Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Балачки про rope jumping та організація власного

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 1 з 7
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 17.10.08 23:58:04    Балачки про rope jumping та організація власного

Ги.. Такого мабуть ще не було - аж троє екстрималів зі Львова, пруть в Житомир на РОУП!!! Решту групи прийшлось доукомплектовувати з інших міст, так що цього разу стрибатиме збірна UA Smile Є нові люди, так що чекайте вражень Smile
ПовідомленняVictorT © 18.10.08 13:25:27    

Первая поездка  львовян на роуп была в количестве двух человек - я и VoVa.
ПовідомленняAndrey © 19.10.08 11:14:02    

Ех Вітька, я то думав, що ми уже новий рекорд встановим.... Не тут то й воно......

Поїздка вийшла чудовою!!!! Good  Хоча я сам особисто отримав долю гіркого розчарування зі сторони організаторів стрибків, уже вдруге (РОУП від "Ейфорії" вже перетворився з екстримального заняття на атракціон для приїзжих і засіб заробітку бабла.... Sad ) проте від самої поїздки - купа неймовірних емоцій і позитиву!!! Yahoo Ніколи б не подумав, що ще вчора зовсім не знайомі, чужі люди з різних міст уже сьогодні зіллються в класну компанію, яка оффігєнно проводитиме час!
Усім дякую за просто чудову компанію!!!  Clapping  Clapping  Clapping  Особливо нашому організатору і безумовному лідеру - Неочці!!!! Віка ти молодець!
Сподіваюсь, ми ще обовязково зустрінемось з Чернівчанами  Drink

ПовідомленняExtremal © 19.10.08 12:38:26    

ну шо там, коли наступна поїздка, ато я шось вже зачекався Pardon
ПовідомленняMax © 20.10.08 8:31:11    

Andrey написав(ла):
...від самої поїздки - купа неймовірних емоцій і позитиву!!!
...Усім дякую за просто чудову компанію!!! Особливо нашому організатору і безумовному лідеру - Неочці!!!! Віка ти молодець!

Маєш рацію, чоловіче Yahoo  Під цими словами розпишеться кожен з нас  Good Clapping
ПовідомленняNeochka © 22.10.08 10:30:07    

Ця поїздка на роуп для мене була вперше, тому вражнення від неї хоч відбавляй, море позитиву, куча драйву. Тай компанія була просто мега-крута!!!!!!!! Народ вдячна вам, що ви зі мною підірвалися Clapping  Відтепер славне місто Чернівці в мене буде асоціюватися з шаленими людьми, які вміють відриватися  Good  А ще велика всім дяка, хто мені допомагав організовувати цю поїздку  Kiss  Мені дуже приємно за ваші слова (ну незнаю, прям заставляєте мене червоніти  Embarassed   ) Кароче, багато писати не буду, краще знову підемо на пиво  Drink
ПовідомленняANGELo © 22.10.08 11:44:29    

extremal написав(ла):
ну шо там, коли наступна поїздка, ато я шось вже зачекався
Embarassed в котрий раз я б теж спробував поїхати, а то вже зовсім "диванною подушкою" став.

Neochka написав(ла):
славне місто Чернівці
там такі диффчата класні Embarassed  Embarassed  Embarassed
ПовідомленняNeochka © 22.10.08 15:09:16    Нові ціни на роуп!!!!!

Н-да, видно економічна криза і "ейфорівського" роупу торкнулася, і доречі так не зле.........................  Sad
Не встигла ще нарадоватися від роупу, як на тобі і невеселі новини. Sad
Ну, як вам нові розцінки? Shocked
ПовідомленняANGELo © 22.10.08 15:20:47    

Нічого не зробиш. Реальність вносить свої корективи. Спочатку було 50, 100... тепер 200. Дійсно йде по прогресії в 2 рази. Smile Про безпеку все ж таки треба турбуватися.
Повідомленняbotsman © 22.10.08 16:32:33    

ну - на безпеці дійсно економити не варто.
з.і. тепер побільшає парашутистів Smile
ПовідомленняAnke © 22.10.08 17:10:42    

Shocked ого!!!!!!!!!
botsman ,ти правий-тепер точно побільшає! Goof

ПовідомленняAscetic13 © 22.10.08 17:45:43    

ну що ж поки економічна криза не просунулась ще далі - потрібно організовувати нову поїздку в Житомир
ПовідомленняAndrey © 22.10.08 19:03:11    

ANGELo написав(ла):
Про безпеку все ж таки треба турбуватися.
botsman написав(ла):
ну - на безпеці дійсно економити не варто

Народ просніться!!! Яка безпека???? Хтось бачив як стрибають РОУП в інших місцях???? На двох мотузках з дорогою альп-системою. В шоломах! А не на одній, як в Житомирі, та ще й з системою для пром-альпу, яка на порядок дешевша!
Я звичайно на всі 100% довіряю тому способу і системі, яким стрибають в Ейфорії (інакше б там не стрибав) але на мою думку порівнюючи той спосіб з іншими, більш загальноприйнятими, про "безпеку" нема чого говорити! Я сумніваюсь, що виручені за стрибки гроші підуть на покращення "безпеки"!!!! Просто РОУП від Ейфорії уже перейшов з екстримального заняття в розряд комерції. І не треба ловитись на крючок, ніби то на кризі і піднятті цін - ціни зростають на пальне, продукти харчування, з тим я погоджуюсь, але щоб за рік ціни на альпспорядження піднімались на 100% - хоч розстріляйте мене - неповірю!!!!
Anke написав(ла):
ти правий-тепер точно побільшає
ага, побільшає!!!! Особливо після таких випадків, як нещодавно - дуже побільшає!!!!
ПовідомленняHoks © 22.10.08 19:39:02    

Andrey написав(ла):
Особливо після таких випадків, як нещодавно - дуже побільшає!!!!

То ти про що? Я про якийсь випадок не в курсі?
ПовідомленняAndrey © 22.10.08 20:15:59    

Hoks написав(ла):
То ти про що? Я про якийсь випадок не в курсі?

Про сотню Вітьки... точніше про його 99 приг

Сторінка 1 з 7
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU