Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Балачки про rope jumping та організація власного

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 4 з 7
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVictorT © 28.10.08 21:47:16    

Героям, так рвущимся в бой, я бы хотел немного остудить пыл, поскольку в "первом батальоне" будет затрата денег, времени и сил без гарантии достижения конечного результата (осуществления регулярных прыжков). На это может быть множество причин, как то: неуспеем достаточно апробировать систему, либо посчитаем пока недостаточно совершенной и придётся вносить изменения, либо в конструкции моста окажутся какие-то неожиданные непредусмотренные нюансы, либо... да много разных "либо" может быть. Если вас это не смущает, тогда... "стань одним з нас".
И как сказал Анжело, лучше набраться терпения (его тут требуется меньше, чем организаторам) и не спешить с "догадками" и вопросами, т.к. это получается флуд и делёж шкуры неубитого медведя.

ПовідомленняHoks © 28.10.08 22:56:17    

Была я.
Всем желающим попрыгать вместе с нами на нашей системе можно обьявляться в этой теме. Только это не значит, что потом мы не создадим новую тему,  в которой не попросим всех желающих зарегистрироваться еще раз. Отдельно обращаю внимание, что орг моменты своей системы еще не решены, и не факт, что некий пока неизвестный нюанс не помешает всеобщему счастью и эйфории. Это так, для профилактики, а то скоро в очередь записываться будете.

Неизменно с любовью,
я
ПовідомленняAscetic13 © 30.10.08 0:47:23    

окі!! всі говорять про роуп але організатори все ті ж , думаю що  extreme  це ми всі  це одна команда, отож пропозиція до засновників , Smile
Роуп - це  супер так давайте допоможемо в  організації цього  дійства, а саме -пропоную викласти на фрумі нужди, потреби та засоби ,що до  організаці роупУ, охочих взяти на себе місію надання Львову гострих відчуттів  мислю буде достатньо,
одним словом чим зможемо тим  і допоможимо
ПовідомленняLucky © 30.10.08 10:19:52    

ascetic13 написав(ла):
окі!! всі говорять про роуп але організатори все ті ж, думаю що extreme це ми всі це одна команда, отож пропозиція до засновників,  
Роуп - це супер так давайте допоможемо в організації цього дійства, а саме-пропоную викласти на фрумі нужди, потреби та засоби, що до  організаці роупУ, охочих взяти на себе місію надання Львову гострих відчуттів мислю буде достатньо, одним словом чим зможемо тим і допоможимо
о, респект і уважуха аффтару, він 1 нах догадався запропонувати допомогу!
я приєднуюсь, до пропозиції аффтара

ПовідомленняНаталі © 30.10.08 17:54:18    

ascetic13 написав(ла):
одним словом чим зможемо тим  і допоможимо

lucky написав(ла):
о, респект і уважуха аффтару, він 1 нах догадався запропонувати допомогу!
я приєднуюсь, до пропозиції аффтара
Або іншими словами: Вам допомогти чи не заважати? Jokingly
Повідомленняbotsman © 30.10.08 23:14:06    

я в долі (в усьому, що стосується сабжа) - тіко свисніть (на трубку).
ПовідомленняAscetic13 © 01.11.08 4:32:23    

пропоную зібратись на обговорення теми  на півас де поділимо обовязки( сорі шо баз апострфффа Surprised ) тема гуд і потребуюча ,
ПовідомленняZippo © 01.11.08 7:44:10    

Наталі написав(ла):
Вам допомогти чи не заважати??
Боюсь що друге.  Embarassed Very Happy

ascetic13 написав(ла):
Пропоную зібратись на обговорення теми  на півас де поділимо обовязки
Цікаво що ділити і які обов'язки? Unknow  

Вельмишановне екстремальне товариство, нам дуже приємно, що хоч ми і не просили допомоги, але відгукнулося аж стільки бажаючих. Що можна сказати по цій темі. Спорядження вибране, замовлене, чекаєм на доставку. Поки ми чекаєм спорядження, оформляються докумекнти на Громадську неприбуткову організацію. Поки вона в свою чергу оформляється чекаєм коли Den оформляє документи, а тепер увага - на ФЕДНРАЦІЮ бейс джампу та роуп джампу. Коли всі бумажки і все спорядження буде на руках, ми (я, Анжело, Вітька, Ден) вирушаємо на деньок в Кам'янець-Подільськ для розрахунків та тестування. Ну а далі буде повноцінна поїздка.
P.S. Зібратись на півас впринципі ніхто не відміняв. Drink

ПовідомленняMax © 15.11.08 12:51:33    

Аааааа!!! це було кльово Yahoo
фоти з роупу
хочу шеееееееееее Goof

ПовідомленняLeona © 15.11.08 13:14:33    

Фоти.... як це б м"яко сказати Surprised  ну не найкращі  Pardon
Дуже мало фото самих стрибків. Більше стрибків на самому мості, ніж з мосту  Sad
Але всерівно, всі молодці  Clapping  Вітаю у рядах роуп-джамперів  Smile

ПовідомленняMrDread © 03.03.09 13:47:01    Rope на 7-8 березня

Rope на 7-8 березня

Привіт всім! (якщо ви задались питанням: "Хто це?!", то одразу відповім - я новачок у Вашому клубі)

Я, мабуть як і багато чоловіків, зламав мозок щоб придумати що б це подарувати на 8 березня... Ну і як Ви, мабуть, здогадались із заголовку - я пропоную подарувати прекрасній половині людства, ну а заодно і дівчатам в честь їхнього свята (жартую Smile , звісно все лише для наших коханих дівчат) незабутні враження!

Як я розумію це можна буде зробити тільки якщо назбирається достатня к-сть людей, тому активність вітається Smile
ПовідомленняZippo © 03.03.09 14:39:35    Роуп-ждамп. Кам'янець-Подільськ. Бігуща лань.

MrDread, ідея вище похвал, Clapping але у мене тут є зустрічна пропозиція трішки зачекати. Справа в тому, що я з ANGELo пару днів тому нарешті домовилися з Denom про поїздку на 14.03.09 в Кам'янець-Подільськ на міст "Бігуща лань" 56 м., для тестових стрибків нашої нової клубної снаряги. Після чого, ми відкриєм сезон стрибків для всіх бажаючих. Тому якщо не назбирається на цю поїздку бажаючих, можна трошки зачекати і вже в складі нашого клубу рванути в Кам'янець-Подільськ, який від Житомира на 100 км буде ближче і на 14 м. вище.
ПовідомленняРейдер © 03.03.09 20:46:32    

Хочу на роуп Yahoo  Yahoo
Повідомленняtt © 04.03.09 12:30:11    

ура!!!!нарешті наш роуп, мо і я созрєю....
ПовідомленняBalashoff © 06.03.09 23:24:30    

Привіт всім! Я теж тут новачок, радий знайомству!
Роуп в Кам"янці - чудова ідея  Yahoo
Якщо спорядження надійне і ті, хто за це відповідають знають, що вони роблять - можна пострибати  Good
Тільки чи це не планується на авось або ж як наслідок завеликої самовпевненості. В Житомирі, я так розумію цим займаються постійно одні й ті самі люди - мають досвід.
Мене власне цікавить, чи ті хто будуть технічно забезпечувати стрибки знають як це робити, те що вони вже стрибали зрозуміло, але тут це не головне.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 4 з 7
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі

Перейти до:  

© 2001-2018, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU