Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав по Дністру з с. Нижнів до с. Устечка

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняНаталі © 29.09.08 17:16:50    Сплав по Дністру з с. Нижнів до с. Устечка

Зазвичай, після поїздок з Lviv eXtreme club в мене різко загострюється питання: як люди можуть спокійно жити не взнавши чогось нового і екстремального… Цього разу ми випробували себе (дехто навіть не вперше) у сплаві по Дністру на катамаранах. Скажу відверто: то неабияке моторошне і водночас заворожуюче відчуття, коли ноги перестають торкатися землі, під тобою пропливають тонни води і залишаєшся на одинці з природою та стихією. Власне сплав собою уявляє мегаторч: за три дні з мінімальними зусиллями ми отримали максимум позитиву, дуже багато яскравих неповторних вражень і надзвичайне захоплення від тиші, яку важко зустріти в місті.
Про те що поїздка буде веселою я здогадалась вже з першої ночівлі перед спуском, коли ми з коханим поняли, що розкласти нашу палатку можна як мінімум трьома способами і лише один з них правильний. Як то кажуть, хороша мисля приходить опосля..Smile Крім того, зранку на нас зробили рейд місцеві трактори, але потім вони взнали, що мають приїхати львів'яни і швидесенько втікли від нашого таборуSmile.
Отож, наша команда, що розташувалась на двох плавучих засобах, стартувала з Нижніва, Франківської обл. і поплила вниз по мальовничому Дністровському каньйону. Першого дня ми відвідали печери, де проживали аскети і водопад Дівочі сльози (як мені пояснили всі водопади, які знаходяться вздовж каньйону називають, чомусь, Дівочі сльози, тому який саме бачили ми можна побачити у фото-звіті). Цього ж дня Зіппич вирішив, що не варто втрачати останні сонячні деньки, тому оголосив нам про своє бажання скупатись. Поки ми з ним вели довгу дискусію на тему: чому не варто купатись в такий собачий холод - Кастор тихенько роздівся і булькнув в воду, а оскільки дурний прімєр заразний, то й Зіппо довго не чекав (за що їм респект і уважуха, але більше так робити не требаSmile. Другого дня ми відвідали фортецю, що знаходиться в с. Раковець та ферму, де проходив фестиваль УНІЖ. Ночувала наша частина команди у мальовничому місці (недалеко від газопроводу Урангой-Ужгород), де яскраво виражена природа Подністров’я: стрімкі гори над річкою. Третього дня мандрівки пройшли місце де впадає річка Стрипа у Дністер (власне з цього місця розпочинається найвища частина каньйону – 200 м), звідки ми догребли до с. Устечко, де помили і висушили катамарани, а самі подалися у Червоне на каскад Джуринського водопаду, де наша FIstaSHKA знайшла справжніського вужа і співала йому серенади.
Всю дорогу нас супроводжували сірі чаплі, які занесені до червоної книги України і навіть зустрілись Чорні лелеки, які є ну дуже рідкісними пташками.
Цікаві деталі: виявилось, що «дєвкі рулять», не тільки в прямому, але й переносному значенні, або жінка на сплаві – радість на катамарані.
Не залишились ми і без уроку, адже такі поїздки вдало вчать роботі в команді і висвічують слабкі частини ланки: за таких умов як знаходиш нових друзів, так і робиш висновки з ким в розвідку більше йти не хотілось би…
Але що то говорити, то треба спробувати. А хто «банєк» і провтикав поїздку – дивіться фоти і зустрічайте жабу.

Змінено: Наталі (30.09.08 8:26:10)
ПовідомленняGreider © 30.09.08 8:54:18    

Цитата:
Отож, наша команда, що розташувалась на двох плавучих засобах, стартувала з Нижніва, Франківської обл. і поплила вниз по мальовничому Дністровському каньйону.

Shocked а я думав ви йшли, чи вам хлопаки які були не вперше не пояснили що пливе по водді Razz
ПовідомленняLyubko © 30.09.08 9:40:38    

Велике спасибі всім учасникам за приємні й незабутні миті під час сплаву! Хоч ми і нагадували іноді циганський табір, та справжні цінності як дружба, взаєморозуміння й повага , не залишали нас протягом всього шляху. Хочу ще!
ПовідомленняZippo © 30.09.08 10:01:41    

Lyubko написав(ла):
та справжні цінності як дружба, взаєморозуміння й повага , не залишали нас протягом всього шляху
Одного разу взаєморозуміння мальоха нас покинуло Embarassed Crazy
Ну що ж... я також дякую всім хто правдами й не правдами зміг до нас приєднатися а окремо Lyubko-ві, бо як би не він то фіг би ми отак зібрались. Lyubko до речі, як ти підрішав таку погоду? Very Happy

ПовідомленняLeona © 30.09.08 16:38:33    

Отже, дорогі мої, скажу вам так, що минулі вихідні були просто незабутніми і одні з найкраще мною проведених Yahoo  Yahoo  Yahoo  Я до останнього вагалась чи їхати на сплав (каг всєґда  Embarassed ), та все ж Бозьо дав мені розуму і я прийняла вірне рішення - їхати. Боюсь навіть подумати, що б я втратила... (про то що набула умолчу  Evil or Very Mad ).  Недоторкана природа, мальовничі і загадкові ландшафти, чисте, наповнене киснем повітря, мегакласна компанія - зарядили мене позитивом і бадьорістю на значний період часу. Нема буденної метушні та галасу, лише тиша… блаженна тиша  Happy  Було враження, що я попала в рай на землі, що я сплю... та яке, такого й ненасниться. Протягом сплаву постійно підспівувала собі під ніс пісеньку IT'S ALL UNBELIEVABLE (ненаю хто виконує  Unknow ). В останній день я  відчула, що мені реально мало, що я б ще так днів з три-штири помандрувала казковими пейзажиками, а зараз маю серйозну ностальгію Crazy Такщо Дністер начувайся, Леона ще раз до тебе приїде  Crazy  Goof  Yahoo

ZIPPO написав(ла):
Lyubko до речі, як ти підрішав таку погоду?
дійсно, погода нам просто підіграла  Good
ПовідомленняHoks © 30.09.08 19:23:45    

Ті три ді були суперові!! По-перше, зібрались люди, яких я дуже люблю, по-друге, сплав - то цікава штука, по-третє - природа у нас афігенна, і по-четверте - все організовував Любчик, а коли він щось організовує, то ми всі знаємо, що все буде гут.

Найяскравіші враження:

Річка.
Річка лише на фотографіях виглядає спокійною і мирною. В реалі - вона давала таку "тягу", що ми лише диву давались.

Але біди вона наробила.. ми на висоті метрів три-чотири над поточним рівнем річки знаходли сліди перебування води. На деревах висіла солома, якесь ганчір"я, пляшки. І то не біля берега! а на відстані метрів 10 від берега таке було.
Також на берегах бачили кучі бруду - які направді були кущами!!, в яких поналипав мул. Коли шла річка, то мул застрягав поміж гілляччям, і коли рівень води впав, то лишились курганчики бруду, лиш де-не-де видно гілля стирчить. Дерева з корінням повиривало, так повалені і лежать зараз. Я коли на то все дивилась - не могла повірити, що такий армагедон зробила тиха мирна річка, якою Дністер є зараз.

Погода.
Підозрюю, що Любчик зі своїм организаторським хистом з комсь порішав  Very Happy  не знаю, хто там за нами дивився в небесній канцелярії, але погода шептала, а я згоріла  Mamba

Природа.
Є на що подивитись. Від водоспаду "Дівочі сльози" просто знесло голову. То джерело, яке спадає з пісчанника, на якому поріс мох. Цей пісчанний "камінь" виступає на рівнем землі метрів на два три. А мох на ньому ділить потік на мільйони, мільярди капельок, і то все чудо падає з висоти три метра по окружності "каменя", в результаті чого утворюється грот. Словом, атвал башкі.

Люди.
Я ще коли зійшла з поїзда і почула про  "пригоди екстремалів в поїзді" , то зрозуміла - я зі своїми екстремалами, яких я обожнюю Smile Таке відчуття ніби повернувсля додому  Drink
Плюс, в умовах такого роду походів, добре починаєш розуміти, що таке командна робота Smile В тому плані, повністю згідна і приєднуюсь до слів Наталі  Cool

З.І.То те, що сходу змогла згадати Smile
ПовідомленняVictorT © 30.09.08 21:10:30    

ZIPPO написав(ла):
Одного разу взаєморозуміння мальоха нас покинуло

Навіть намети відставили трохи далі один від одного Very Happy

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU