Lviv eXtreme club

 ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Змагання з водного та пішого туризму «Погулянка-2008»

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняSofijka © 27.10.08 17:07:26    Змагання з водного та пішого туризму «Погулянка-2008»

Запрошуємо на відкриті міські змагання з техніки водного та пішого туризму «Погулянка-2008». В програмі - подолання водної траси на швидкість і точність, піша траса - переправа через озеро, багато всього цікавого )

Змагання відбудуться 31 жовтня – 1 листопада 2008 р. на території озера Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (вул. Вахнянина 29).
Спорядження необхідне для проведення змагань забезпечується організаторами. Змагання проводяться в особистому та командному заліку на пішій та водній трасах в двох вікових групах – учнівська молодь (без вікових обмежень) та студентська молодь (без вікових обмежень).
   
Бажаючі взяти участь у змаганнях реєструються в ГСК на місці змагань, 31.10 з 12.00 або попередньо за тел. 8-097-918-51-32.
Детальні правила змагань

До участі у Змаганнях запрошуємо всіх бажаючих.

Цитата:
Код:
”Погоджено”                            ”Затверджую”
Президент ЛМГО                         Президент ЛМГО
"Федерація спортивного туризму"      „ТСК «Манівці»

Т. Блистів                               Т. Білошицький

                                             
Положення про відкриті міські змагання з водного та пішохідного туризму «Погулянка-2008»

1. Мета і завдання проведення змагань
Змагання проводяться з метою пропаганди та популяризації спортивного туризму серед школярів та студентів, обміну досвідом роботи, підвищення технічної і тактичної майстерності туристів, підготовки до водних та пішохідних туристських походів та змагань.

2. Керівництво змагань
Загальне керівництво підготовку та проведення змагань здійснює Відділ ФК та спорту Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Львівської міськради. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на ЛМГО «Федерація спортивного туризму», ЛМГО «ТСК «Манівці», ЦДТЮГ, оргкомітет та Головну суддівську колегію (ГСК), затверджену ЛМГО ФСТ.

3. Час і місце проведення
Змагання проводяться 31 жовтня – 1 листопада 2008 р. поруч озера на прилеглій території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (вул. Вахнянина 29).    Бажаючі взяти участь у змаганнях реєструються в ГСК на місці змагань, 31.10 з 12.00 або попередньо за тел. 8-097-918-51-32.

4. Програма та умови змагань
До участі у Змаганнях допускаються всі бажаючі.
Змагання особисто-командні, пішохідний туризм «Туртехніка» - дистанція 1-2 клас (командна участь) та водний туризм – дистанція «Слалом», 1-2 клас (судна: двомісні, чотиримісні катамарани, каяки та каное).
Змагатимуться у двох вікових групах – учнівська молодь (без обмежень) та студентська молодь (без обмежень). Допускаються чоловічі, жіночі та змішані екіпажі. В класі каяків та каное залік здійснюється окремо серед чоловіків та жінок.
Склад команди - 7 чоловік: екіпаж катамарану чотиримісного, двомісного та каяка.
31.10 – (П’ятниця).
9.00 - тренування для усіх бажаючих;
12.00 - реєстрація учасників;
14.00 – змагання на дистанціях: пішохідний туризм «Туртехніка» та водний туризм «Слалом», серед учнівської молоді;
17.00 - визначення переможців та нагородження;
1.11 – (Субота)
9.00 – тренування для усіх бажаючих;
11.30 – 12.00 - реєстрація учасників;
12.00 – змагання на дистанціях: пішохідний туризм «Туртехніка» та водний туризм «Слалом», серед студентської молоді;
17.00 - визначення переможців та нагородження;
Безпосереднє проведення змагань здійснює головна суддівська колегія.

5. Підведення підсумків та нагородження
Визначення переможців та призерів проводиться відповідно до ”Правил змагань з спортивного туризму”. Переможці в особистому заліку визначаються у всіх класах та вікових групах за результатами на дистанції «Слалом» (результат складається з часу проходження дистанції та штрафних секунд). Переможці в командному заліку визначаються за сумою результатів на пішій та водній трасі та нагороджуються призами і грамотами.

6. Фінансування
Витрати, пов’язані з організацією та проведенням змагань покладаються на відділ ФК та спорту Львівської міської ради. Спорядження необхідне для проведення змагань забезпечується організаторами.     На території озера можливе встановлення наметового містечка з 31 жовтня по 1 листопада.
Витрати, пов’язані з відрядженням, проїздом, харчуванням учасників і керівників команд та прокатом спорядження, за рахунок відряджуючих організацій.

Дане положення є офіційним запрошенням на змагання.
ПовідомленняVictorT © 27.10.08 21:16:06    

Уточню, поскольку тут не совсем чёткая формулировка, а именно: в суботу учавствуют все желающие, а не только студенты. Поучавствуем?
_________________
Лучше день потерять, а потом за пять минут долететь © м/ф «Крылья, ноги, хвост»
ПовідомленняNeftis © 28.10.08 14:56:11    

а почему бы и нет? с удовольствием подтянемся в суботу! Smile
ПовідомленняVictorT © 04.11.08 21:53:14    

Цитата:
Турклуб "Аргонавт-Манівці" запрошує усіх бажаючих відвідати тренування з
водного туризму та *фотозвіт діяльності клубу за 2008 рік* у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини (вул. Вахнянина 29, Погулянка) у неділю, 9 листопада 2008 р. Початок тренування - 11.00, початок фотозвіту - о 14.00.
Запрошуємо всіх бажаючих.

_________________
Лучше день потерять, а потом за пять минут долететь © м/ф «Крылья, ноги, хвост»
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  


© 2001-2024, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС
Экстремальный портал VVV.RU