Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Журнал «RIA« «Я знову хочу це зробити!»

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про нас пишуть, нас показують (ЗМІ) Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 24.09.08 13:28:04    Журнал «RIA« «Я знову хочу це зробити!»

Афтографи роздаю з 9:00 до 18:00  Very Happy
P.S. таким крутим мега перцем ви мене ще не знали Medal  LOL  LOL  LOL

«Я ЗНОВУ ХОЧУ ЦЕ ЗРОБИТИ!»

«ШУКАЧІ ПРИГОД НА СВОЮ ГОЛОВУ» —
КАЖУТЬ ОДНІ. «СПОЖИВАЧІ АДРЕНАЛІНУ»
— ЗАПОВНЯЮТЬ ІНШІ. «ПРОСТО ШАЛЕНІ»
— ПЕРЕКОНАНІ ТРЕТІ. А ЯКІ ЕМОЦІЇ
ВИКЛИКАЮТЬ У ВАС СЛОВА: «Я ЗНОВУ ХОЧУ
СТРИБНУТИ З ПАРАШУТОМ!».

ЩО? ЯК? І ЗА СКІЛЬКИ? НА ЦІ ЗАПИТАННЯ
НАМ ВІДПОВІСТЬ ПАРАШУТИСТ ВАЛЕРІЙ
РУКАВІШНІКОВ, ЯКИЙ, ДО ТОГО ВСЬОГО,
ЩЕ Й ПОВІТРЯНИЙ ОПЕРАТОР

ВАЛЕРІЮ, ЧИ ПІДДАЮТЬСЯ ОПИСУ ВАШІ ВРАЖЕННЯ ПІД ЧАС СТРИБКА?
— Якось зловив себе на тому, що, вистрибуючи, кричу собі під ніс «юху-у-у!» та наспівую пісню групи Blur «Song2». А після відкриття парашута, вже в повітрі вигукую: «оце тема»… «кайффф» (сміється — авт.). А на землі немає часу кайфувати, бо ж треба бігти укладати парашут і… знову в небо, знову «юху-у-у».

Чому вирішили займатися парашутним спортом?
— Я захоплююсь просто всім екстримальним — сплави, страйкбол, пейнтбол, спелеологія, піший туризм,
            «ВИСТРИБУЮЧИ,
                  КРИЧУ СОБІ ПІД
                  НІС «ЮХУ-У-У…»

роуп-джамп, лижі, параплан, діггерство. Займаюсь дайвінгом, рафтінгом, дельтапланом, але звичайно, улюбленими залишаються стрибки з парашутом, яких вже налічилось близько 40. Саме парашутним спортом почав займатися випадково. 2001 року разом із друзями вирішили отримати нову дозу адреналіну.

А чим відрізняється перший стрибок від сорокового?
— Різниця між десятими, сотими стрибками порівняно із першими полягає в тому, що там ти кайфуєш і весь час можеш приділити виключно собі, а далі ти вже вчишся, мусиш постійно думати. Розраховувати точність приземлення і ще купу всього і, відповідно, часу для «просто кайфу» не залишається.

Чого ви боїтесь, адже зробити крок у порожнечу не так вже й легко?
— Вперше переживав не так за стрибок, як за у укладку парашута. Зараз переживаю, щоб встигнути відзняти перекошені від адреналіну обличчя.

Найвища висота, з якої ви стрибали?
— 2400 метрів — 35 секунд вільного падіння, але це
                                            «А ЩОБ МЕНЕ
                                                      ПОКРАСИЛИ, ЯКЩО
                                                      НЕ СТРИБНУ ЩЕ РАЗ»
                                                                 [ GUCUL ]

не межа. Дехто стрибає з висоти 4200 м, однак такі умови є лише в київській дробзоні (місце, де стрибають з парашутом — авт). Наші «кукурузники» доцільні за витратами бензину 2200 3000 метрів.

Що вимагає стрибок?
— Крім паспорта, бажання стрибнути, трішечки часу, ну і грошенят.

З чого складається інструктаж?
— Інструктор покаже на малюнках (стендах) класу, як маєте правильно сидіти
                            «МАМО, Я ВМІЮ
                                  ЛІТАТИ. СКИНЬТЕ ЩЕ
                                   РАЗ, АЛЕ З БІЛЬШОЇ
                                 ВИСОТИ» [ CHAMPION ]

у літаку. Потім — як теоретично працює парашут, з яким ви будете стрибати. Розповість, як себе поводити на літовищі (де можна ходити, а де ні), і ще цілу купу цікавої інформації. Далі підуть практичні заняття, а саме — тренування по відділенню від літака, по введенню в дію основного парашута. Новачків навчать керувати маршрутом та розкажуть, як поводитися в аварійних випадках.

Скільки коштує стрибок?
— Перший стрибок з висоти 800-1000 м. коштує 240 грн. + 9 18 грн. страховий поліс (залежно від обраної страховки). Крім того, треба мати ще декілька дзвінких монет в кишені, на випадок, коли ви забудете розчекувати страхуючий прилад на запасному парашуті (15 грн), або загубите кільце основного парашута (35 грн), хоч це буде дуже важко зробити, оскільки кільце буде міцно закріплене гумкою на вашому зап’ясті.

Якою має бути форма одягу?
— Та практично все, що не буде шкода вам забруднити, оскільки на приземленні ви неодмінно будете падати.

Вас може волочити полем, яке добрий господар недавно удобрив. І таке бувало. Тому я б радив вам про всяк випадок, брати щось з собою, щоб можна було переодягнутись. Форма одягу має відповідати деяким критеріям: довгий рукав на застібку, або на гумку. Штани мають бути довгі. Взуття — щось на зразок воєнних чоботів, або з товстою підошвою. Ще б я порадив взяти еластичний бинт. На рахунок десантної шапочки,— не хвилюйтесь, вам її видадуть на літовищі.
Перед стрибком вам доведеться зняти: ювелірні та інші прикраси, годинники і т. д. Також доведеться вийняти з кишень крихкі, колючі, ріжучі предмети. Хто не може обійтись без своїх окулярів, то постарайтесь їх міцно закріпити гумкою, якщо це для вас буде важко, то поверх них ми вдягнемо спеціальні парашутні окуляри.

Чи існують обмеження для майбутніх парашутистів?
— Були випадки, коли парашутистом ставав навіть 15-річний. Але за умови, що хтось із батьків дав усну та письмову згоду. Є обмеження ваги парашутистів — допускаються від 45 до 100 кілограмів. Але й на богатирів знайдеться відповідний парашут.

Що відчувають усі без винятку під час приземлення?
— Навантаження на ноги при приземленні буде, десь приблизно, таке, як би ви стрибнули зі звичайного
             МАЙЖЕ УСІ
            ОДРАЗУ Ж ХОЧУТЬ
           ПОВТОРИТИ ПОДВИГ

столу (1м.) Але приземлення може бути й жорсткішим, а може й м’якшим (залежить від багатьох факторів), тому в будь-якому випадку краще розраховувати на жорстке приземлення. Та майже усі одразу ж хочуть повторити подвиг.

Чи бували випадки, коли людина піднімалася у повітря, але відмовлялася стрибнути?
— Взагалі було таке. Дівчина, яка не стрибнула в перший раз, прийшла за два тижні… зараз стрибає регулярно. Взагалі, дівчат¬парашутисток відсотків сорок.
                                                                                                                              Анна Соколова
                                                                                                                              фото: Олександр Ліпко

крайній раз внесено зміни: Zippo (03.02.12 11:13:06), редаговано 2 раз
ПовідомленняНаталі © 24.09.08 13:30:32    

Батьку, підпишіть пару футболок: я їх за валюту контрабандою закордон реалізовуватиму Jokingly

Насправді все дуже добре, але дублювання статті Зіппо очі муляє: невже наша журналістика настільки бездарна, що не може власне запитання придумати??? Ну хоча б одне з підвохом.... Що ще можна сказати: гарно Валєра сам в себе інтерв"ю взяв.

Змінено: Наталі (24.09.08 13:45:06)
ПовідомленняLucky © 24.09.08 13:44:14    

ZIPPO написав(ла):
Перед стрибком вам доведеться зняти: ювелірні та інші прикраси, годинники і т. д.

- ти туда не хади - там раздевают.
- і туда не хади, там тоже раздевают.
- нікуда не хади - раздевайся здесь!

ZIPPO написав(ла):
колючі, ріжучі предмети

+ зброю, наркотики, радіоактивні і токсичні речовини  Very Happy

ZIPPO написав(ла):
«А ЩОБ МЕНЕ
ПОКРАСИЛИ, ЯКЩО
НЕ СТРИБНУ ЩЕ РАЗ»

то точно!  Drink

ПовідомленняCamomile © 24.09.08 13:44:15    

чіста модний пацан  Very Happy
треба побільше автографів набрати, потім можна буде їх за серйозні гроші сплавляти Goof
то ж треба, навіть про мене згадали Crazy
ПовідомленняСлІпиЙ © 24.09.08 13:45:15    

матьор Smile
ПовідомленняMax © 24.09.08 13:49:17    

А я його знаю!  Preved а я його знаю!  Preved
всьо кароче.....  Medal тепер тільки на "Ви" і на "полусогнутых" Allakh Jokingly
З.Ы. перша фотка зачьотна - "дєсантнік совєцкіх войск пішет пісьмо домой" Good
ПовідомленняAnke © 24.09.08 16:09:40    

гарна стаття!!!!!!!!! Good
у наших колах зявилась звєзда Cool !!!!!!!!
попросю також розпис на хфутболці Pardon  Embarassed

ПовідомленняNeftis © 24.09.08 16:39:10    

І мені пощастило бути з ним знайомою особисто Very Happy
А взагалі Батьку ти в нас молодчина, ми то й так знаєм, головне не "зазвіздись" Wink
Фотки підібрано суперові, особливо ретро)) Good
Повідомленняsanchosz © 24.09.08 17:48:46    

Фотки мої  Cool
ПовідомленняLeona © 24.09.08 18:09:47    

Наталі написав(ла):
Батьку, підпишіть пару футболок

Anke написав(ла):
попросю також розпис на хфутболці  Pardon  Embarassed   
Наталі, Anke, а що ж так слабо... на футболці, тю... тре на грудях просити, на грудях  Very Happy

Наталі написав(ла):
дублювання статті Зіппо очі муляє
згідна на всі 100 Cool
ПовідомленняVictorT © 24.09.08 18:21:53    

ZIPPO написав(ла):
Якось зловив себе на тому, що, вистрибуючи, кричу собі під ніс «юху-у-у!» та наспівую пісню групи Blur «Song2».

Что напевает наш мегаперец уже под куполом, скромно умолчали Very Happy

ZIPPO написав(ла):
Були випадки, коли парашутистом ставав навіть 15-річний.

Афигеть! Шо, в натуре, были такие случаи? Даже 15-ти-летний? Very Happy
З.Ы. В том же Воронове таких "случаев" каждые выхи целый борт набирается Very Happy

ПовідомленняТарас © 24.09.08 21:10:30    

Shocked Класс я тоже є на фотках Yahoo  Happy
ПовідомленняAndrey © 25.09.08 8:57:34    

Поздравляєм, поздравляєм Батьку Clapping
Тепер будем проштовхувати тебе на TV Cool
Статєйка файна, от тільки дійсно муляють очі оті "вирізки" з статті Зіппо. Вже хоч би своїми словами це написали...

ПовідомленняZippo © 25.09.08 9:53:25    

Всім дякі за такі теплі підйо..чі слова Very Happy Всім дам автографь будь то на футболці, грудях чи то задниці (задниці тіко жіночій Crazy ) На рахунок дублювання. Ставтесь до цього простіше. Просто всі ми в цьому середовищі крутимся і нам вже нічого нового і цікавого  не почерпнути з такого роду статтей. Та й шо ви нового напишите? Чи нового запитаєте?... Тим більше шо тут на сайті розповідей "першоразників" туєва хучя, Very Happy піля прочитання яких, любий зможе провести інструктаж для першого стрибка. Very Happy Я вважаю, що для простого пересічного читача, який ні сном ні духом не відає про існування такого роду адреналінового відпочинку, стаття буде цікавою та інформативною. Отож дякую Анні Clapping за чудову можливість порозписуватись деяким цнотливим персонам на пікантних місцях Goof
ПовідомленняANGELo © 25.09.08 12:40:50    

За змістовність говорили-балакали багато разів вище, так само як і за помилки, але є один великий плюс. Я б хотів подивитися цей журнал вживу - макет просто супер і художнє оформлення затягує та оригінальне. Представлення матеріалу заслуговує 5 з плюсом! Верстальнику і дизайнеру  Drink !
Ну а про решта.... а про решта я мовчу, бо боюся зараз луснути зі сміху... LOL  LOL  LOL

ZIPPO написав(ла):
деяким цнотливим
атрєжтє мнє язик - я хачу ето відєть! В нас вже 7-8класниці є в клубі?!Shocked  Very Happy

Leona написав(ла):
тю... тре на грудях просити, на грудях
Леона сказала, - Леона зробила. Валєра-а-а! Можу позичити маркер (незмивний).  Cool

RIA написав(ла):
ПАРАШУТИСТ ВАЛЕРІЙ
РУКАВІШНІКОВ, ЯКИЙ, ДО ТОГО ВСЬОГО,
ЩЕ Й ПОВІТРЯНИЙ ОПЕРАТОР

RIA написав(ла):
яких вже налічилось близько 40
Кастор, в компанії Кліма, Нюзкомерса, не говорячи про Віталіка, і всіх решту, дружно курять, як кажуть, нервово в сторонці і гризуть все що гризеться. Razz  Ти тепер, Зіппо, як в Росії Діма Білан - звІзда, однако. Yahoo  Clapping  Молодечя!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про нас пишуть, нас показують (ЗМІ) Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU