Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Балачки про rope jumping та організація власного

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 5 з 7
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 07.03.09 0:26:12    

Balashoff написав(ла):
Якщо спорядження надійне і ті, хто за це відповідають знають, що вони роблять
Скажем так. "Наші" вже давно знають нашу няв'язливу концепцію по безпеці, порівняно з Житомирською (хоча крайні стрибки вони також призадумались над безпекою, поставивши ще один страхуючий шнурок...)

Balashoff написав(ла):
― Тільки чи це не планується на авось або ж як наслідок завеликої самовпевненості.
― Мене власне цікавить, чи ті хто будуть технічно забезпечувати стрибки знають як це робити
Я вроді немав намірів з життям прощатися...

Balashoff написав(ла):
В Житомирі, я так розумію цим займаються постійно одні й ті самі люди - мають досвід.
Саме тому ми їдемо з тими людьми тестувати і тим самим здобувати досвід. Колись ми від одної думки про то, що ми будемо собі складувати парашут здригалися...
ПовідомленняBalashoff © 07.03.09 10:35:32    

Дякую за відповідь  Smile
Я в команді =))
ПовідомленняBalashoff © 11.03.09 11:52:39    

Привіт всім, ще раз!
ZIPPO, як справи з організацією стрибків на 14.03.09?
Можливо потрібна якась допомога?  Clapping
ПовідомленняFistashka © 11.03.09 12:41:21    

якщо правильно зрозуміти
ZIPPO написав(ла):
тому нарешті домовилися з Denom про поїздку на 14.03.09 в Кам'янець-Подільськ на міст "Бігуща лань" 56 м., для тестових стрибків нашої нової клубної снаряги.

це тестові стрибки заплановані, а для всіх бажаючих будуть пізніше...чи все ж є якісь шанси на спільну поїздку?[/i]
ПовідомленняLucky © 11.03.09 12:56:59    

Fistashka написав(ла):
чи все ж є якісь шанси на спільну поїздку?
Знала б ти скіки раз я вже просився на тестове мясо!!! Crazy
Але Батько щось ще нічо не каже.....

ПовідомленняРейдер © 13.03.09 22:34:35    

Balashoff написав(ла):
Можливо потрібна якась допомога?

Будеш стрибати першим
Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняBalashoff © 13.03.09 22:44:41    

Краще б ти написав коли їдемо...
Вже 14.03.09 наступило  Cool

"Уж полночь блізітся, а Германа все нет..."
Чи як там в класика...
ПовідомленняРейдер © 14.03.09 10:43:20    

Balashoff написав(ла):
Краще б ти написав коли їдемо..

Якби я знав)Дай людям систему протестувати..
ПовідомленняANGELo © 14.03.09 18:12:44    

Система протестована! Віват! Віват, шановні коЛЛеги!.. Перший стрибок за Робертом, ну а другий є Андрей. Smile зі: сьогодні я пас... Very Happy трохи страшно, трохи не хочу. Дубак такий, що торба. Sad
ПовідомленняBalashoff © 14.03.09 18:38:13    

Yahoo  Clapping  Yahoo
ПовідомленняРейдер © 14.03.09 22:58:53    

Питання на засипку. Коли можна їхати? Smile
ПовідомленняAndrey © 15.03.09 10:57:47    

Рейдер написав(ла):
Коли можна їхати?
Не спішіть коней....    Насправді не все так просто, як здається...

Наведу приклад.
ANGELo написав(ла):
Перший стрибок за Робертом, ну а другий є Андрей.
Насправді і ПЕРШИЙ і ДРУГИЙ стрибок належить рюкзаку, набитому камінням...  Причому перший раз на маятнику він грохнувся об скелю Shocked  прийшлось переробляти все...
Так що кому життя дороге - раджу не спішити!!! І нас не підганяти! Evil or Very Mad
Вчора реально стратили весь день, а результат тільки три стрибка: Роберт, Я і Зіппо. Причому Зіппо стрибав уже в напівтемряві.

ПовідомленняZippo © 15.03.09 16:23:26    Роуп

Andrey написав(ла):
Не спішіть коней....    Насправді не все так просто, як здається...
Андрюха каже золоті слова!

Andrey написав(ла):
Вчора реально стратили весь день, а результат тільки три стрибка
Все це тому, що то новий об'єкт і щоб все красиво поставити на конвеєр потрібно, ще як мінімум один раз пїхати туди. Коли це буде? Тоді, коли хоч трошка потепліє, бо вітер на мості такий як у карпатах на Говерлі. Wall Руки дубіють моментально. Та й пізніше день буде довший і відповідно часу буде більше...
P.S. Чисто символічно для історії закинув в галерею 12 фотографій.

ПовідомленняANGELo © 15.03.09 17:44:42    

Андрій, канєшно, строго сказав ''нас не підганяти!'' Very Happy Вставлю свої 10коп. Щоб отримати задоволення від атракціону необхідно почуватися комфортно і в безпеці. В теперішній час, маю на увазі про пору року, про комфорт можете забути, бо будете думати про що хочете, тільки не про роуп. І щоб не думали 'А що якщо?..'', то треба теж трохи почекати. Саме головне є - все працює і випробовано. Cool
ПовідомленняРейдер © 15.03.09 21:37:47    

Лишилось дочекатися)
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 5 з 7
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU