Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Спелеологія. Печера Млинки

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 23.05.08 16:54:12    

Natka_vmiks написав(ла):
Я лично вряд-ли, под землю мы обычно лезем в межсезонье, когда нет возможности быть над землёй.
Приєднуюсь до слів VictorT.

Natka_vmiks написав(ла):
тут я прочитала можна дешевше..варто?
Ясно що варто і значно дешевше. Головне статтю уважно прочитай і звісь всі + і -

Natka_vmiks написав(ла):
чи можливо це самим
Однозначно самим, але в саму печеру йти з инструктором-спелеологом.
ПовідомленняNatka_vmiks © 23.05.08 18:07:49    

ну те що йти з існтруктором само собою зрозуміло.. почитаю все уважнішеSmile

Proff написав(ла):
Про то, каким способом неоднократно туда ездили мы, написано тут.
щеб якісь номери знайти людей до яких можна приїхати булоб супер)
ПовідомленняZippo © 23.05.08 18:18:53    

Natka_vmiks написав(ла):
щеб якісь номери знайти людей до яких можна приїхати булоб супер)
Прошу Wink

Адрій (інструктор-спелеолог) - моб. 8-097-93-47-515
п. Аня (житло + кухня) - моб. 8-067-71-21-884

ПовідомленняNatka_vmiks © 23.05.08 23:01:44    

Good  Yahoo
Повідомленняtinigard © 28.07.08 19:16:20    

Млинки на день сьогоднішній налічують не 28 км, а 36, і ця цифра зараз постійно збільшується - ведуться топозйомочні роботи
ПовідомленняZippo © 28.07.08 22:29:21    

tinigard, а є вже якась свіжіша карта окрім цієї?

Повідомленняtinigard © 05.08.08 22:44:25    

Карта оця актуальна на 89 рік. Я свято не вірю в необхідність туристам чогось детальнішого - всі екскурсійні маршрути знаходяться саме там.
Остання повна версія карти печери складена 2004. Її версію, яка збільшується тільки в поганющій якості, можна подивитися в нас на сайті.
ПовідомленняJyr4uk © 07.10.08 7:55:41    

Спс за номери телефоныв.. Хочемо з хлопцями чкурнути туди десь під кінець жовтня Smile  надіємся на нормальну порцію адреналіну а то пари задовбали вже Sad
ПовідомленняBigdan © 10.10.08 10:02:21    

Та печери Млинки то підвал, так кажуть спелеологи. От злазити би в Кришталеву чи Оптимістичну.
ПовідомленняGolem © 10.10.08 10:39:48    

А інші спелеологи кажуть шо Оптимістична і Кришталева - то оглядові зали, а не печери. Думаю в кожного свій смак. Я от, наприклад, був в Млинках і мені там дуже сподобалося.

вОко Дракона

Правда не розумію де ви там хочете адреналін дістати? Хіба якшо в когось клаустрофобія Smile

А тут звіт
ПовідомленняGlobetrotter © 10.10.08 18:22:08    

Golem написав(ла):
Правда не розумію де ви там хочете адреналін дістати? Хіба якшо в когось клаустрофобія

Адреналін в Дитячій розпорі

ПовідомленняGolem © 13.10.08 9:54:23    

Ну не знаю. Проходили ми всякі розпорки, і на ліктях над щілиною повзли. Але ж то не адреналін, просто фізичне навантаження. Бо ітак знаєш шо ніц тобі не буде.
ПовідомленняAndrey © 13.10.08 19:28:17    

Golem написав(ла):
Бо ітак знаєш шо ніц тобі не буд
То правда....
"В том что извесно пользы нет - одно неведомое нужно!!!"
Гете

Повідомленняtinigard © 19.12.08 8:41:57    Так званий екстрім

Шановні, я би подивився на т.зв. пошуковців "екстріму", коли вони б фундаментально застрягли чи впали в яку яму. Істерика, плач, повне мандраже. Не один раз дивився.
Врахуйте ще те, що ""круті хлопці" завжди беруть з собою чайників, яким лазити по складніших місцях важко, і це завжди полегшує маршрут.
Суть екскурсії в Млинках - це моральний відпочинок. Складні місця = їх тут більш чим достатньо, де тріщать кістки і можна забитися. Але спелеотуристи , а особливо ті, що кричать "хочу екстрім", до того в переважній більшості не готові. А ми відповідаємо за їхні життя і здоровя. 90 відсотків людей, що падають з розпор, вважають себе ""екстемалами"
Хтось може дати визначення слова екстрім?
Стосовно ахінеї, що Кришталева  є чим небудь цікавим - ....
ПовідомленняZippo © 19.12.08 9:38:24    

tinigard написав(ла):
Шановні, я би подивився на т.зв. пошуковців "екстріму", коли вони б фундаментально застрягли
Був свідком коли наш Вітя і я в тому числі 15 хв проходили фантазію, і нема там нічого складного, головне як пишуть не панікувати і розслабитись і саме головне меньше ЖЕРТИ Very Happy

tinigard написав(ла):
90 відсотків людей, що падають з розпор, вважають себе ""екстемалами"
плюйте їм в очі, ми всіх екстремалів знаєм то явно не наші (шютка) Very Happy

tinigard, ми себе тут не вважаєм екстремалами, просто ця кличка дуже поширена, ми радше люди які активно відпочивають, я б так сказав Smile

tinigard написав(ла):
Хтось може дати визначення слова екстрім?

Слово «Экстрим». Слово «extreme» имеет в английском языке несколько значений:
— противоположность
— высокая степень чего-либо, высшее достижение
— непомерный, чрезвычайный, чрезмерный
— исключительный, особенный
В разговорном языке словом «экстрим» в большинстве случаев обозначают какие-либо выдающиеся, экстраординарные действия, как правило связанные с опасностью для жизни.

Экстрим и спорт
Современные виды спорта, которые стали продвигаться в мире с 50-х годов 20 века постепенно стало принято называть экстремальными. К таким видам спорта относятся BMX, скейтбординг, сноубординг, парашютизм, скалолазание. Экстремальные виды спорта появляются на свет каждый день. Их характеризует высокая степень опасности для жизни и здоровья спортсмена, большое количество акробатических трюков, высокий уровень адреналина, который выделяется у спортсмена во время занятия спортом.

Философия экстрима
Философия экстрима не так проста. Для многих она заключается лишь в получении предельно острых ощущений, балансировании на грани жизни и смерти. Но есть и такие люди, для которых экстрим — это не просто способ пощекотать себе нервы, а возможность постоянно поддерживать в себе обострённое чувство жизни. Нет сомнения, что спортсмены-экстремалы — очень храбрые люди, умеющие бороться, добиваться цели и поддерживать свое тело в феноменальной форме.

Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU