Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роуп-джамп. "Амнезія" (відео)

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAbsinth © 27.09.08 20:42:49    Роуп-джамп. "Амнезія" (відео)

Превед всім Preved
Не пройшло і півроку, як в мене прокинулась совість, зявився час, і чуток натхнення Very Happy
Кроче щоби якось скоротати тиждень взаперті дома (пріпалєл я Sad ), скльопав отакий-вот кліпчег Smile

Важить кліп 26.9 мб , для економних є ще "лайт" версія [320x240] - 14.6 мб
Пишіть враження і побажання Wink

ПовідомленняAndrey © 27.09.08 21:40:20    

Clapping  Clapping  Clapping  Clapping  Clapping  Clapping  Clapping  Clapping  Clapping  Clapping  Clapping  Clapping
Робота Супер!!! Good  absinth ти БЕСТ!!!
Кліп однозначно мені сподобався! Класні ефекти, музика... Оригінально!!!
Аж невіриться, що то ми там літаєм Very Happy  Так тримати Good

З.І. Звичайно можна говорити, що можна було зробити "отак" і добавити ще "ото", але в кожного є своє бачення, своя ідея і своє натхнення. Особисто мені було цікаво проглянути кліп з десяток разів підряд!!! І враховуючи те, що це твоя перша робота - оцінка її "відмінно"!!!

ПовідомленняNeochka © 27.09.08 22:25:25    

absinth, відео класне, умніца! Smile
ПовідомленняANGELo © 27.09.08 23:58:57    

absinth
Травка! Перший раз не стримався, щоб одразу написати враження. Все геніальне - просте, елегантність - в простоті. Ти мене здивував кліпом. Молодечя! Щиро вітаю з дебютом, при чому таким, якому позадрить кожний. 60% вражень склала гармонії відео та музсупровіду. Короче кажучи
Andrey написав(ла):
absinth ти БЕСТ!!!

Drink
ЗІ: Кожен стрибав з якимись приколами і нестандартно. Окремо хотів би відзначити скам'янілий вираз обличчя Надії - три рази перемотував, щоб впевнетись в тому, що бачу. Супер!
Леона -  LOL

ПовідомленняAnke © 28.09.08 0:08:17    

absinth ти  Good !!!!!!!!
Відео на справді ФАЙНЕ!!!!!!!музичка в тему-як то кажуть!!!
Після цього мона сказати-в кожного свій стиль Happy

ПовідомленняAbsinth © 28.09.08 14:01:14    

Embarassed  Happy  Allakh  Medal
Сенкс всім за теплі слова, я розчуленийCrying or Very sad  Very Happy
Хотілось би ще критику, побажання почути, щоб не повторювати помилок наст разу Wink . Похвали це канєшна харашо, але хочеться ще зжерти оту ложку дьогтю Crazy . Ще раз дякс Smile

ПовідомленняZippo © 28.09.08 23:38:59    

Відео просто Bomb
P.S. Пішов ка я на пенсію Crazy

Повідомленняtt © 29.09.08 9:32:02    

ой, як файнюньо, аж підтошнювати почало, я б того точно не зробила б, чи зробила б.............
ПовідомленняIrysia © 29.09.08 11:19:06    

Мдя Dance
absinth продовжує дивувати. І що б було, якби в нього не вискочила та клята гуля  - громада б не побачила славетного відео  Embarassed
Браво  Clapping
Чекаємо наступні роботи  Happy
ПовідомленняSjan4uk © 29.09.08 12:08:28    

файно-файно, що тут скажеш Good
все прикольно показано і музика вдало підібрана і героїв добре видно...одним словом...те що треба!
І всі такі молодці, але занадто спокійні...аж дивно...так наче це кожен день повторюють Smile
Одним словом: всім великий респект Clapping

ПовідомленняMax © 29.09.08 13:09:15    

Враження - мегасуперпупер Good Surprised аж мурашки по тілу, ніби сам стрибав Jokingly
ПовідомленняHoks © 29.09.08 18:20:39    

Нетривіальний кліпчег Good
За музику окреме дякую. Drink
ПовідомленняNeochka © 29.09.08 18:39:33    

Цитата:
Хотілось би ще критику, побажання почути, щоб не повторювати помилок наст разу
Давай при зустрічі я тобі заодно розкажу  Wink
ПовідомленняLeona © 29.09.08 22:35:07    

Накінець і я переглянула творяння absinth - просто классс  Clapping  Все сказано вище, а від себе додам, що ти молодчина, можливо підівчишся і дійсно будеш робити толкові речі (і відправиш Зіппо на пенсію, ги ги, наразі тільки відправив нервово курити в сторонку  Very Happy ). Скажу, що відзнятого матеріалу було дійсно мало, а він зробив вєщь!  Good  Побажаю займатися монтуванням кліпчиків не по причині недуги, а по причині власного бажання. Думаю наша хвала дасть тобі у цьому ентузіазму, такщо вперьод, успіхів, твори!!!  Surprised ото завернула  Jokingly
ANGELo написав(ла):
Леона -  LOL  
 Disobedient
ПовідомленняNadezda_95 © 30.09.08 12:39:34    

ANGELo написав(ла):
скам'янілий вираз обличчя Надії

г-г... завжди думала, що стрибаю з посмішкою на фейсі Surprised
Абсентік, вітаю з "вдалими пологами" такого пречудового кліпчика! Good  Clapping

Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU