не переживайте ви так! Ну, може більше зусиль треба затратити, ніж вивалитися з 800 або 1200, але теж файно!  Cool
А може у вас роверів нема  Mad Не вірю! Приєднуйтесь! Cool
ПовідомленняANGELo © 13.11.08 22:26:08    

Globetrotter написав(ла):
може більше зусиль треба затратити, ніж вивалитися з 800 або 1200, але теж файно!

я настільки звик возити свою задницю на машині, що максимум, що я ходжу пішки це від стоянки додому, і у зворотньому напрямку. Все!  Very Happy Тепер от думаю, може велосипед купити, щоб від стоянки додому їздити.... Cool  LOL

ПовідомленняGlobetrotter © 13.11.08 22:32:06    

ANGELo написав(ла):
я настільки звик возити свою задницю на машині, що максимум, що я ходжу пішки це від стоянки додому, і у зворотньому напрямку. Все!   Тепер от думаю, може велосипед купити, щоб від стоянки додому їздити....  

Так недовго і парашут розміру XXXL тре буде купувати  Smile
ПовідомленняGolem © 14.11.08 10:03:07    

І срака стане ширша як плечі. Чи вжЕ стала? Very Happy
ПовідомленняANGELo © 14.11.08 19:56:05    

Вже якраз стала! Така як ти кажеш. Сьогодні спеціально міряв. Very Happy тепер в мене мета,щоб не знешуючи задній фейс вийти на попередні параметри в пропорції. Cool щоб знати на що штани натягувати Very Happy
ПовідомленняGolem © 17.11.08 8:55:08    

Для цього, як азвжди, в Тараса є напоготові теми :  Very Happy

Біг замість ліків та Зимові купання
ПовідомленняGlobetrotter © 17.11.08 18:50:29    

Я поступово приходжу до висновку, що в парашутистів синдром "ноги разом", тобто допустити між них ровера їм в голові не вкладається  Very Happy
Тільки без образ, добре  Drink
Повідомленняbotsman © 17.11.08 21:55:55    

Я поступово приходжу до висновку, що в парашутистів синдром "ноги разом"

то кажете у вас там буде "Night madness" ги-ги Smile з ногами окремо Very Happy
ПовідомленняANGELo © 17.11.08 22:07:52    

синдром "ноги разом", тобто допустити між них ровера їм в голові не вкладається

Та є трохи... Просто нам до такої "майстерності" допуску всього "між ноги", в тому числі, велосипеда ще далеко. Тим більше...хлопцям. Embarassed
Без образ Drink

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU